Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 ios 6 i icloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 wrublo

wrublo
  • 10 postów
  • SkądRadomsko, Poland

Napisano 23 stycznia 2014 - 16:01

Witam, kupilem iphone 5 z powiazany icloud na poprzedniego wlasnieciela ale o ile wiem ze po aktualizacji na ios 7 telefon bedzie do smieci o tyle ze na ios 6 da sie to jakos usunac i potem normalnie tel urzytowac, poprzedni wlasciciel bedzie w pl za 4tyg i bede haslo mial ale wolalby juz teraz to jakos usunac i uzywac jabluszko :) jak to wylaczyc ? jailbreake ? czy jakos inaczej?

#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 23 stycznia 2014 - 20:13

Wystarczy odtworzyć telefon w itunes.

#3 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 23 stycznia 2014 - 21:02

Dypek2 jak odtworzy w iTunes będzie musiał wpisać hasło do konta do którego jest przypisany iPhone. Po pierwsze na iOS6 nie da się tego usunąć. Po drugie właściciel może Ci hasło wysłać, nie musi przyjeżdżać do PL. Po trzecie, telefon można odblokować zdalnie przy pomocy iCloud.com(więc nawet nie potrzebujesz tych danych, szok ;o). Nie da się tego odblokować Jailbreakiem. A nawet jak by się dało to myślę że i tak by Ci nikt nie powiedział jak, bo coś chyba kręcisz ;) Musisz poczekać te 4 tygodnie, a jak kręcisz, to g**niany interes zrobiłeś :)

#4 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 23 stycznia 2014 - 21:09

nodi32 całkowita racja. Nie rób restore bo ci sie wgra ios7!! Boże co za głupoty piszę! Ale z tego co pamiętam to w IOS 6 można normalnie z menu wyzerować urządzenie bez wpisywania hasła do konta icloud.

#5 wrublo

wrublo
  • 10 postów
  • SkądRadomsko, Poland

Napisano 23 stycznia 2014 - 23:12

telefon kolego kupilem i ktos wyjechal, dopóki nie wroci hasla nie dostane bo w szwecji kontaktu nie mam co nie znaczy ze krece tylko to ze ktos poprostu wyjechal zarabiac pieniadze z reszta to nie twoja sprawa, zadalem pytanie wiec mozna uprzejmie odpowiedziec nie probujac mnie obrazac lub oczerniac. Jesli wyzeruje urzadzenie to nie bedzie juz polaczane i icloud ? Ktos powiedzial ze moge " Jeśli to rzeczywiście iOS 6 to ustaw tel w DFU i restore o Apple id zapomnisz. " ... a prawda jest taka ze placac takie $ za tel chcialbym go urzytkowac a nie patrzec przez 4 tyg jak ladnie wyglada, bo o icloud poprostu zapomnialem spytac choc wczesniej jak mialem 4s to tez musialem komus podac haslo z mojego jak sprzedalem ... madry polak po szkodzie :)

#6 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 23 stycznia 2014 - 23:16

No ale jak wyzeruje to i tak będzie musiał podać hasło do Apple ID ;) A pewnie i tak nie może wyzerować :)

#7 wrublo

wrublo
  • 10 postów
  • SkądRadomsko, Poland

Napisano 24 stycznia 2014 - 10:52

a robiac restore przez dfu ?

#8 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 24 stycznia 2014 - 13:07

Nie musiałeś podawać hasła. Wystarczy usunąć urządzenie z Find my iPhone. Nie ma ŻADNEJ możliwości żeby to ominąć. Restore z DFU wgra iOS 7. Żebyś mógł używać iPhone musisz posiadać hasło do ID lub telefon musi zostać usunięty z FMI.

#9 wrublo

wrublo
  • 10 postów
  • SkądRadomsko, Poland

Napisano 24 stycznia 2014 - 13:10

no moze, ale podalem ... :) a wgrywajac os po jailbraiku nie usunie tego ?

#10 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 24 stycznia 2014 - 13:26

NIE DA SIĘ. Jak chces wgrać ten soft po jailbreaku?? Po prostu się nie da, nie ma ŻADNEJ możliwości oprócz tych dwóch podanych wyżej. Blokada FMI jest w tej chwili nie do obejścia(oprócz iPhone 4 ale i tak nie da się uaktywnić sieci komórkowej, z telefonu robi sie iPod) i myśle że jeszcze dużo czasu nie będzie można jej ominąć.

#11 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 24 stycznia 2014 - 14:27

no moze, ale podalem ... :) a wgrywajac os po jailbraiku nie usunie tego ?


Przestań wymyślać bzdury. Poczekaj spokojnie 4 tygodnie aż kolega wróci. Nic innego nie wymyślisz.

#12 wrublo

wrublo
  • 10 postów
  • SkądRadomsko, Poland

Napisano 24 stycznia 2014 - 19:06

dobra mam juz haslo, przez fb mi wyslal, pytanie, jak odlaczyc lub calkiem usunac iphona i icloud ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych