Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Biblioteka zdjęć iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
376 odpowiedzi w tym temacie

#51 Miszczu

Miszczu
  • 101 postów

Napisano 23 września 2015 - 10:01

Ja się w ogóle pogubiłem z tymi zdjęciami w Icloud. Jak na komputerze wejdę na Zdjęcia iCloud to mam folder Mój strumień zdjęć, Aktywność i kilka folderów które udostępniam a których nie widzę na stronie www.icloud.com. Nie mówiąc już o tym że w Mój strumień zdjęć mam tylko kilka ostatnich fotek a żeby odpalić starsze zdjęcia muszę fizycznie wejść do folderu C:\Users\Jakub\Pictures\iCloud Photos\My Photo Stream 

 

Da się to jakoś ujednolicić żeby on wszystkie fotki trzymał w iCloud ??



#52 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2015 - 13:51

Mi strumien całkowicie zniknął. Wszystkie zdjecia lądują mi w katalogu Wszysktie zdjecia.

Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE


#53 Miszczu

Miszczu
  • 101 postów

Napisano 23 września 2015 - 14:18

A ja kto to jest z filmami kręconymi iphonem? Czy jeśli nakręcę filmik i on się zsynchronizuje z icloud to czy po tym czasie zwolni mi to miejsce na iphonie jeśli mam włączoną optymalizację dysku? 

 Swoją drogą to jest dobre pytanie bo filmików w icloud też nie mogę znaleźć 


Użytkownik Miszczu edytował ten post 23 września 2015 - 14:19


#54 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 24 września 2015 - 06:01

Po problemach ze zdjęciami i iCloud skasowałem calkowicie bibiliotekę zdjęć (z niewiadomych mi przyczyn jej rozmiar był 4x taki jaki miałem oryginalnych zdjęć w iphonie). Od miesiąca znowu używam "rolki z aparatu" i "strumienia zdjęć". Zastanawiam się też nad tym, w czym niby lepsza jest ta biblioteka zdjęć? Rozwiązania Apple są do kitu. Po co mi chmura 50 GB, skoro mogę w niej trzymać tylko kopie - dokładnie kopie tego co w telefonie, bez możliwości usunięcia oryginałów z telefonu, bo automatycznie skasuje się też z chmury. Apple powinno nauczyć się w końcu jak działają takie usługi jak choćby Google Zdjęcia.

Samo iDrive też jest do d***. Wrzuciłem kilka plików na próbę i w telefonie zobaczyłem je dopiero po kilku godzinach, kiedy odświeżyła się zawartość. Nie robi tego z automatu przy każdym wejściu, co jest dużym utrudnieniem dla mnie.

Póki co moim głównym serwisem do zdjęć zostają Google Zdjęcia (są bezkonkurencyjne) i tak samo Google Drive. Usługi sieciowe Apple odstają od konkurencji 10 lat! Kpina z użytkowników



#55 Felu

Felu
  • 4 postów

Napisano 26 września 2015 - 23:35

Tak, jak większość funkcji Apple jest prosta, łatwa i przyjemna z iCloud się pugubiłem. Sam mam chmurę w OneDrive, natomiast moi rodzice, z racji, że mają wszystko Apple zażyczyli sobie abym im skonfigurował iCloud i mieli bezpieczne zdjęcia.

 

Poszukuję prostego rozwiązania. Chciałbym aby wszystkie oryginalne zdjęcia (w pełnej rozdzielczości) znajdowały się na iMacu oraz chmurze, natomiast żeby użytkownicy mieli do nich dostęp na iPhone lub iPadzie. Zdjęcia ważą ok 100GB. 

 

Testowałem iCloud na swoim koncie i za każdym razem gdy wrzucałem zdjęcia do chmury telefon mi je automatycznie ściągał (mój strumień zdjęć wyłączony). Jak w takim razie radzić sobie jeżeli urządzenia nie mają takiej pojemności (np iphone 16gb) a użytkownik chciałby mieć dostęp do wszystkich zdjęć?

 

Proszę o pomoc :)



#56 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 27 września 2015 - 07:26

W każdym z tych iphonów w ustawieniach zdjęć trzeba wybrać "optymalizuj dysk iphona". Nie wiem, czy to rozwiąże problem. Moim zdaniem iCloud nie nadaje się w ogóle do katalogowania zdjęć. Ma wiele minusów - choćby ten, o którym mówisz - każde urządzenie jest mirrorem... O wiele lepiej pod tym względem radzi sobie Google (można także zainstalować na iphonie).



#57 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2015 - 11:18

Czy wy też macie jakiś problem z biblioteką icloud na iPhonie? Jak klikam na zdjęcie to nie pobiera w wyższej rozdzielczości tylko pojawia się info, że błąd i spróbuj później. Mam podgląd tylko do rozmazanych zdjęć. Co to ma być. Serio z całym szacunkiem do Appla ale takiego gów** jak Biblioteka Icloud dawno nie widziałem. 


Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE


#58 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 01 października 2015 - 11:23

Niestety, mam podobne zdanie do Twojego. Na dzień dzisiejszy Apple nie jest w stanie konkurować Biblioteką Zdjęć z usługami konkurencji. Ta usługa jest do dupy. Po prostu. To już trzecie podejście tej firmy do usług typu iCloud i nadal nic się nie zmieniło. Biblioteka zdjęć jest bardzo awaryja. Mnie od 2 dni pokazuje się, że wysyła 2 zdjęcia. Nie wiem które to zdjęcia i dlaczego nie może ich wysłać. Największą bolączką dla mnie jest jednak brak możliwości usunięcia zdjęć z telefonu, tak by pozostały w iCloud. Albo masz je wszędzie, albo nie masz nigdzie. :(

Poza tym jest jeszcze jeden problem - jeśli używa ktoś Zdjęć Google i włączoną ma opcję "optymalizuj dysk w iPhonie" to często telefon wysyła ponownie te same zdjęcia do Google, tyle że nieco zmniejszone (to nawet nie są słynne miniaturki - różnica około 300 kb/zdjęcie)


Użytkownik Mariusz Piaścik edytował ten post 01 października 2015 - 11:26


#59 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 02 października 2015 - 13:24

Ja nie mam problemow jak koledzy powyzej, ale zrezygnowalem z iCloud Photo Library, poniewaz zaraz po jej premierze okazalo sie, ze biblioteka twarzy nie jest synchronizowana. Poprawili juz moze ten blad?



#60 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 02 października 2015 - 16:20

Nie poprawili... Ja cały czas mam problem, polegający na tym że iPhone wyświetla mi komunikat: "wysyłanie 2 zdjęć do Biblioteki iCloud". Nie mam pojęcia co to za zdjęcia, ani dlaczego nie chcą się wysłać. Jak widać Biblioteka Zdjęć to syf



#61 Blink_182

Blink_182
  • 66 postów

Napisano 07 października 2015 - 23:28

Ja mam problem z biblioteką na iMacu 27. Po zainstalowaniu EL Capitan biblioteka za nic nie chce pobrać ani wysłać zdjęć. Mam jeszcze iphona i macbooka air i tam to działa bez najmniejszego problemu. Dzisiaj wywaliłem całkowicie bibliotekę z icloud i wgrałem tylko jedno zdjęcie , które na iphonie i macbooku ściągnęło się bez problemu a na imacu nie. Co dziwniejsze mam komunikat o ściąganiu 15 rzeczy , mimo że biblioteka jest całkowicie czysta z wyjątkiem jednego zdjęcia. Oczywiście ściąganie tych niby 15 rzeczy trwa w nieskończoność.  Ma ktoś pomysł co z tym zrobić ?  System jest postawiony na czysto 



#62 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 08 października 2015 - 12:11

Ja cały czas mam bibliotekę zdjęć w iCloud większą o ponad 1GB od tej, którą mam na telefonie i iPadzie. Nic się z tym nie da zrobić  :huh:


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#63 Mystic_PL

Mystic_PL
  • 61 postów
  • Płeć:
  • SkądZnienacka

Napisano 16 października 2015 - 10:51

Nie mam już sił z działaniem tej usługi od Apple. Czy jest jakiś sposób aby iPhone pobrał wszystkie oryginały zdjęć i filmów z biblioteki iCloud ?

 

Zawsze trzymałem oryginały zdjęć i nagranych filmów w iPhonach. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o szybkość dostępu do całej biblioteki, szczególnie będąc poza zasięgiem 3g i wifi.

Zawsze mogłem obejrzeć/odtworzyć w oryginalnej rozdzielczości np po podpięciu telefonu do kompa.

Niestety logując się do iCloud przez www strasznie wolno ładują się zarówno zdjęcia jak i filny. Nie żadko trzeba otwierać plik nawet kilka razy aby zdjęcie pokazało się w dobrej rozdzielczości, nie wspomnę o czasie ładowania filmu.

 

Niestety na starym iphonie 6 64 brakowało mi już miejsca i byłem zmuszony zoptymalizować dysk w iphonie więc wybrałem opcję przechowywania oryginałów w iCloud.

Niestety strasznie irytujący był dostęp do zdjęć ponieważ jak wspomniałem zdjęcia ładowały się ztrasznie długo.

 

Aktualnie przesiadłem się na 6s 128GB i chciałbym ściągnąć całą bibliotekę Zdjęć iCloud z powrotem na telefom. W telefonie mam zaznaczone "pobieraj i zostaw oryginały" ale niestey cała biblioteka nie chce się ściągnąć na telefon.

Miałem nadzieję, że ze względu na to, że jest tego kilkadziesiąt giga i nie ściągnie się od razu, ale po kilku dniach ze stałym dostępem do wifi i podłączonego co noc telefonu do zasilania w końcu wszystkie zdjęcia i filny się ściągna ale niestety tak nie jest.

 

Czy jest jakiś sposób aby zassać bibliotekę w oryginale ? Niestey iCloud działa tak, że nawet przeglądając bibliotekę na bardzo szybkim łączu trzeba strasznie długo czekać aby załadowały się zdjęcia/filny w pełnej rozdzielczości.


iP3G 16GB => iP4 16GB => iP5 64GB => iP6/iP6+ 64GB => iP6s/6s+ 128GB

iPad 3 64GB Cellular / iPad PRO 128GB Cellular


#64 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 16 października 2015 - 10:57

Nie mam już sił z działaniem tej usługi od Apple. Czy jest jakiś sposób aby iPhone pobrał wszystkie oryginały zdjęć i filmów z biblioteki iCloud ?

 

Zawsze trzymałem oryginały zdjęć i nagranych filmów w iPhonach. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o szybkość dostępu do całej biblioteki, szczególnie będąc poza zasięgiem 3g i wifi.

Zawsze mogłem obejrzeć/odtworzyć w oryginalnej rozdzielczości np po podpięciu telefonu do kompa.

Niestety logując się do iCloud przez www strasznie wolno ładują się zarówno zdjęcia jak i filny. Nie żadko trzeba otwierać plik nawet kilka razy aby zdjęcie pokazało się w dobrej rozdzielczości, nie wspomnę o czasie ładowania filmu.

 

Niestety na starym iphonie 6 64 brakowało mi już miejsca i byłem zmuszony zoptymalizować dysk w iphonie więc wybrałem opcję przechowywania oryginałów w iCloud.

Niestety strasznie irytujący był dostęp do zdjęć ponieważ jak wspomniałem zdjęcia ładowały się ztrasznie długo.

 

Aktualnie przesiadłem się na 6s 128GB i chciałbym ściągnąć całą bibliotekę Zdjęć iCloud z powrotem na telefom. W telefonie mam zaznaczone "pobieraj i zostaw oryginały" ale niestey cała biblioteka nie chce się ściągnąć na telefon.

Miałem nadzieję, że ze względu na to, że jest tego kilkadziesiąt giga i nie ściągnie się od razu, ale po kilku dniach ze stałym dostępem do wifi i podłączonego co noc telefonu do zasilania w końcu wszystkie zdjęcia i filny się ściągna ale niestety tak nie jest.

 

Czy jest jakiś sposób aby zassać bibliotekę w oryginale ? Niestey iCloud działa tak, że nawet przeglądając bibliotekę na bardzo szybkim łączu trzeba strasznie długo czekać iaby załadowały się zdjęcia/filny w pełnej rozdzielczości.

 

Jest. Musisz ustawić "pobieraj oryginalne zdjęcia" w ustawieniach Zdjęć w iPhonie (lub aplikacji Zdjęcia na komputerze).

Dla tych, którzy mają problem z rozbieżnością rozmiarów zdjęć z iPhona vs. iCloud - otrzymałem informację od Apple, że zdjęcia w iCloud mogą różnić się rozmiarem od tych w urządzeniu mobilnym (nawet jeśli włączona jest opcja pozostawienia oryginałów), a wynika to z tego, że za każdym razem kiedy edytujemy jakiekolwiek zdjęcie (zmieniając kontrast, rozmiar, poprawiając cokolwiek) iCloud robi kopię "przed" i "po" i obie są zachowywane w iCloud, aby można było odtworzyć oryginał w razie potrzeby (pomimo, że ich nigdzie nie widać). W moim wypadku różnica była spora - iPhone 1,8 GB -> iCloud 7,8 GB... Nie wiem więc, na ile to jest faktyczne z prawdą...



#65 Mystic_PL

Mystic_PL
  • 61 postów
  • Płeć:
  • SkądZnienacka

Napisano 16 października 2015 - 11:20

No właśnie mam ustawione "pobieraj i zostaw oryginały" i niestety oryginałów mi nie pobiera, przynajmniej większości.


Użytkownik mystic.pl edytował ten post 16 października 2015 - 11:21

iP3G 16GB => iP4 16GB => iP5 64GB => iP6/iP6+ 64GB => iP6s/6s+ 128GB

iPad 3 64GB Cellular / iPad PRO 128GB Cellular


#66 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 16 października 2015 - 11:20

Nigdy nie przerabiałem niczego w bibliotece iCloud, a mam już różnicę prawie 1.5GB między tym co jest na iPhonie i iPadzie ,a tym co w bibliotece. Nic nie wiedzą, a wymyślają pierdoły na poczekaniu. Ta usługa leży i kwiczy, niestety.

 

Kolega ma ustawione "Pobieraj i zostaw oryginały", a i tak mu ich nie dociągu do pamięci urządzenia.

 

Co Ci pokazuje jak wejdziesz Ustawienia -> iCloud -> Zdjęcia

 

Kiedy masz ostatnie uaktualnienie? Masz napisane, że pobiera "ileś" tam rzeczy? Jeśli tak to spróbuj się wylogować i zalogować ponownie do usługi iCloud. Jeśli to nie pomoże reset urządzenia.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#67 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 16 października 2015 - 11:25

Zgadzam się. Usługa jest do bani. Największe problemy mam na MacBooku. Często przez 2 dni nie może mi czegoś pobrać z iClouda... Najbardziej mnie jednak ciekawi co w sytuacji gdy ktoś kupi sobie miejsce np. 50 GB w iCloud i będzie miał 40 GB zdjeć, posiadając iPhone 16 GB. Wszystkie te zdjęcia bedą widoczne? Czy z automatu telefon zacznie kasować te pobrane?

#68 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 16 października 2015 - 11:35

To jest właśnie najdziwniejsze w tej usłudze. Wymaganie posiadania oryginału (pal licho czy pełnej wersji, czy zoptymalizowanej) w pamięci telefonu. OneDrive, Flickr itp. To powinien być przykład. Wrzucam, usuwam z telefonu i nie myślę o niczym.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#69 Mystic_PL

Mystic_PL
  • 61 postów
  • Płeć:
  • SkądZnienacka

Napisano 16 października 2015 - 11:51

@Geble, w iCloud->Zdjęcia pokazuje mi, że jedno zdjęcie jest do wysłania, ale robiłem je przed chwilą i nie zostało wysłane (akurat wifi mam wyłączone)

 

Właśnie niby wszystko aktualizuje/wysyła na bieżąco przy dostepie do wifi, ale jak wchodzę w bibliotekę zdjęć i chcę otworzyć jakieś stare zdjęcie/film to w prawym dolnym rogu jest wykrzyknik w kółku i dopiero zaczyna ściągać zdjęcie z iCloud zamin pokaże je w pełnej rozdzielczości.

 

Robiłem już reset i wylogowywałem się z iClud ale niestety nic to nie daje, iPhon nie chce pobrać wszystkich oryginałów poza tymi robionymi w ostatnim okresie.


Użytkownik mystic.pl edytował ten post 16 października 2015 - 11:52

iP3G 16GB => iP4 16GB => iP5 64GB => iP6/iP6+ 64GB => iP6s/6s+ 128GB

iPad 3 64GB Cellular / iPad PRO 128GB Cellular


#70 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 16 października 2015 - 12:01

Masz jeszcze jakieś inne urządzenie podpięte pod to samo AppleID? Niekiedy jest tak, że zdjęcia nie zaczną się synchronizować dopóki wszystkie urządzenia z tym samym AppleID nie będą mieć aktualnej biblioteki.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#71 Mystic_PL

Mystic_PL
  • 61 postów
  • Płeć:
  • SkądZnienacka

Napisano 16 października 2015 - 12:08

Tak, pod to samo Apple ID mam podpięte 2 telefony, 6s i 6+. Na obu urządzeniach biblioteki pokazuje aktualne i na żadne nie chce ściągnąć oryginałów.

 

Cała biblioteka była utworzona na iP6 64GB, na którym aktywowałem bibliotekę zdjęć iClod ale zawsze miałem zaznaczone "zachowaj oryginały".

Nastepnie kupiłem 6+ i już wówczas 6+ nie ściągnął mi nigdy oryginałów pomimo, że również zaznaczyłem "zachowaj oryginały"

 

 

 

Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosków, że problem z dostępem do oryginałów wynika z tego, że zapewne apple kompresuje w jakiś sposób pliki aby zaoszczędzić miejsca na serwerach.

Można to łatwo zauważyć, że każdy plik jest otwierany dopiero w pełnej wersji gdy chcemy go podejrzeć na jakimś urządzeniu, bez różnicy czy na telefonie czy przez www w icloud.

Stąd może problem, że urządzenia nie ściągają hurtem całej biblioteki w wersji oryginalnej.


Użytkownik mystic.pl edytował ten post 16 października 2015 - 12:23

iP3G 16GB => iP4 16GB => iP5 64GB => iP6/iP6+ 64GB => iP6s/6s+ 128GB

iPad 3 64GB Cellular / iPad PRO 128GB Cellular


#72 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 16 października 2015 - 12:25

Z tego co pisałeś w pierwszym wpisie wynika, że w pewnym momencie zmieniłeś opcję na optymalizację dysku, by potem znowu przywrócić oryginały. Pamiętam jak sam kiedyś tak zrobiłem w celu sprawdzenia różnicy jeszcze na początku powstania biblioteki iCloud. Było to na szczęście raptem kilkanaście zdjęć. Po ponownym włączeniu opcji z oryginałami również za nic w świecie nie chciał ich dociągać z sieci. Pomogło dopiero wyczyszczenie całej biblioteki, włączenie/wyłączenie usługi i jednoczesne ustawienie na wszystkich urządzeniach tej samej opcji z oryginałami. Nie wyobrażam sobie jednak, że miałbym się teraz bawić w to mając tam ~tysiące zdjęć.

 

Samą bibliotekę zdjęć włączałeś/wyłączałeś?


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#73 Mystic_PL

Mystic_PL
  • 61 postów
  • Płeć:
  • SkądZnienacka

Napisano 16 października 2015 - 12:47

Dokładnie tak zrobiłem na ip6 64GB, ale to już było po tym jak do tego apple ID "dopiąłem" 6+ na którego nie chciało już ściągnąć oryginałów.

Miałem złudną nadzieję, że jak na zwykłej 6tce zoptymalizuję dysk tj. przeniosę wszystkie oryginały z 6tki do iCloud to w końcu 6+ będzie mógł zassać oryginały, ale niestety nic to nie dało.

 

Tak, bibliotekę zdjęć wyłączałem/włączałem. Nic to nie daje.

 

Ta usługa jest kompletnie skaszaniona, wogóle nie powinna być dopuszczona do użytkowania w takim stanie jakim jest obecnie.

Sprzedają iphony w wersjach 16GB niby po to by promować iCloud a tak naprawdę robią krzywdę userom i wciskają kit.

Nie wyobrażam sobie, że w końcu tego nie naprawią, bo utraty wszystkich zdjęć/filmów w oryginałach im nie daruję.

Skoro iphone nie jest w stanie z automatu pobrać oryginałów to w telefonie powiniem być jakiś suwak, który jednoznacznie wymusi pobranie wszystkich oryginalnych zdjęć na telefon.


Użytkownik mystic.pl edytował ten post 16 października 2015 - 12:59

iP3G 16GB => iP4 16GB => iP5 64GB => iP6/iP6+ 64GB => iP6s/6s+ 128GB

iPad 3 64GB Cellular / iPad PRO 128GB Cellular


#74 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 października 2015 - 09:55

Znowu ten cholerny iPhone nie wysyła żadnych zdjęć. Akurat potrzebowałem i w newralgicznym momencie iPhoto nie pomogło. Jakieś rady?



#75 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 25 października 2015 - 17:36

Spróbuj wylogować się w iphonie z iClouda i zalogować raz jeszcze. Może pomoże...


Okazuje się, że też mam pewien problem. Musiałem wylogować się z iCloud, bo połaczenia przychodzące nie były przekazywane do Maca. Po ponownym zalogowaniu wszystko ruszyło, ale... Bibliotek zdjęć na nowo zaczęła wysyłać wszystkie zdjęcia, jakie mam w iphonie. Nie sprawdza tego, że te zdjęcia były już wysłane??? Nie da się tego jakoś pominąć?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych