Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Poszukiwania Aplikacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5022 odpowiedzi w tym temacie

#5001 cronopioverde

cronopioverde
  • 2 160 postów

Napisano 16 maja 2017 - 16:19

Szukam aplikacji do przechowywania plików. Chce aby mój telefon służył jako usb drive czy przenośny dysk

https://itunes.apple...d773111079?mt=8

Mnie się podoba, lecz na pewno jest więcej.

Po pierwsze: na priv nie pomagam. Zapraszam na pogawędkę.
Po drugie: brak mojej odpowiedzi na tekst bez liter diakrytyzowanych to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawmy dla BOK.

Zmian traffic lights nie przewiduję…

#5002 michalk61

michalk61
  • 7 postów

Napisano 18 maja 2017 - 15:33

Pomoże ktoś z tą aplikacją do map ? 
Znalazłem płatną apke jakiegoś kolesia : My maps for google maps - jest płątna. Czy mogę ją kupić potestować i oddać w jakimś tam terminie ? Czy takiej możliwości w appstore nie ma ? 

#5003 dao

dao
  • 307 postów
  • SkądwAmA

Napisano 18 maja 2017 - 21:59

Pomoże ktoś z tą aplikacją do map ? 
Znalazłem płatną apke jakiegoś kolesia : My maps for google maps - jest płątna. Czy mogę ją kupić potestować i oddać w jakimś tam terminie ? Czy takiej możliwości w appstore nie ma ?

Jest taka możliwość.

#5004 89messi89

89messi89
  • 1 postów

Napisano 20 maja 2017 - 13:23

Poszukuję:

1. aplikacji do segregowania i nazywania zdjęć żeby je było łatwo odszukać 

2. aplikacji która pozwala na szukanie tekstu w pdfach ale takich ze zdjęć

#5005 b.milewski

b.milewski
  • 4 482 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 21 maja 2017 - 19:39

Cześć , poszukuje aplikacji na iOS, która pozwala na zrobienie zdjęcia jakiegoś przedmiotu i nanoszenie na zdjęcie własnych notatek. 

Przykładowo robię zdjęcie np śruby i chciałbym mieć możliwość szybkiego dodania informacji jaki to rodzaj śruby: rozmiar itd...

Lub zdjęcie np. ramy i naniesienie informacji dotyczącego rozmiaru/długości jakiegoś elementu. 

Czy ktoś zna aplikację, która coś takiego oferuje?

Z góry dzięki. 

#5006 winmaciek

winmaciek
  • 84 postów

Napisano 21 maja 2017 - 23:15

Cześć , poszukuje aplikacji na iOS, która pozwala na zrobienie zdjęcia jakiegoś przedmiotu i nanoszenie na zdjęcie własnych notatek.

Przykładowo robię zdjęcie np śruby i chciałbym mieć możliwość szybkiego dodania informacji jaki to rodzaj śruby: rozmiar itd...
Lub zdjęcie np. ramy i naniesienie informacji dotyczącego rozmiaru/długości jakiegoś elementu.

Czy ktoś zna aplikację, która coś takiego oferuje?

Z góry dzięki.

W aplikacji zdjęcia na iOS otworzyć zdjęcie, wcisnąć przycisk edycji, trzy kropki, wybrać z nowego menu "więcej" i zaznaczyć "oznaczenia". To zapewni żądaną funkcjonalność.

#5007 marcinmail

marcinmail
  • 34 postów

Napisano 22 maja 2017 - 10:11

Cześć,

Poszukuje aplikacji która po wybraniu opcji "nie przeszkadzać" wyśle automatycznie zdefiniowanego sms do dzwoniącego. Chyba że taka opcja jest dostępna w IOS 10.3. 

#5008 hozon6

hozon6
  • 1 postów

Napisano 04 czerwca 2017 - 17:56

Witam ,wszystkich uzytkownikow tego Forum , jestem tu nowy i przepraszam za brak polskich znakow ale nie mieszkam w PL , prosze o wyrozumialosc.

Poszukuje aplikacji do otwarzania muzyki .

Takiej , ktora  zlaczy wszytskie utwory z calego telefonu do jednej biblioteki na moim iphone .Uzywam teraz ,,muzyka '' ale nie widzi on plikow pobranych z yt (przez mymedia menager ),jest to problem , jestem nowy w swiecie Jablka .

Pozdrawiam

#5009 pantomasz431

pantomasz431
  • 67 postów

Napisano 06 czerwca 2017 - 19:07

Poszukiwany klient XMPP na ios 10 tylko taki, żeby nie wylogowywał się z sieci. Testowałem IM+ ale nie działa tak jak chcę. 

#5010 Ramcel76

Ramcel76
  • 124 postów

Napisano 07 czerwca 2017 - 17:08

@marcinmail
Nie ma takiej apki, może iOS 11/12 coś zmieni. Obczaj sobie aplikację "Scheduled" z App Store

Jakiś portal ją opisywał tylko nie pamietam który, chyba onetech. Ja sobie ją chwałę :)
W skrócie:
1. Wybierasz do kogo
2. Piszesz treść wiadomości
3. Wybierasz dzień i godzinę
4. Wybierasz czy treść wiadomości ma zostać powtórzona (dzień, tydzień, miesiąc, rok, lub tylko dni powszednie)
5. Zapisujesz na później czekasz na Powiadomienie
6. Wybierasz komunikator (iMassage/SMS, FBmessenger, WhatsApp, E-mail, Copy, Call lub All-wszystkie
7. Wysyłasz

O to chodziło ? Chyba nie :D

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 07 czerwca 2017 - 17:17

#5011 winmaciek

winmaciek
  • 84 postów

Napisano 07 czerwca 2017 - 21:15

Witam ,wszystkich uzytkownikow tego Forum , jestem tu nowy i przepraszam za brak polskich znakow ale nie mieszkam w PL , prosze o wyrozumialosc.

Poszukuje aplikacji do otwarzania muzyki .

Takiej , ktora  zlaczy wszytskie utwory z calego telefonu do jednej biblioteki na moim iphone .Uzywam teraz ,,muzyka '' ale nie widzi on plikow pobranych z yt (przez mymedia menager ),jest to problem , jestem nowy w swiecie Jablka .

Pozdrawiam

Nie ma czegoś takiego, każda aplikacja ma swoją przestrzeń. Musiałbyś utwory pobrane z innego źródła wrzucić do iTunes i zsynchronizować.

Cześć,

Poszukuje aplikacji która po wybraniu opcji "nie przeszkadzać" wyśle automatycznie zdefiniowanego sms do dzwoniącego. Chyba że taka opcja jest dostępna w IOS 10.3. 

Takiej opcji chyba nie ma. Aplikacji na pewno nie, bo to nie jest dostępne dla aplikacji.

#5012 Clevland

Clevland
  • 335 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 13:36

Chciałem sobie ściągnąć appkę Word Flow:

https://itunes.apple...1077864246?mt=8

bo mam ip6+ i ciężko kciukiem szybko pisać.

Ale ona tylko w USA.

Czy zmiana lokalizacji dla App Store na USA się powiedzie?

P.S.

Czy admin może poprawić panel logowania?

Chodzi o to aby pojawiało się okienko logowania i po zalogowaniu nie wyrzucało do głównego forum.

#5013 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 88 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 20:06

Szukam aplikacji, która by wyświetlała w sposób ciągły - animacje, filmiki prezentacje, najlepiej aby przy tym nie było można wyjść z tej aplikacji,

ponieważ jadę na targi i chcę umieścić tablety na stoisku, aby leciały krótkie spoty reklamowe moich klientów.

#5014 Oschły

Oschły
  • 2 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 21:37

Poszukuję apki ToD. Nie chcę abonamentu, przetestowałem już Nozbe, Wunderlist, ToDoIst, 2Do, Minimalist i Przypomnienia systemowe. Żadne z nich mi nie przypadły. OmniFocus jest trochę za drogi :D Co sądzicie o Things 3? Jest wart tych 10$?

Drugą jaką poszukuję aplikacją jest do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Myślę nad Halide albo CameraPixels. A może macie jakieś własne? Chciałbym mieć jak największe możliwości ustawień i budżet tu mnie ogranicza do 3$, dlatego myślałem nad 2 w/w aplikacjami.

#5015 winmaciek

winmaciek
  • 84 postów

Napisano 09 czerwca 2017 - 11:17

Szukam aplikacji, która by wyświetlała w sposób ciągły - animacje, filmiki prezentacje, najlepiej aby przy tym nie było można wyjść z tej aplikacji,

ponieważ jadę na targi i chcę umieścić tablety na stoisku, aby leciały krótkie spoty reklamowe moich klientów.

Można wykorzystać dostęp nadzorowany iOS, uruchamiany w ustawieniach dostępnosci, by nie można wyjść z aplikacji. Samego programu niestety nie podpowiem.

#5016 Clevland

Clevland
  • 335 postów

Napisano 10 czerwca 2017 - 20:55

Poszukuję apki ToD. Nie chcę abonamentu, przetestowałem już Nozbe, Wunderlist, ToDoIst, 2Do, Minimalist i Przypomnienia systemowe. Żadne z nich mi nie przypadły. OmniFocus jest trochę za drogi :D Co sądzicie o Things 3? Jest wart tych 10$?

Drugą jaką poszukuję aplikacją jest do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Myślę nad Halide albo CameraPixels. A może macie jakieś własne? Chciałbym mieć jak największe możliwości ustawień i budżet tu mnie ogranicza do 3$, dlatego myślałem nad 2 w/w aplikacjami.

Ja mam płatny FantastiCal i darmowy Trello.
Trello działa jak Agilowy/Scrumowy system.

#5017 pantomasz431

pantomasz431
  • 67 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 20:49

Things 3 to 10$ wersja dla iphona a 50$ dla maca. Brak wtyczki do przeglądarki, brak wersji dla windows i po angielsku. Jedyny jego plus to, że ma własną chmurę i ładnie wygląda. ToDoIst jest najlepszy. Rozpoznaje naturalny język tyle, że polski, można wgrywać pliki, integracja z aplikacjami i serwisami np. dwustronna z kalendarzem google w czasie rzeczywistym, aplikacja na każde urządzenie i wiele innych. Testowałem wiele aplikacji i właśnie od 2 lat korzystam tylko z tej. 

#5018 Wisiolek

Wisiolek
  • 10 postów

Napisano 12 czerwca 2017 - 20:45

Cześć, 

Poszukuję aplikacji do rejestrowania wydatków i określania rzeczywistego spalania benzyny/LPG bazując na przejechanych km oraz zatankowanej ilości benzyny/LPG,
na adroidzie używałem FUELIO i działa to bardzo dobrze 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio&hl=pl

Wazne by aplikacja mogła obsłużyć dwa rodzaje paliwa (benzyna+LPG)

Jakieś sugestie?

(mój post w innym wątku proszę usunąć )|

#5019 kolega123123

kolega123123
  • 11 postów

Napisano 13 czerwca 2017 - 15:40

Poszukuję aplikacji dzięki której zablokuje ona pewnej aplikacji dostęp do internetu :)

Np. blokuje internet w messenger żeby nie było widać że wiadomość doszła

#5020 MiL

MiL
  • 737 postów

Napisano 14 czerwca 2017 - 12:52

Cześć, 

Poszukuję aplikacji do rejestrowania wydatków i określania rzeczywistego spalania benzyny/LPG bazując na przejechanych km oraz zatankowanej ilości benzyny/LPG,
na adroidzie używałem FUELIO i działa to bardzo dobrze 

https://play.google....da.fuelio&hl=pl

Wazne by aplikacja mogła obsłużyć dwa rodzaje paliwa (benzyna+LPG)

Jakieś sugestie?

(mój post w innym wątku proszę usunąć )|

Też używałem Fuelio i bardzo mi go brakuje. Mam zamiar napisać klona na iOS, tylko muszę się za to wziąć :)

#5021 Alfapit

Alfapit
  • 4 postów

Napisano 16 czerwca 2017 - 20:29

Witam .

Poszukuję jakieś aplikacje na iPhone 3GS z ios -em  w wersji 6.0 bądź też 6.0.1 .

Aplikacje mogą być różne , lecz najbardziej zależy mi na tych : - Endomondo , Youtube , Shazam i aplikacja pogodowa .

Mogą też być aplikacje starsze na ios 5 i niżej byle działały na 3gs.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję

#5022 Dastia

Dastia
  • 725 postów

Napisano wczoraj, 14:55

Poszukuję klawiatury z polskimi znakami, ktoś coś zna ciekawego?

#5023 ufo000000

ufo000000
  • 20 postów

Napisano wczoraj, 18:21

Ja od pierwszych dni z iPhonem korzystam ze SWYPE. Pozostał z androida nawyk przeciągania.
Ja od pierwszych dni z iPhonem korzystam ze SWYPE. Pozostał z androida nawyk przeciągania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych