Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes - synchronizacja iPhone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 WojtasJG

WojtasJG
  • 15 postów

Napisano 23 października 2007 - 15:41

Witam ! Jakiś czas już użytkuje iPhona i najbardziej denerwuje mnie ta synchronizacja. Wiem, że nie ma innego sposobu, chciałbym się natomiast dowiedzieć czy format dysku równa się z całkowitą utratą plików na iPhonie ? Czy te wszystkie mp3, które mam na iPhonie musze mieć też na dysku, bo inaczej mi się skasują (w library już mam ponad 1000 plików )? No i czy można synchronizować pliki na 2 komputerach ? Prosiłbym o dokładną odpowiedzieć, bo już się męcze z tym od jakiegoś czasu, a bylem przyzwyczajony do ręcznego wgrywania plików w Ipodzie. Pozdr. !

#2 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 23 października 2007 - 15:45

Witam !
Jakiś czas już użytkuje iPhona i najbardziej denerwuje mnie ta synchronizacja. Wiem, że nie ma innego sposobu, chciałbym się natomiast dowiedzieć czy format dysku równa się z całkowitą utratą plików na iPhonie ? Czy te wszystkie mp3, które mam na iPhonie musze mieć też na dysku, bo inaczej mi się skasują (w library już mam ponad 1000 plików )? No i czy można synchronizować pliki na 2 komputerach ?
Prosiłbym o dokładną odpowiedzieć, bo już się męcze z tym od jakiegoś czasu, a bylem przyzwyczajony do ręcznego wgrywania plików w Ipodzie. Pozdr. !


mozesz wylaczyc synchronizacje i wlaczyc reczne zarzadzanie muzyka. dodajesz pliki do library po czym chwytasz je i przenosisz do iphone`a. oczywiscie wszystko sie odbywa w itunes.

#3 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 23 października 2007 - 15:48

No i czy można synchronizować pliki na 2 komputerach ?


SwapTunes dostępne z Installer'a

#4 koloiphone

koloiphone
  • 6 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 22:58

Odkopuje:D chciałem sobie wrzucić jedna aplikacje do iphona 4 przez itunes i w itunes pjoawiły sie tylko niektóre aplikacje które mam na iphonie plus ta co chciałem zainstalować.Dałem synchronizuj aplikacja która chciałem zainstalować sie zainstalowała i reszta których nie było w Itunes sie oczywiście wyrąbała w kosmos:/;/.W zwiazku z tym mam pytanie czy da sie dorzucić tylko jedna aplikacje bez synchronizowania(tak żeby nie stracić innych programów)? 2.Pytanie chce sobie synchronizować samą muzyke i co? programy też sie synchronizują:/ Można dodać jakos sensownie muzyke bez synchronizacji programów

#5 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2011 - 23:05

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych