Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Air


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1956 odpowiedzi w tym temacie

#51 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 22 października 2013 - 22:46

A co byście teraz wybrali ? iPada mini z Retiną czy Air ? Bo stoję przed takim wyborem (w najbliższym czasie) i za ch***rę nie wiem co wybrać ... Do tej poty miałem 3 ale jest duży i ciężki co by nie gadać o nim.

#52 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 października 2013 - 22:58

Duży bo ma 9,7 cala dzięki temu dla mnie to plus,ale widzę że dla ciebie jest "duży" to wybór jest tylko jeden ipad mini retina.

#53 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 października 2013 - 23:15

No teraz w koncu wybor ogranicza sie do samego rozmiaru, bez meczarni ze starymi podzespolami w mniejszej wersji.

#54 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 października 2013 - 23:20

Muszę się tylko zastanowić czy sprzedać mojego ipada 3 16gb 3g czy zostawić i dokupić ipada air'a.

#55 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 23 października 2013 - 13:09

Po co ci iPad 3 i Air? najlepiej to sprzedaj 3-ke , dołoż nie wiem ile tam 800zł? czy ile i lepszy już Air

#56 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 23 października 2013 - 13:47

A co byście teraz wybrali ? iPada mini z Retiną czy Air ? Bo stoję przed takim wyborem (w najbliższym czasie) i za ch***rę nie wiem co wybrać ... Do tej poty miałem 3 ale jest duży i ciężki co by nie gadać o nim.


Mam ten sam dylemat. Czekałem na iPada mini z retiną i chyba jednak na ten typ iPad'a się zdecyduję. Jednak Air jest teraz znacznie lżejszy... powstał więc dylemat.

#57 DeadLeeFox

DeadLeeFox
  • 17 postów

Napisano 23 października 2013 - 13:54

czy ipad mini z retiną nie będzie za mały do korzystania tylko w domu ?

#58 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 23 października 2013 - 14:02

czy ipad mini z retiną nie będzie za mały do korzystania tylko w domu ?


Jak tylko do domu to bierz Air. To co w mini mnie przekonuje względem 3 to właśnie poręczność i waga, tylko że teraz te atuty posiada także Air ... Nie wiem co wybrać. Boję się tylko, że po przesiadce z 9,7" mini będzie miał odczuwalnie mały ekran.

#59 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 23 października 2013 - 14:08

Także do korzystania domowego bym się nie zastanawiał i wybrał iPada Air... 1 listopada wybieram się po niego do sklepu, chociaż jeszcze wczoraj miałem pewność, że jeśli tylko pojawi się Mini z Retiną to zdecyduję się na niego :) Przemówiła za mną jednak niska waga i odchudzenie ''dużego'' iPada a tekże stosunkowo nieduża różnica w cenie między Mini i Air :)

#60 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 23 października 2013 - 14:13

Tak, będzie problem z wyborem, ale to chyba dobrze? Ja niemal zdecydowałem się na mini, choć będzie używany niemal wyłącznie w domu. Problemem dla mnie jest pamięć. 128 GB to chyba jest to, choć nieco podnosi cenę. Mam czas, te kilka tygodni powinno mi rozjaśnić w głowie. No i zobaczę niebawem jak wyglądają Air'y.

#61 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 23 października 2013 - 14:23

W cenie 64 GB Air jest 128 mini Retina (mowa o WiFi only, bo taki mnie interesuje). A podzespoły te same tu i tu. Dylemat rośnie :)

#62 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 23 października 2013 - 14:30

Widzicie, Apple przedobrzyło i teraz nie wiadomo co kupić :). Moim zdaniem iPad mini powinien być nieco słabszy od iPada Air, a tak. Ja chyba wybiorę iPada Air.

#63 DeadLeeFox

DeadLeeFox
  • 17 postów

Napisano 23 października 2013 - 14:33

Moim zdaniem powinni dać lepszy ekran do Air i by było świetnie :D no ale musi mi wystarczyć "tylko" retina ;)

#64 fortuna

fortuna
  • 57 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 października 2013 - 14:35

Też mam podobny dylemat chyba dopiero jak wezmę w rece i porownam tosie zdecyduje.

- - - Updated - - -

Lepsze ekrany prawdopodobnie beda w nastepnym roku. :)

#65 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 23 października 2013 - 14:38

Też czekałem na iPada mini z retiną jednak po tym jak odchudzili "dużego" nie mam już wątpliwości, biorę Air. Ekran jednak większy a różnica w wadze według różnych źródeł jedyne 120-130g. Pozostaje poczekać na jakiś test wydajności, żeby nie okazało się, o czym wspomina kolega Homer, że Air to następna mini wtopa jak iPad 3, który dość szybko po premierze zaczął już chrupać na kilku wymagających tytułach. Wprawdzie iPad 3 poza wymagającymi grami zachowywał się bardzo dobrze co nie zmienia jednak faktu, że Apple z prockiem do niego dało lekko ciała. Mam więc nadzieję, że A7 w Air to podkręcona wersja "zwykłego" A7. A więc czekamy na dokładne info o procku i o ile będzie dobrze zamawiamy :D

#66 DeadLeeFox

DeadLeeFox
  • 17 postów

Napisano 23 października 2013 - 14:40

Ja sie najbardziej boję, że w marcu Apple udoskonali iPada Air i da mu lepszy ekran i procesor :/

#67 fortuna

fortuna
  • 57 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 października 2013 - 14:48

Wątpie teraz zmienili cykl wydawania produktow wiec raczej zerowe szanse na nowe ipady we marcy

- - - Updated - - -

w marcu*

#68 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 23 października 2013 - 14:49

Ja sie najbardziej boję, że w marcu Apple udoskonali iPada Air i da mu lepszy ekran i procesor :/


Obyś tylko takie obawy miał.

#69 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 października 2013 - 15:03

Wątpie teraz zmienili cykl wydawania produktow wiec raczej zerowe szanse na nowe ipady we marcy

- - - Updated - - -

w marcu*


Już raz zmienili z marca na październik, więc wszystko możliwe. iPad, iPad2 i iPad3 pojawiły się w marcu właśnie.

#70 fortuna

fortuna
  • 57 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 października 2013 - 15:08

Dlatego napisalem "raczej" :) ale wątpie.

#71 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 23 października 2013 - 15:14

Jeśli będziemy się bać, że niedługo wejdzie coś lepszego to tak naprawdę nigdy nic nie kupimy :) Sam wczoraj byłem zły, gdy usłyszałem o obniżce cen Macbooka Pro 13''. Gdybym to wiedział nie brałbym 3 miesiące prędzej Air bo różnica to 800 zł a ekran... nie ma porównania... Tak więc już zacieram ręce na iPada Air, dowiedziałem się tylko, że w iSpocie palnowane są obniżki studenckie, jednak nie od początku... tak więc pewnie przyjdzie zapłacić 2099 ( co wg. mnie jest naprawdę dobrą ceną). Większa pojemność nie potrzebna, bo wszystko mam w chmurze i na dysku zewnętrznym (domowe archiwum) a działam tylko po wi - fi lub mobilnym modemie :)

#72 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 października 2013 - 15:31

Ja sie najbardziej boję, że w marcu Apple udoskonali iPada Air i da mu lepszy ekran i procesor :/


I gdzie tu powód do strachu?

#73 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 23 października 2013 - 15:55

I gdzie tu powód do strachu?


Że ktoś inny będzie miał lepszy i tańszy sprzęt. Normalka.

#74 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 23 października 2013 - 16:02

Kupowanie sprzętu TYLKO DLATEGO, żeby przypadkiem ktoś nie wyjął obok nowszego modelu nie jest zbyt ''zdrowe'' :) Retina jest świetna, 90% użytkowników i tak nie wykorzystuje nowo-dostępnych procesorów nawet w połowie... Następny iPad wizualnie pewnie się nie zmieni więc nikt nie zauważy, że to nie najnowszy :P Dla mnie nowy Air to naprawdę dopracowany produkt, ma wszystko co powinien mieć, a do tego jest lżejszy, cieńszy, więc co za tym idzie bardzo mobilny :)

#75 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 23 października 2013 - 18:22

A w marcu będzie Air 2 z A7X hahah :) wspomnicie te słowa...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)