Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Black Friday 2013 a cena iPada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#26 BartiX

BartiX
  • 30 postów
  • SkądSieradz, Poland

Napisano 29 listopada 2013 - 00:30

Skoro zostałem wezwany do tablicy do dorzucę swoje 3 gorszę - Black Friday dopiero raczkuje w naszym kraju a szkoda. Patrząc na ofertę amerykańskich sieci na Macrumors.com "Applowska" jest taka wypadkową, szkoda ze nasi rodzimi "reselleerzy" nie dorzucili czegoś fajnego - może w przyszłym roku.

A co do kolegi to takie "nasze i Polskie" dostać coś i narzekać.. zawsze można obejść się smakiem. Pozdrawiam i personalnie wszystkich Was lubię - czytam to forum od paru lat :)

#27 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 00:40

A co do kolegi to takie "nasze i Polskie" dostać coś i narzekać..

Oczywiście, ten wątek też pewnie Polacy opanowali i narzekają. Skończmy z tymi bzdurami, proszę.
Apple's Black Friday Sales Begin Launching Internationally with Gift Card Deals - MacRumors Forums

#28 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 listopada 2013 - 00:49

Informują wyraźnie, że sprzedawać będą produkty od 0:01, człowiek czeka bezsensownie a oni nawet nie potrafią serwera zaktualizować z nową bazą sklepu na czas. To nie jest to Apple, które kiedyś mnie przyciągnęło do siebie.


Na przyszłość postaraj się jeszcze poza przeczytaniem zrozumieć co czytasz, bo wyraźnie było napisane, że od 0:01 GMT. A Polska jest CET

#29 MMAchu

MMAchu
  • 28 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 00:50

"Dostać coś i narzekać" - kolego BartiX, to nie impreza charytatywna, żeby mi ktoś coś za darmo dał. Wydaję niemałe pieniądze na produkt z wyższej półki i czuję się jako klient zawiedziony, że jestem w stanie kupić poza oficjalnym kanałem dystrybucji sprzęt dużo taniej niż u samego producenta(może nie bezpośrednio). Apple organizując już dwie takie akcje w pewnym sensie przyzwyczaił swoją stronę popytową, więc jak dla mnie nie wywiązali się z obowiązku i tyle. Przegladając burzę, która ostatnio przeszła nt. ekranów... Ludzie! to nie XIX wiek - gospodarka światowa jest tak ukierunkowana, że aktualnie to klient narzuca swoje zasady, a producent stara się tylko sprostać jego oczekiwaniom, bo jak tego nie zrobi to nie sprzeda produktu, proste. Więc proszę, nie wytykaj mi, że nie mam prawa narzekać, bo właśnie jako klient to prawo mam bardziej niż ktokolwiek inny. Nie jestem skomlającym psem, żebym brał wszystko co mi do miski wrzucą. Jeśli ktoś lubi być traktowany niepoważnie i mu z tym dobrze to niech tak sobie żyje - nie wnikam ale niech innych nie zmusza, żeby żyli tak jak on. Jak to ktoś kiedyś powiedział... jedni lubią techno, inni jak im stopy śmierdzą... i nie odbierz tego personalnie, bo moja wypowiedź skierowana jest do wszystkich "bohaterów sprawiedliwości" na tym forum. Nie dajcie sobie zrobić papki z mózgu, to racja jest zawsze po Waszej stronie. Aha, a ten sarkazm na końcu mogłeś pominąć. Ja swoją opinię w tym temacie wyraziłem, Amen.

#30 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:02

Sklep nadal nieczynny ;)

#31 MMAchu

MMAchu
  • 28 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:04

emeph nie przejmuj się, za chwilę ktoś napisze, że w rzeczywistości to kilka pikseli się zbuntowało w stopce pod bannerem promocji i tam wcale nie było "2013" tylko "2014". Żenada i tyle. Co tu więcej pisać.

#32 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:04

:DJednak obniżki. Brawo.

#33 darecki86

darecki86
  • 65 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:06

iPad Air 32GB za 2288 hmmm... :)

#34 MMAchu

MMAchu
  • 28 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:07

RBB, pokazują się u Ciebie zniżki na smart case?

#35 Balin0

Balin0
  • 1 448 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 listopada 2013 - 01:08

Szkoda, że nie ma obniżki cen iPadów Mini Retina :/

#36 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:09

RBB, pokazują się u Ciebie zniżki na smart case?

Nie.

#37 krystiano91

krystiano91
  • 44 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:11

RBB, pokazują się u Ciebie zniżki na smart case?


Niestety nie zrobili promocji na akcesoria.
Liczyłem, że uda się wyrwać pare zł taniej smart case'a :x

#38 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:15

Wielka szkoda z tymi akcesoriami, a z tego co pamietam w tamtym roku byly rowniez przecenione...

#39 Dawidek123

Dawidek123
  • 36 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:32

LOL, nie dali obniżki na nowe Mini - żałosne.

#40 MMAchu

MMAchu
  • 28 postów

Napisano 29 listopada 2013 - 01:34

2x WiFi 64GB + 2x smart case = 5 954,01 zł Bolało jak zawsze u nich ale zawsze to 500zł mniej. I co by mi ktoś nie zarzucił hipokryzji, w tej kwestii zwracam im honor.

#41 BartiX

BartiX
  • 30 postów
  • SkądSieradz, Poland

Napisano 29 listopada 2013 - 23:01

Ostatnie akcenty czarnego piątku :) jeśli ktoś kupił Aira a potrzebuje fajny case to jest okazja "Gorący Strzał" w X-Komie o 60 zł taniej Smart Case

#42 MMAchu

MMAchu
  • 28 postów

Napisano 30 listopada 2013 - 00:02

Ostatnie akcenty czarnego piątku :) jeśli ktoś kupił Aira a potrzebuje fajny case to jest okazja "Gorący Strzał" w X-Komie o 60 zł taniej Smart Case


Jeśli dobrze czytam w promocji tylko czerwone case'y... Ja akurat zamówiłem dwa czarne, a szkoda. Gdyby mieli czarne zaoszczędziłbym jeszcze 120zł :)

#43 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 30 listopada 2013 - 00:08

Cholerka, bym wiedzial to bym zamowil w x-komie a zamowilem juz rano w AOS w normlanej cenie ehhh i akurat czerwone.. no cóż. Mam natomiast male pytanie: czemu czerwony smart case w AOS jest wyrozniony i ma dopisek PRODUCT?

#44 darecki86

darecki86
  • 65 postów

Napisano 30 listopada 2013 - 00:10

Cholerka, bym wiedzial to bym zamowil w x-komie a zamowilem juz rano w AOS w normlanej cenie ehhh i akurat czerwone.. no cóż.

Mam natomiast male pytanie: czemu czerwony smart case w AOS jest wyrozniony i ma dopisek PRODUCT?

Product Red – Wikipedia, wolna encyklopedia

#45 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 30 listopada 2013 - 00:15

aa, to tym bardziej fajnie ze wzialem czerwonego! dzięki

#46 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 listopada 2013 - 10:15

Dobra, mamy już sobotę. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych