Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#501 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 stycznia 2011 - 18:43

@krakers: właśnie o tym mówię. Ludzi nie napowadzisz na "lepszą drogę" oraz nie nauczysz na siłę czytania regulaminu. To, co kto robi w domu, jest zupełnie inną rzeczą, niż to, co robi w miejscu publiczym, jakim jest bez wątpienia forum. Fakt, jeżeli ktoś złamie regulamin, to trzeba to od razu egzekwować i, w tym przypadku, usuwać temat, ale skoro ja, jako użytkownik końcowy forum trafiam praktycznie codziennie na takie wątki, to znaczy, że jednak administracja forum nie radzi sobie z ich usuwaniem. Podobnie jak z usuwaniem pytania po raz setny zadanych pytań p.t. jak zainstalować windowsa, jak zrobić jb itp. Dlatego też, jeżeli przydałby się Wam ktoś do pomocy, jako "świadomy" user służę swoją ręką ;)

#502 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 10 stycznia 2011 - 21:57

Hej,

drażni mnie to, że ostatnio coraz częściej na forum aktywują się osobnicy popierający piractwo. Zakładają brzydkie tematy, w których proszą o pomoc w złodziejstwie. Codziennie trafiam na takie tematy i z chęcią bym je pousuwał. Tak samo jak i pozamykał duplikowane tematy i wskazał miejsca, gdzie padła już odpowiedź. Wiem, że prosiłem już kiedyś o kandydaturę, ale to było dawno temu i jeszcze nie wiedziałem, jak się na takie proszenie patrzycie, ale teraz, jako wieloletni użytkownik forum, po prostu chciałbym pomóc, gdy na coś trafię. Jeżeli potrzebujecie jakiejś pomocy - dajcie znać :)


Popieram kandydaturę kolegi ex3v na stanowisko moderatora MyApple. Zgadzam się z przyświecającą intencją, choć czasami myślę że to "walka z wiatrakami". Przykre ale prawdziwe.

#503 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 10 stycznia 2011 - 22:08

To choc tematy z JB oddzielcie od normalnych.

Myślimy nad tym i miejmy nadzieję, że coś z tego wyjdzie :)

#504 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 12:06

Witam. Jeśli dalej potrzebujecie rąk do pracy to chciał bym się zgłosić. Czemu się nadaję? -Aktualnie spędzam na forum dużą ilość czasu (i nie szybko się to zmieni) -Dział z iphonem jak i ipadem szczególnie -Dysponuję dużą wiedzą na temat wyżej wymienionych urządzeń. -Denerwuje mnie fakt bałaganu jaki robi się coraz częściej w tych działach. -Pomogłem już chyba nie jednemu użytkownikowi tego forum. Po prostu jeśli będziecie potrzebować pomocy dajcie znać.

#505 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 30 stycznia 2012 - 20:43

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora w dziale gry z AppStore. Wiem, że już siedem osób moderuje dział, ale dodatkowa pomoc zawsze się przyda. Co prawda popełniam czasem błędy, ponieważ jak każdy nie jestem idealny. Obserwowałem forum od roku, ale dopiero niedawno zarejestrowałem się. Zwykle codziennie jestem na forum, najczęściej po południu. :)

#506 lewandowsky

lewandowsky
  • 492 postów

Napisano 30 stycznia 2012 - 20:48

o tak, z takim stażem i aktywnością...

#507 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 30 stycznia 2012 - 22:04

Większość user'ow mnie nienawidzi, ale co mi tam :)
Zgłaszam się !
Dlaczego ?
Mam malutkie doświadczenie z tym : kilka for, stron, portali
Wkurzanie się na ludzi to moja
"pasyjja"
Oczywiście to co teraz napisałem to nic i zapewne nikogo nie przekona ale raz kozie śmierć

#508 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 stycznia 2012 - 22:19

Większość user'ow mnie nienawidzi, ale co mi tam :)
Zgłaszam się !
Dlaczego ?
Mam malutkie doświadczenie z tym : kilka for, stron, portali
Wkurzanie się na ludzi to moja
"pasyjja"
Oczywiście to co teraz napisałem to nic i zapewne nikogo nie przekona ale raz kozie śmierć


Skąd taki osąd? Raczej małe szanse mając ostrzeżenie ;)

#509 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 30 stycznia 2012 - 22:54

iUżytkownik: ale jeszcze regulaminu nie znasz i suchara z przed roku wyciągasz na wierzch - a za moderację się chcesz brać? A chłopaki ze 'stażem' mogliby zwrócić na to uwagę ;)

#510 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 stycznia 2012 - 18:39

Panowie, oceńcie krytycznym okiem swoje kandydatury, jeden z stażem cztery dni!, drugi z aktywnym ostrzeżeniem za spam. Przed oboma z Was długa droga, żeby zaistnieć pozytywnie na forum nim dostaniecie taką szansę.

#511 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 31 stycznia 2012 - 18:48

Kolega Wojtkow wypunktował Was Panowie bezlitosnie. To musiało "zaboleć" ;) Moderator nie ktoś, kto jedynie pracuje dla dobra Forum, ale kto potrafi w miarę sensownie wyśrodkowac swoje opinie w wielu tematach. Na Forum MyApple ścierają się różne poglądy i mozna by napisac "frakcje". Taka osoba wielokrotnie musi stawać się wręcz sędzią dla "ogólnego dobra". Wystarczy zobaczyć jak to robi Renqien, świetny jako SM, uważam, że takiego pokroju ludzi szukajmy dla Naszego Forum. Swoją pracą i podejściem przyniosą sporo korzyści dla forum i użytkowników.

#512 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 31 stycznia 2012 - 20:10

Póki co sami wyszukujemy odpowiednie do moderowania osoby i to my się do nich zgłaszamy. Kryterium oceny bywa różne, z pewnością ważny jest staż na forum, zachowanie, kultura języka, przydaje się autorytet u innych użytkowników. Warto zacząć od raportowania niepoprawnych czy nieodpowiednich tematów i postów - tak najłatwiej możemy zobaczyć jak działałby ewentualny przyszły moderator.

Wątek zamykam, zostanie otwarty jeżeli jeszcze kiedyś wrócimy do pomysłu z publicznym kandydowaniem na moderatorów MyApple.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych