Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#4951 czach

czach
  • 169 postów
  • SkądWrocław/Gdańsk

Napisano 01 lutego 2017 - 11:50

Kalendarz Zmianowy dla PSP z możliwością zaznacznia służb i wolnego :)

ShiftLife Organizer autorstwa OvalKey Ltd. https://appsto.re/pl/y643u.i  - można sobie edytować zmiany/szablony zmian.  

  • xbit lubi to

--

Marcin Trzaska /czach/


#4952 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 02 lutego 2017 - 08:30

Witam:)
Poszukuję aplikacji do przypomnień (reminders) z widgetem. Nie proponujcie mi aplikacji systemowej Przypomnienia w iPhone bo to dno jakieś (wyłączyłem ją). Aktualnie korzystam z aplikacji Alarmed bardzo ją lubię ale nie ma widgetu niestety. Poszkukuję coś z widgetem, może być płatna. Dziękuję z góry :)
Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#4953 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 03 lutego 2017 - 09:02

Cześć,

 

szukam aplikacji do You Tube najlepiej takiej która nie wyświetla reklam. Może być płatna. Przeglądam sklep, same darmochy, testuję i wszędzie reklamy.

Jest coś takiego?


iPhone 11


#4954 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 03 lutego 2017 - 15:01

Cześć,

 

szukam aplikacji, do zapisywania wagi. Od kilku lat korzystam z weightbot, ale teraz wyłączają backup a sama apka jest od wielu lat nie aktualizowana.

 

Szukam czegoś TYLKO DO WAGi, nie interesuje mnie waga i 203910392 innych rzeczy. Włączam, wklepuję wagę, mogę przejrzeć statystyki i tyle. Do tego dane wysyła do Health app w ios. 

 

No i super byłoby, żeby było takie ładne i proste jak weightbot. Może być płatne!

 

dziękuję



#4955 MarszalA

MarszalA
  • 5 postów

Napisano 04 lutego 2017 - 22:06

Może to Ci się spodoba. Jest tylko do tego o czym piszesz.

Nazywa się Weight Diary:

https://itunes.apple.com/us/app/weight-diary/id410413185?mt=8


Może to Ci się spodoba. Jest tylko do tego o czym piszesz.

Nazywa się Weight Diary:

https://itunes.apple.com/us/app/weight-diary/id410413185?mt=8

Link do polskiego app store bo coś źle wstawiłem:

https://itunes.apple.com/pl/app/weight-diary-free/id468520999?l=pl&mt=8


  • Klimer lubi to

#4956 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 08 lutego 2017 - 13:10

Albo arkusz w excelu :)



#4957 wit33

wit33
  • 25 postów

Napisano 08 lutego 2017 - 13:47

Witam.

Poszukuję aplikacji podobnej do Live Screen Capture na Macu, do nagrywania aktualnych czynności (przeglądania stron, aplikacji itp.) na Iphone.

Pozdrawiam.



#4958 Wojcieszko

Wojcieszko
  • 53 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 08:47

Witam. Drodzy poszukuje aplikacji kalendarza. Ale najważniejsze jest dla dla mnie to aby przy powiadomieniach wyskakiwała plakietka na ikonce. Tylko chciałbym aby ta plakietka wyskakiwała w momencie w którym dane wydarzenie ma ustawioną godzine przypomnienia. Wszystkie co znalazłem "fantastical, Calendars 5" pokazują dane powiadomienie od początku dnia w którym jest zapisane a nie od godziny która ja ustawiłem ...

#4959 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 14:36

Poszukuję aplikacji z kalendarzem rodzinnym, który aktualuzuje się w chmurze, ważne aby obsługiwany był na platformie iOS i Android.

#4960 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lutego 2017 - 14:50

Kalendarz Google.



#4961 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 16:47

Dziękuję. 

Zapytam jeszcze o stabilny program do pobierania filmików z YT w ramach Safari. 

Niestety iTube iSkySoft powodował crash reports w czasie używania.



#4962 hoof

hoof
  • 55 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 18:52

Potrzebuje app do zarządzania zdjęciami i filmami z ICloud, Google Photo oraz Flickr. Tak wiem aplikacji jest dużo tylko ja tworze katalogi np 2017 Filmy, albo 2017 Morze, 2017 Góry itd itp. Żadna z mi znanych nie potrafi sortować po nazwie. Jak juz sortuje to na początku mam rok np 2006. Może być jakiś manager plików, co rownież łączyłby się ftp itp

#4963 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2017 - 20:54

Drodzy forumowicze, poszukuję jednej aplikacji, która pozwoli mi na iPhonie 6s (iOS 10):

-ściągać PDF-y ze stron internetowych i przeglądać je w niej

-ściągać pliki mp3 ze stron internetowych i odtwarzać je w niej

-ściągać archiwa (najchętniej i zip i rar) i rozpakowywać je w niej

 

Oczywiście małą kwotę mogę zapłacić, preferuję jednak darmowe programy. Na iPhonie 4s wszystkie te zadania (oprócz rozpakowywania rarów) spełniał mi "iDownloader", jednak szukając teraz dla iPhona 6s nie potrafię go znaleźć.

 

Z góry dziękuję za pomoc!



#4964 defensor001

defensor001
  • 2 postów

Napisano 26 lutego 2017 - 18:53

Witam!

Wiedziony wskazówką postanowiłem napisać w tym miejscu: poszukuję do iphona & Plus programu do nagrywania rozmów telefonicznych. Warunki konieczne takiego programu to:

1. nagrywanie następuje automatycznie,

2. nagrywanie jest za darmo.

Na androidzie warunki takie spełnia Total Recall. Nie mogę znaleźć nic na iphona! Czy jest jakiś taki program? Przeprowadzam dziennie dużą liczbę rozmów i potrzebuję takiego programu, który działa "w tle" bez potrzeby zaznaczania, wybierania jakichś numerów dostępowych lub płacenia za każdą minutę rozmowy.

Będę bardzo wdzięczny za szybkie info.

Pozdrawiam!

Notos

 

A ja, wiedziony podobną wskazówką, przenoszę Ci to w dobre miejsce, bo napisałeś w Mac-Software.


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 26 lutego 2017 - 19:01


#4965 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 26 lutego 2017 - 21:03

Witam!

Wiedziony wskazówką postanowiłem napisać w tym miejscu: poszukuję do iphona & Plus programu do nagrywania rozmów telefonicznych. Warunki konieczne takiego programu to:

1. nagrywanie następuje automatycznie,

2. nagrywanie jest za darmo.

Na androidzie warunki takie spełnia Total Recall. Nie mogę znaleźć nic na iphona! Czy jest jakiś taki program? Przeprowadzam dziennie dużą liczbę rozmów i potrzebuję takiego programu, który działa "w tle" bez potrzeby zaznaczania, wybierania jakichś numerów dostępowych lub płacenia za każdą minutę rozmowy.

Będę bardzo wdzięczny za szybkie info.

Pozdrawiam!

Notos

 

A ja, wiedziony podobną wskazówką, przenoszę Ci to w dobre miejsce, bo napisałeś w Mac-Software.

 

Nie ma takiego czegoś w AppStore, bo kłóci się to z polityką firmy.


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#4966 Me_69

Me_69
  • 245 postów

Napisano 27 lutego 2017 - 01:32

Witam!
Wiedziony wskazówką postanowiłem napisać w tym miejscu: poszukuję do iphona & Plus programu do nagrywania rozmów telefonicznych. Warunki konieczne takiego programu to:
1. nagrywanie następuje automatycznie,
2. nagrywanie jest za darmo.
Na androidzie warunki takie spełnia Total Recall. Nie mogę znaleźć nic na iphona! Czy jest jakiś taki program? Przeprowadzam dziennie dużą liczbę rozmów i potrzebuję takiego programu, który działa "w tle" bez potrzeby zaznaczania, wybierania jakichś numerów dostępowych lub płacenia za każdą minutę rozmowy.
Będę bardzo wdzięczny za szybkie info.
Pozdrawiam!
Notos
 
A ja, wiedziony podobną wskazówką, przenoszę Ci to w dobre miejsce, bo napisałeś w Mac-Software.


Jeśli masz lub masz możliwość zrobienia Jailbreaka to w Cydii jest bardzo fajny programik ;) sam używam i działa rewelacyjnie

iPhone 6+ 128GB Silver / iPhone X 256GB Silver / AirPods

iPad Pro 12.9 (2017) 512GB + LTE / AppleTV 4 64GB


#4967 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 27 lutego 2017 - 17:39

Drodzy forumowicze, poszukuję jednej aplikacji, która pozwoli mi na iPhonie 6s (iOS 10):

-ściągać PDF-y ze stron internetowych i przeglądać je w niej

-ściągać pliki mp3 ze stron internetowych i odtwarzać je w niej

-ściągać archiwa (najchętniej i zip i rar) i rozpakowywać je w niej

Do dwóch pierwszych na pewno sprawdzi się Documents 5, a co do archiwów to sam musisz sprawdzić (program darmowy przynajmniej w podstawowej wersji).


  • doorshlaq lubi to

#4968 dzidektrbn

dzidektrbn
  • 69 postów

Napisano 09 marca 2017 - 23:09

Dzień dobry,
Poszukuję programu na IPada do tworzenia akompaniamentów coś a la Band in a Box.
Wiem, że piszę w dziale audio dla Mac, ale tu jest dużo fachowców w tej dziedzinie.
Program ma mi służyć do robienia prostych podkładów do prymek. Czasami robię w GarageBand, ale Band in a Box jest dużo szybszy.
Z góry dzięki za fatygę

 

Napisałeś w Mac - Software, mimo że wiesz. Przenoszę.


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 09 marca 2017 - 23:31


#4969 Marcin Jarecki

Marcin Jarecki
  • 1 postów

Napisano 10 marca 2017 - 09:31

Szukam sprawdzonego programu do wysyłania smsów o określonej godzinie i dacie.

#4970 baconp

baconp
  • 30 postów

Napisano 14 marca 2017 - 10:29

Alternatywa dla jakdojadę? Na Android jest bezpłatna z reklamami tutaj płatna



#4971 KondziuPL

KondziuPL
  • 2 postów

Napisano 15 marca 2017 - 11:48

Witam. Jestem nowym użytkownikiem systemu iOS i posiadam swojego pierwszego iphona. Poszukuję aplikacji,która umożliwia uruchomienie dwóch takich samych aplikacji na jednym urządzeniu. Jakiś program klonujący programy lub konta. Np. Instalacje dwóch tych samych gier gdzie w każdej innej jestem zalogowany do innych kont. Jest mi to szalenie potrzebne i jeśli ktoś się spotkał lub zna legalny sposób na utworzenie czegoś takiego bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

#4972 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 marca 2017 - 11:02

czołem, czy jest jakiś program, który umożliwia zapisanie notatki połączonej z kontaktem, który do mnie zadzwonił.

Np dzwoni do mnie osoba, której nie mam w kontaktach. Nie chcę jej do tych kontaktów dopisywać, bo to być może jednorazowa rozmowa, ale chciałbym móc sobie zapamiętać, że ta osoba np. dzwoniła w sprawie takiej i takiej, gdyby pojawiła się w przyszłości konieczność, żebym to ja się z nią musiał skontaktować.

Na androidzie używałem caller notes, który po zakończonej każdej rozmowie wyświetlał okienko, w którym mogłem sobie wpisać notatkę dotyczącą tego numeru.


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#4973 doman18

doman18
  • 42 postów

Napisano 20 marca 2017 - 10:38

Ja się przeniosłem z androida (MIUI) i brakuje mi
1. Aplikacji do nagrywania rozmów.
Ale nie takiej która nagrywa wszystko albo nic tylko takiej jak w miui gdzie nagrywanie mogę włączyć w na ekranie rozmowy
2. Widetu do zadań Google. Używam gtasks ale on pokazuje tylko zadania z danego dnia. Mi chodzi o pokazywanie wszystkich, też tych bezterminowych

#4974 ufo000000

ufo000000
  • 26 postów

Napisano 20 marca 2017 - 12:31

A czy jest jakaś możliwość uruchomienia gier z PSX bez odblokowywania urządzenia? Na androidzie jest to banalnie proste, ePSXe i gramy, pada IPEGA przez bluetooth podlaczalem i gralo sie jak na konsoli. Pad się tez laczy z iOS, ale jak uruchomic gry? Bo te z PSX sa jak wiadomo wysmienite w wiekszosci.

#4975 TadeuszKrasnojarski

TadeuszKrasnojarski
  • 1 postów

Napisano 21 marca 2017 - 22:19

Witam.

 

Poszukuję aplikacji do obsługi Iphona przy wybieraniu głosowym.

 

Mam sparaliżowanego prawie całkowicie przyjaciela obecnie przykutego do łóżka z powodu ciężkiej i nieodwracalnej choroby.

Umysł w pełni sprawny, ciało już nie.

Niestety fizycznie nie jest w stanie wziąć telefonu do ręki i wykonać połączenia gdy zostanie sam w domu.

 

Poszukuję aplikacji, która pozwoliła by na wypowiedzenie hasła (jak w przypadki siri, gdy chcemy aby się obudziła mówimy hey siri) umożliwiającego obudzenie się telefonu i wykonanie połączenia głosowego.

 

Czyli: mamy człowieka, który może mówić. Chciałby zadzwonic np do szpitala.

Nie jest w stanie nacisnąć przycisku na kablu od zestawu słuchawkowego czy tym bardzie Home Key.

 

Siri była by idealnym rozwiązaniem ale nie obsługuje języka polskiego i jeśli nawet samo powiedzenie Heu Siri które ja wywołuje oraz Call, które rozpoznaje prawidłowo tak już nazwy wpisane do ksiązki adresowej myli niemiłosiernie.

 

Czy istnieje jakaś aplikacja, która pozwoliła by choćby na taką podstawową obsługę telefonu?

Oczywiście może być płatna. Byle by rozpoznawała prawidłowe nazwy z ksiązki adresowej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych