Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#5001 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 16 maja 2017 - 16:19

Szukam aplikacji do przechowywania plików. Chce aby mój telefon służył jako usb drive czy przenośny dysk

https://itunes.apple...d773111079?mt=8

Mnie się podoba, lecz na pewno jest więcej.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#5002 michalk61

michalk61
  • 7 postów

Napisano 18 maja 2017 - 15:33

Pomoże ktoś z tą aplikacją do map ? 
Znalazłem płatną apke jakiegoś kolesia : My maps for google maps - jest płątna. Czy mogę ją kupić potestować i oddać w jakimś tam terminie ? Czy takiej możliwości w appstore nie ma ? 



#5003 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 18 maja 2017 - 21:59

Pomoże ktoś z tą aplikacją do map ? 
Znalazłem płatną apke jakiegoś kolesia : My maps for google maps - jest płątna. Czy mogę ją kupić potestować i oddać w jakimś tam terminie ? Czy takiej możliwości w appstore nie ma ?


Jest taka możliwość.

#5004 89messi89

89messi89
  • 1 postów

Napisano 20 maja 2017 - 13:23

Poszukuję:

 

1. aplikacji do segregowania i nazywania zdjęć żeby je było łatwo odszukać 

2. aplikacji która pozwala na szukanie tekstu w pdfach ale takich ze zdjęć



#5005 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 21 maja 2017 - 19:39

Cześć , poszukuje aplikacji na iOS, która pozwala na zrobienie zdjęcia jakiegoś przedmiotu i nanoszenie na zdjęcie własnych notatek. 

 

Przykładowo robię zdjęcie np śruby i chciałbym mieć możliwość szybkiego dodania informacji jaki to rodzaj śruby: rozmiar itd...

Lub zdjęcie np. ramy i naniesienie informacji dotyczącego rozmiaru/długości jakiegoś elementu. 

 

Czy ktoś zna aplikację, która coś takiego oferuje?

 

 

Z góry dzięki. 



#5006 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 21 maja 2017 - 23:15

Cześć , poszukuje aplikacji na iOS, która pozwala na zrobienie zdjęcia jakiegoś przedmiotu i nanoszenie na zdjęcie własnych notatek.

Przykładowo robię zdjęcie np śruby i chciałbym mieć możliwość szybkiego dodania informacji jaki to rodzaj śruby: rozmiar itd...
Lub zdjęcie np. ramy i naniesienie informacji dotyczącego rozmiaru/długości jakiegoś elementu.

Czy ktoś zna aplikację, która coś takiego oferuje?


Z góry dzięki.

W aplikacji zdjęcia na iOS otworzyć zdjęcie, wcisnąć przycisk edycji, trzy kropki, wybrać z nowego menu "więcej" i zaznaczyć "oznaczenia". To zapewni żądaną funkcjonalność.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5007 marcinmail

marcinmail
  • 40 postów

Napisano 22 maja 2017 - 10:11

Cześć,

Poszukuje aplikacji która po wybraniu opcji "nie przeszkadzać" wyśle automatycznie zdefiniowanego sms do dzwoniącego. Chyba że taka opcja jest dostępna w IOS 10.3. 



#5008 hozon6

hozon6
  • 1 postów

Napisano 04 czerwca 2017 - 17:56

Witam ,wszystkich uzytkownikow tego Forum , jestem tu nowy i przepraszam za brak polskich znakow ale nie mieszkam w PL , prosze o wyrozumialosc.

 

Poszukuje aplikacji do otwarzania muzyki .

Takiej , ktora  zlaczy wszytskie utwory z calego telefonu do jednej biblioteki na moim iphone .Uzywam teraz ,,muzyka '' ale nie widzi on plikow pobranych z yt (przez mymedia menager ),jest to problem , jestem nowy w swiecie Jablka .

Pozdrawiam

 



#5009 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 06 czerwca 2017 - 19:07

Poszukiwany klient XMPP na ios 10 tylko taki, żeby nie wylogowywał się z sieci. Testowałem IM+ ale nie działa tak jak chcę. 



#5010 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 07 czerwca 2017 - 17:08

@marcinmail
Nie ma takiej apki, może iOS 11/12 coś zmieni. Obczaj sobie aplikację "Scheduled" z App Store

Jakiś portal ją opisywał tylko nie pamietam który, chyba onetech. Ja sobie ją chwałę :)
W skrócie:
1. Wybierasz do kogo
2. Piszesz treść wiadomości
3. Wybierasz dzień i godzinę
4. Wybierasz czy treść wiadomości ma zostać powtórzona (dzień, tydzień, miesiąc, rok, lub tylko dni powszednie)
5. Zapisujesz na później czekasz na Powiadomienie
6. Wybierasz komunikator (iMassage/SMS, FBmessenger, WhatsApp, E-mail, Copy, Call lub All-wszystkie
7. Wysyłasz

O to chodziło ? Chyba nie :D

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 07 czerwca 2017 - 17:17

Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#5011 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 07 czerwca 2017 - 21:15

Witam ,wszystkich uzytkownikow tego Forum , jestem tu nowy i przepraszam za brak polskich znakow ale nie mieszkam w PL , prosze o wyrozumialosc.

 

Poszukuje aplikacji do otwarzania muzyki .

Takiej , ktora  zlaczy wszytskie utwory z calego telefonu do jednej biblioteki na moim iphone .Uzywam teraz ,,muzyka '' ale nie widzi on plikow pobranych z yt (przez mymedia menager ),jest to problem , jestem nowy w swiecie Jablka .

Pozdrawiam

Nie ma czegoś takiego, każda aplikacja ma swoją przestrzeń. Musiałbyś utwory pobrane z innego źródła wrzucić do iTunes i zsynchronizować.


Cześć,

Poszukuje aplikacji która po wybraniu opcji "nie przeszkadzać" wyśle automatycznie zdefiniowanego sms do dzwoniącego. Chyba że taka opcja jest dostępna w IOS 10.3. 

Takiej opcji chyba nie ma. Aplikacji na pewno nie, bo to nie jest dostępne dla aplikacji.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5012 Clevland

Clevland
  • 416 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 13:36

Chciałem sobie ściągnąć appkę Word Flow:

https://itunes.apple...1077864246?mt=8

bo mam ip6+ i ciężko kciukiem szybko pisać.

Ale ona tylko w USA.

Czy zmiana lokalizacji dla App Store na USA się powiedzie?

 

P.S.

Czy admin może poprawić panel logowania?

Chodzi o to aby pojawiało się okienko logowania i po zalogowaniu nie wyrzucało do głównego forum.



#5013 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 20:06

Szukam aplikacji, która by wyświetlała w sposób ciągły - animacje, filmiki prezentacje, najlepiej aby przy tym nie było można wyjść z tej aplikacji,

ponieważ jadę na targi i chcę umieścić tablety na stoisku, aby leciały krótkie spoty reklamowe moich klientów.



#5014 Oschły

Oschły
  • 2 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 21:37

Poszukuję apki ToD. Nie chcę abonamentu, przetestowałem już Nozbe, Wunderlist, ToDoIst, 2Do, Minimalist i Przypomnienia systemowe. Żadne z nich mi nie przypadły. OmniFocus jest trochę za drogi :D Co sądzicie o Things 3? Jest wart tych 10$?

 

 

Drugą jaką poszukuję aplikacją jest do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Myślę nad Halide albo CameraPixels. A może macie jakieś własne? Chciałbym mieć jak największe możliwości ustawień i budżet tu mnie ogranicza do 3$, dlatego myślałem nad 2 w/w aplikacjami.



#5015 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 09 czerwca 2017 - 11:17

Szukam aplikacji, która by wyświetlała w sposób ciągły - animacje, filmiki prezentacje, najlepiej aby przy tym nie było można wyjść z tej aplikacji,

ponieważ jadę na targi i chcę umieścić tablety na stoisku, aby leciały krótkie spoty reklamowe moich klientów.

Można wykorzystać dostęp nadzorowany iOS, uruchamiany w ustawieniach dostępnosci, by nie można wyjść z aplikacji. Samego programu niestety nie podpowiem.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5016 Clevland

Clevland
  • 416 postów

Napisano 10 czerwca 2017 - 20:55

Poszukuję apki ToD. Nie chcę abonamentu, przetestowałem już Nozbe, Wunderlist, ToDoIst, 2Do, Minimalist i Przypomnienia systemowe. Żadne z nich mi nie przypadły. OmniFocus jest trochę za drogi :D Co sądzicie o Things 3? Jest wart tych 10$?


Drugą jaką poszukuję aplikacją jest do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Myślę nad Halide albo CameraPixels. A może macie jakieś własne? Chciałbym mieć jak największe możliwości ustawień i budżet tu mnie ogranicza do 3$, dlatego myślałem nad 2 w/w aplikacjami.


Ja mam płatny FantastiCal i darmowy Trello.
Trello działa jak Agilowy/Scrumowy system.

#5017 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 20:49

Poszukuję apki ToD. Nie chcę abonamentu, przetestowałem już Nozbe, Wunderlist, ToDoIst, 2Do, Minimalist i Przypomnienia systemowe. Żadne z nich mi nie przypadły. OmniFocus jest trochę za drogi :D Co sądzicie o Things 3? Jest wart tych 10$?

 

 

Drugą jaką poszukuję aplikacją jest do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Myślę nad Halide albo CameraPixels. A może macie jakieś własne? Chciałbym mieć jak największe możliwości ustawień i budżet tu mnie ogranicza do 3$, dlatego myślałem nad 2 w/w aplikacjami.

 

Things 3 to 10$ wersja dla iphona a 50$ dla maca. Brak wtyczki do przeglądarki, brak wersji dla windows i po angielsku. Jedyny jego plus to, że ma własną chmurę i ładnie wygląda. ToDoIst jest najlepszy. Rozpoznaje naturalny język tyle, że polski, można wgrywać pliki, integracja z aplikacjami i serwisami np. dwustronna z kalendarzem google w czasie rzeczywistym, aplikacja na każde urządzenie i wiele innych. Testowałem wiele aplikacji i właśnie od 2 lat korzystam tylko z tej. 



#5018 Wisiolek

Wisiolek
  • 12 postów

Napisano 12 czerwca 2017 - 20:45

Cześć, 
 
Poszukuję aplikacji do rejestrowania wydatków i określania rzeczywistego spalania benzyny/LPG bazując na przejechanych km oraz zatankowanej ilości benzyny/LPG,
na adroidzie używałem FUELIO i działa to bardzo dobrze 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio&hl=pl

 
Wazne by aplikacja mogła obsłużyć dwa rodzaje paliwa (benzyna+LPG)
 
Jakieś sugestie?

 

(mój post w innym wątku proszę usunąć )|



#5019 kolega123123

kolega123123
  • 14 postów

Napisano 13 czerwca 2017 - 15:40

Poszukuję aplikacji dzięki której zablokuje ona pewnej aplikacji dostęp do internetu :)

Np. blokuje internet w messenger żeby nie było widać że wiadomość doszła



#5020 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 14 czerwca 2017 - 12:52

 

Cześć, 
 
Poszukuję aplikacji do rejestrowania wydatków i określania rzeczywistego spalania benzyny/LPG bazując na przejechanych km oraz zatankowanej ilości benzyny/LPG,
na adroidzie używałem FUELIO i działa to bardzo dobrze 

https://play.google....da.fuelio&hl=pl

 
Wazne by aplikacja mogła obsłużyć dwa rodzaje paliwa (benzyna+LPG)
 
Jakieś sugestie?

 

(mój post w innym wątku proszę usunąć )|

 

 

Też używałem Fuelio i bardzo mi go brakuje. Mam zamiar napisać klona na iOS, tylko muszę się za to wziąć :)



#5021 Alfapit

Alfapit
  • 4 postów

Napisano 16 czerwca 2017 - 20:29

Witam .

Poszukuję jakieś aplikacje na iPhone 3GS z ios -em  w wersji 6.0 bądź też 6.0.1 .

Aplikacje mogą być różne , lecz najbardziej zależy mi na tych : - Endomondo , Youtube , Shazam i aplikacja pogodowa .

Mogą też być aplikacje starsze na ios 5 i niżej byle działały na 3gs.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję

 

 

 



#5022 Dastia

Dastia
  • 905 postów

Napisano 25 czerwca 2017 - 14:55

Poszukuję klawiatury z polskimi znakami, ktoś coś zna ciekawego?


iPhone 14 PRO Max


#5023 ufo000000

ufo000000
  • 26 postów

Napisano 25 czerwca 2017 - 18:21

Ja od pierwszych dni z iPhonem korzystam ze SWYPE. Pozostał z androida nawyk przeciągania.
 



#5024 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 30 czerwca 2017 - 21:35

Też używałem Fuelio i bardzo mi go brakuje. Mam zamiar napisać klona na iOS, tylko muszę się za to wziąć :)

 

 

Cześć, 
 
Poszukuję aplikacji do rejestrowania wydatków i określania rzeczywistego spalania benzyny/LPG bazując na przejechanych km oraz zatankowanej ilości benzyny/LPG,
na adroidzie używałem FUELIO i działa to bardzo dobrze 

https://play.google....da.fuelio&hl=pl

 
Wazne by aplikacja mogła obsłużyć dwa rodzaje paliwa (benzyna+LPG)
 
Jakieś sugestie?

 

(mój post w innym wątku proszę usunąć )|

 

Na androidzie używałem aCar Tu się przesiadłem na Road Trip https://itunes.apple...98207?l=pl&mt=8 Przy przeniesieniu danych pomógł autor aplikacji Szukałem długo i ta mi najbardziej przypadła więc kupiłem full


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#5025 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 01 lipca 2017 - 14:00

Szukam kilku aplikacji po przejściu z androida 

1. Odebrać telefon https://play.google....ozvednout&hl=pl lub coś podobnego

2. Przesyłanie zdjęć filmików na inne urządzenie (TV) w miarę proste i niezawodne

3. Program do nagrywania rozmów telefonicznych (sprawdzony i dobry)

4. Plan lekcji (żeby wiedzieć jakie ma dziecko zajęcia i kiedy) 

5. Ustawienie profili Smart Volume Control+ https://play.google....ntrolPlus&hl=pl lub coś podobnego

Najlepiej jak programy będą w j. polski nie koniecznie muszą być darmowe 


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych