Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Opinie o przedającym MEDIA-GLIWICE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 09 grudnia 2013 - 14:07

Witam, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym sprzedającym?
http://allegro.pl/li...?us_id=26304969
Sprzedaje telefony po bardzo okazyjnych cenach.
Samych iP 5s sprzedał już ponad 100 - tyle widziałem na aukcjach. Fakt faktem są z USA, więc może być problem z egzekwowaniem gwarancji u tego sprzedającego, ale chętnych nie brakuje.

#2 dudek_t

dudek_t
  • 72 postów
  • SkądBielsk Podlaski

Napisano 09 grudnia 2013 - 14:52

Też widziałem jego aukcje i również jestem ciekaw opinii.

#3 mmaciek

mmaciek
  • 22 postów

Napisano 09 grudnia 2013 - 15:02

Jestem właśnie na kupnie iphona. Też zastanawiam się nad kupnem u nich srajfona za 2419. Generalnie martwi mnie ta własna gwarancja-komisu(po co mają naprawiać jak aktywują czujnik wilgoci i masz po gwarancji) Z drugiej strony nie mają tak strasznie dobrej oferty spokojnie kupi sie za 2400-2500 telefon z uk i gwarancją apple. Więc pytanie czy jest sens ryzykować za te ok 200zł problemami z gwarancją.

#4 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 09 grudnia 2013 - 15:04

Czytałem, że jest bardzo duży problem z ich "gwarancją". Mnie nie stać na takie oszczędności.

#5 mmaciek

mmaciek
  • 22 postów

Napisano 09 grudnia 2013 - 15:10

Znalazłem jakieś opinie:
PPHU GSM MOBILE Handlarze komórkami z Gliwic- Nie-Polecam.pl

Myślę nie warto.

#6 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 09 grudnia 2013 - 15:11

Czytałem, że jest bardzo duży problem z ich "gwarancją". Mnie nie stać na takie oszczędności.

To jest właśnie najbardziej niepokojące. Żeby nie zostać z ręką w nocniku po kilku miesiącach.

Znalazłem jakieś opinie:
PPHU GSM MOBILE Handlarze komórkami z Gliwic- Nie-Polecam.pl

Myślę nie warto.


"Zalanie cieczą" to chyba ich ulubiony sposób na spławienie klienta z roszczeniem gwarancyjnym.

#7 tawanna

tawanna
  • 14 postów

Napisano 15 stycznia 2014 - 19:32

To jest właśnie najbardziej niepokojące. Żeby nie zostać z ręką w nocniku po kilku miesiącach.



"Zalanie cieczą" to chyba ich ulubiony sposób na spławienie klienta z roszczeniem gwarancyjnym.


Przecież gwarancja Apple nie wymaga ani faktury ani rachunku i nie ma znaczenia czy zostal kupiony w Polsce USA czy Niemczech..jezeli jest nowy to ma gwarancje i tyle..a realizuje ja serwis Cortland lub isource mam macbooka z Usa i gwarancja normalnie obowiazuje w Polsce..dzisiaj dokonalismy zakupu telefonu u tego sprzedawcy i zobaczymy..

#8 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 15 stycznia 2014 - 19:45

Przecież gwarancja Apple nie wymaga ani faktury ani rachunku i nie ma znaczenia czy zostal kupiony w Polsce USA czy Niemczech..jezeli jest nowy to ma gwarancje i tyle..a realizuje ja serwis Cortland lub isource mam macbooka z Usa i gwarancja normalnie obowiazuje w Polsce..dzisiaj dokonalismy zakupu telefonu u tego sprzedawcy i zobaczymy..


Jeśli chodzi o iPhona to niestety z jakiej dystrybucji pochodzi jest ważne. I niestety telefon z USA w PL nie będzie miał gwarancji. Na komputery z USA gwarancja oczywiśćie w PL obowiązuje, ale tu mówimy o telefonach. Więc pozostaje życzyć udanego i bezawaryjnego iPhona bo inaczej na gwarancję trzeba odsyłać do USA.

#9 minister23

minister23
  • 73 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 23:02

Kupiłem u nich iP5s - 2249 pln za 16GB silver ver. USA Kontakt telefoniczny - zerowy ! ale na maila odpisują szybko, choć o warunki gwarancji itp. pomijają odpowiedź. Zamówiłem tel we wtorek (zależało mi na FV w styczniu więc stosunkowo wcześniej zamówiłem i upewniłem się że wyrobią się w styczniu - potwierdzili. Przelałem kase i czekam... dostałem info, że po wyjściu od nich dostane maila od DHL Piątek (ostatni dzień miesiąca) wale do nich pytanie kiedy co i jak - odpowiedź: niestety nie mogą zrealizować zamówienia. Zaproponowali zwrot kasy albo inny kolor - wybrałem zwrot kasy Masakra.

#10 Lynx400m

Lynx400m
  • 3 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 marca 2014 - 13:38

NIE KUPOWAĆ POD ŻADNYM POZOREM Własnie miałem u nich zamówić telefon, ale nie ma opcji się do nich dodzwonić, na żaden z wielu numerów, na maile odpisują po 3 dniach, i poszukałem na ich temat dane w necie, okazało się, że w 2007 już kupiłem od nich telefon i mnie wykiwali bez mydlą - uszkodzony, bez opcji naprawy. Tylko nazwę zmienili już kilka razy, wtedy to była głośna sprawa bo wiele osób podobnie załatwili, teraz działają najwyrazniej tak samo. ODRADZAM!

#11 Halsin

Halsin
  • 11 postów

Napisano 08 kwietnia 2014 - 17:12

Właśnie znikła cała oferta z Allegro tego użytkownika :(

#12 JaN008

JaN008
  • 284 postów

Napisano 08 kwietnia 2014 - 17:45

Ktoś mówił, że działają pod nową nazwą alfamixolkusz i mają identyczny regulamin. Kupiłem od nich nie wiedząc jeszcze o tym fakcie i działają bardzo sprawnie, o media opinie były nieciekawe.

#13 Halsin

Halsin
  • 11 postów

Napisano 11 kwietnia 2014 - 15:05

Alfamixolkusz konto zawieszone [url=http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34383372]Przedmioty użytkownika alfamixolkusz - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url]

#14 JaN008

JaN008
  • 284 postów

Napisano 11 kwietnia 2014 - 16:31

Nowy interes Informacje o Użytkowniku GalaxyMedia - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

#15 Halsin

Halsin
  • 11 postów

Napisano 11 kwietnia 2014 - 17:38

Ale kręcą

#16 modlin

modlin
  • 538 postów
  • SkądLynchburg, TN

Napisano 28 kwietnia 2014 - 13:22

Miałem okazje kupić od MEDIA-GLIWICE Nexusa 4 i HTC 8X w Czerwcu 2013. Poza faktem, że wszystko trwało miesiąc i nie dało się do nich dodzwonić, telefony przyszły sprawne i po dzisiejszy dzień działają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych