Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 leather case vs silicone case


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#26 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 11 stycznia 2015 - 19:09

Ja kupilem brązowe i powiem szczerze że po miesiącu używania wygląda nie za sympatycznie. Jakbym pracował w kopalni i go używał w nie mytych rękach. Próbowałem w jakiś sposób umyć, wyczyścić w końcu skóra to jest ale żadnego efektu nie ma także po miesiącu zdjąłem bo wstyd wsród ludzi używać !

#27 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 11 stycznia 2015 - 22:45

Kolega ma czarny na 6 + po dwóch miesiącach jest ok i ładnie wygląda.

I chyba też do swojej 6 Space Gray kupię czarny skórzany ( podoba mi się granat ) ale wyczytałem na forach, że dostaje też przebarwień na czarno.


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#28 cubasz

cubasz
  • 1 636 postów
  • SkądSzczotkolm - Wawa

Napisano 11 stycznia 2015 - 23:11

Mam *skórzane* etui z klapką na magnes za 30 zł. Miałem już kilka do poprzednich modeli. Wytrzymuje rok. 


Tylko spokój może nas uratować ;-)


#29 maciej_apple

maciej_apple
  • 4 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 17:21

Jak skora to tylko czarny jutro przyjdzie moja skora czarna, dodam zdjecia jak wyglada z silver iphone 6

Tez myslalem nad blue lecz widzialem na zdjeciach na forach ze ciemnieje w roznych miejscach wiec odpada

Użytkownik maciej_apple edytował ten post 12 stycznia 2015 - 17:21


#30 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 21:34

Zamówiłem czarny : ) 


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#31 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 23:43

Ja zakupiłem jakiś miesiąc temu skórzany brązowy Apple case i powiem szczeże że jestem bardzo zadowolony. Fakt że jest w paru miejscach już trochę przybrudzona ale nie wygląda to źle. Powiem inaczej jak ktoś ma portfel skórzany koloru brązowego i używa go jakiś czas to jest taki właśnie powycierana, przybrudzona podobny efekt jest tutaj mnie on nie przeszkadza w wręcz mi się podoba.

 

 

Ja kupilem brązowe i powiem szczerze że po miesiącu używania wygląda nie za sympatycznie. Jakbym pracował w kopalni i go używał w nie mytych rękach. Próbowałem w jakiś sposób umyć, wyczyścić w końcu skóra to jest ale żadnego efektu nie ma także po miesiącu zdjąłem bo wstyd wsród ludzi używać !

 

WTF??  :o


  • kobus i czesiekwiesiek lubią to

#32 maciej_apple

maciej_apple
  • 4 postów

Napisano 13 stycznia 2015 - 22:33

Witam dziś dotarł moje czarne etui skóra na silver ip6.

Telefon wygląda w nim na sprzęt z wysokiej półki, skóra podkreśla jego wartość nadaje ekskluzywny wygląd.

Biały kolorek z czarnym etui wygląda super według mnie, jutro dodam zdjęcia w dobrym świetle.

Jednym słowem polecam!!! Etui nie pogrubia zbytnio telefonu a lepiej trzyma się go w ręce (nie ślizga się).

Trzeba się przyzwyczaić do zasłoniętych guziczków i troszkę mocniej wciskać (ale raczej się wyrobi to za kilka dni i skóra będzie bardziej elastyczna/miękka.

 

Polecam tylko kolor CZARNY, inne szybko się brudzą:)



#33 Czaruss

Czaruss
  • 65 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2015 - 14:01

http://img27.olx.pl/...-6-warszawa.jpg

 

Rozpozna ktoś czy to oryginał czy podróbka?

Z góry dzięki


 MacBook Air 11" 2014

 iPhone 7


#34 Sebulek

Sebulek
  • 15 postów
  • SkądSheffield

Napisano 18 stycznia 2015 - 23:26

Tutaj jest filmik, w którym ktoś rozpakowuje silikonowy case na iphone. Widać wszystkie detale.

Jak zamawiałem telefon to kupiłem go razem z czarnym skórzanym futerałem, mam już go 3 miesiące i nie ma na nim wytarć, zabrudzeń itp. Idealnie przylega, i nie zbiera się pod nim kurz. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to fakt że nie ochrania dolnej części telefonu to jest wejścia na słuchawki itp. Poza tym jest bardzo elegancki. Na temat silikonu nie wypowiem się bo nie widziałem na własne oczy. Ale na owym filmiku wygląda też ładnie spasowany. 


Macbook Pro 15 mid 2014, 2.5ghz quad-core intel i7, 16gb RAM, Nvidia GeForce GT 750m 2GB GDDR5, 512GB PCIe SSD  

iPhone 6 Plus 128 GB Space Grey


#35 lcu

lcu
  • 76 postów

Napisano 20 stycznia 2015 - 21:32

Czy ktoś po dłuższym użytkowaniu, oryginalnego silikonowego casu zauważył jakieś ślady zużycia na telefonie? Przy okazji jeżeli ktoś jest wstanie polecić dobry sklep z etui do ip6 na terenu wawy to poproszę wiadomość na prv.

#36 Krzychu82

Krzychu82
  • 44 postów

Napisano 23 stycznia 2015 - 11:51

Ja używam silikonowego casu od Apple w wersji czerwonej od ponad miesiąca. Nosze w nim telefon każdego dnia, praktycznie nie zdejmuje go wogóle. Po tym czasie case jest w stanie idealnym. Żadnych przebarwień, rys, pęknięć, luzów itp. Telefon po założeniu tego casa również jest w stanie idealnym. Między obudowe a casa nie dostały mi się żadne paprochy z kieszeni ani kurz. Jest bardzo dobrze spasowany z obudową telefonu. Jestem z niego bardzo zadowolony. A przy okazji znacznie poprawia chwyt samego iPhona. Zamawiałem go z Apple Online Store, ponieważ nigdzie nie udało mi się go dostać od ręki, na miejscu. Wszędzie gdzie szukałem były tylko wersje skórzane. Zaskoczyła mnie ekspresowa wysyłka. Mimo, że podany czas oczekiwania był dużo dłuższy.

#37 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 11:00

Czy jest choć jeden użytkownik skórzanego case od Appla w innym kolorze niż czarnym, który byłbym zadowolony ze stanu pokrowca po X(więcej niż miesiąc) czasie? Bardzo mnie kusi zakup czerwonego/brązowego Apple leather case, jednak jak ma wyglądać tak jak ktoś tu wcześniej opisał, że wstyd wyjąć z kieszeni(chociaż ten ktoś wcześniej pisał, że zero zabrudzeń, więc nie wiem czy go traktować poważnie) to chyba pozostaje silikon. Czarny nie do końca mi się podoba...a mujjo z tego co widziałem bardzo odstaje jakością od applowych mimo podobnej ceny. Mógłby ktoś się jakim zdjęciem podzielić?



#38 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 08 lutego 2015 - 11:02

Do 6 nie wiem jak to jest ale przy poprzednim miałem podobne wrażenia co Dominik:

 

http://imagazine.pl/2014/06/12/iphone-5-case-po-265-dniach/

 

No ale sam też widziałem "zajechane" czerwone.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#39 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 11:33

Dzięki Zakino! Ale nie rozwiązało to mojego dylematu bo w komentarzach pod artem różne opinie i sam już nie wiem co myśleć. Kieszenie mam czyste, w lewej NIC oprócz telefonu nie nosze a mimo to i tak się obawiam, że się "sflejtuszy" zamiast ładnie zestarzeć.
Miałem zrezygnować z używania case ale w zimie gdy dłonie są dość suche pewność chwytu jest fatalna..wyślizguję mi się z ręki dość często..i to jest jedyny powód ubierania go w ten "bajer".
Pzdr



#40 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 lutego 2015 - 14:30

A nie chcesz silicon case? To nie jest taki silicon jak w jakiś tandetnych etui za 20zł. Przyjemny w dotyku. Bardzo dobrze leży w ręku (iPhone się nie ślizga tak jak bez etui) W dodatku jest sztywniejszy od skórzanego. (Co może bardziej chronić przed wygięciem albo upadkiem) No i używam czerwonego od 19.09 a wygląda jak nówka sztuka. Mam za to skórzany smart case do Air 2 (też czerwony) i od grudnia już złapał parę oznak zużycia. A kosztował majątek. Szkoda, że na iPady nie ma wyboru.


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#41 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 15:05

Lubię skórzane akcesoria stąd to moje roztrząsanie tak banalnej sprawy. Mam do wyboru w takim razie (niechciany) kolor czarny leather case lub czerwony (niechciany materiał) silokon. I...Jojox prawdopodobnie pójde w Twoje ślady.



#42 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 09 lutego 2015 - 17:11

Teraz to już bardziej jak monolog ale co mi tam ;)
może rozwiązaniem dla skórzanych pokrowców byłoby użycie jakiegoś markowego kremu do pielęgnacji skóry? Stworzyłby on powłokę utrudniającą brudowi wnikanie przez co pokrowiec dłużej by zachował fajny stan? Macałem ten silikon i to wyjmowanie z kieszeni zwłaszcza w trakcie prowadzenia samochodu będzie bardzo kłopotliwe...takie wybieranie między dżumą a cholerą.



#43 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 09 lutego 2015 - 21:57

Teraz to już bardziej jak monolog ale co mi tam ;)
może rozwiązaniem dla skórzanych pokrowców byłoby użycie jakiegoś markowego kremu do pielęgnacji skóry? Stworzyłby on powłokę utrudniającą brudowi wnikanie przez co pokrowiec dłużej by zachował fajny stan? Macałem ten silikon i to wyjmowanie z kieszeni zwłaszcza w trakcie prowadzenia samochodu będzie bardzo kłopotliwe...takie wybieranie między dżumą a cholerą.

 

Jak tak lubisz skórzane rzeczy i przeszkadza ci jakość wykonania tych od apple, to może to cię zainteresuje ;)

http://www.byatelier.com/iphone


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#44 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 10 lutego 2015 - 08:56

Jak tak lubisz skórzane rzeczy i przeszkadza ci jakość wykonania tych od apple, to może to cię zainteresuje ;)

http://www.byatelier.com/iphone

OMG! Ale paździerz...

Czarny apple LC jest spoko. Na pewno LC będzie służył dłużej odpowiednio pielęgnowany, do czyszczenia polecam magiczną gąbkę jan niezbędny. Używam na skórzanej tapicerce w samochodzie, uwaga bo jest lekko ścierna ale wszystkie brudy wyciąga niezawodnie.



#45 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 19:18

Jak z grubościa owych caseów? Mają dokładnie te same wymiary? Miałem w 5S czarny skórzany apple case i był super, dziewczyna teraz go przejeła - ma już ponad rok. Jeśli silicon jest cieńszy to wybiorę silicon bo telefon jest dosc szeroki juz bez obudowy.


iPhone 12 PRO, iPad mini 4, Apple Watch 3, MBP 2015

#46 Q_ba_d

Q_ba_d
  • 165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lutego 2015 - 19:46

A mógłby ktos umieścić zdjęcia po dłuższym czasie użytkowania któregoś z case?

#47 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 20:05

Kupilem czarny apple case, jest zajebisty.
iPhone 12 PRO, iPad mini 4, Apple Watch 3, MBP 2015

#48 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 lutego 2015 - 20:49

W użyciu od 5stycznia, wygląda ok.

https://www.icloud.c...#A5GDdyTvGNfzy3


Użytkownik oley_20 edytował ten post 11 lutego 2015 - 20:52


#49 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 12 lutego 2015 - 00:10

Skorzany najlepiej wziac wlasnie czarny bo przetwrcia sa wlasciwie niewidoczne, jesli inny kolor to silicon.
iPhone 12 PRO, iPad mini 4, Apple Watch 3, MBP 2015

#50 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 12 lutego 2015 - 00:14

Czy ja wiem. Ja lubię jak skóra „dojrzewa” i nabiera charakteru, jakkolwiek dziwnie to brzmi.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych