Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak założyc konto w appstore bez karty kredytowej?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 tabun69

tabun69
  • 47 postów

Napisano 31 października 2013 - 17:33

Jestem uzytkownikiem apple od niedawna. Komputer odkupilem od osoby ktora nie sformatowala swojego sprzetu i tak nazwa uzytkownika, ustawienia sa wszytskie poprzedniego uzytkownika. Chcialem zmiencic ten fakt instalujac 'na czysto' nowy system, jednak do sciagniecia wymagane jest podanie nr karty kredytowej. Znalazlem sposob jak to obejsc ale albo cos zle robie albo to po prostu nie dziala. . Ktos moglby pomoc?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2013 - 17:56

Nie. Musisz mieć podpiętą do konta kartę (debetowe też działają), nawet żeby ściągać darmowe rzeczy. Taka polityka.

#3 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2013 - 18:05

Spróbuj w amerykańskim sklepie lub nowo zelandzkim - ale nie przez załóż ID, tylko kliknij ściaganie darmowej aplikacji - wtedy wyskoczy zakładanie apple ID i powinno być bez karty kredytowej

#4 tabun69

tabun69
  • 47 postów

Napisano 31 października 2013 - 18:07

Czyli obecnie nie ma juz mozliwosci zrobienia tego bez debetówki? W sieci jest sposob na obejscie tego, tylko nie wiem na ile jest to jeszcze aktualne. Problem nie jest dla mnie brak posiadania kart, co nie udostępnianie jej danych. .

#5 napata

napata
  • 81 postów

Napisano 31 października 2013 - 18:24

Spróbuj w amerykańskim sklepie lub nowo zelandzkim - ale nie przez załóż ID, tylko kliknij ściaganie darmowej aplikacji - wtedy wyskoczy zakładanie apple ID i powinno być bez karty kredytowej


W amerykańskim sklepie? Bez karty...?

#6 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2013 - 18:38

A czemu się dziwić...? Taką metodę zawsze podają czołowe serwisy Cult of mac itp, w przypadku premiery jakieś gry w sklepie nowozelandzkim tylko czy gdzieś...

#7 napata

napata
  • 81 postów

Napisano 31 października 2013 - 18:50

Dziwi mnie to gdyż wydaje mi się to nieprawdopodobne. Trafia się okazja, żeby @tabun69 przetestował tę możliwość (zwłaszcza na amerykańskim AppStore) i na forum napisał autorytatywnie, że tak właśnie jest. Póki co.. wątpię i dziwię się, choć oczywiście nie zaprzeczam. Sama mam konto normalne, takie z kartą.

#8 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 31 października 2013 - 18:53

Nie potrzeba karty. Wystarczy poszukać na forum.

#9 napata

napata
  • 81 postów

Napisano 31 października 2013 - 18:56

Czasami zastanawiam się, czego na tym forum nie ma... Chyba tylko dobrej wyszukiwarki :D

#10 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 31 października 2013 - 18:59

No właśnie :/
Idę szukać, jak znajdę to tu wrzucę.

Wrzucam: http://support.apple...iewlocale=pl_PL

#11 pro_car

pro_car
  • 55 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 grudnia 2014 - 11:38

To nie działa ale to kto wie: tu był jakiś link / ftpd



#12 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2014 - 01:05

To p[o co wrzucasz coś, co nie działa? W dodatku do wątku z 2013?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych