Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Imessenger


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jrzytka

jrzytka
  • 1 postów

Napisano 04 sierpnia 2013 - 12:29

Proszę o pomoc Mam Macbook air od kilku tygodni, skasowałem sobie z paska na dole imessengera (wiadości) . Pomóżcie jak to odzyskać ?

#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 04 sierpnia 2013 - 12:31

Proszę o pomoc Mam Macbook air od kilku tygodni, skasowałem sobie z paska na dole imessengera (wiadości) .
Pomóżcie jak to odzyskać ?

Jak skasowałeś?Jeżeli chodzi CI o to,że przypadkiem "wysunąłeś" go z dock to wpisz spobie w spotlight i przeciągnij do docka.
Aaa... i najważniejsze. Poczytaj podstawy związane z osx.
http://www.maclife.pl/pl/mac-szkola

#3 szati

szati
  • 11 postów

Napisano 02 lipca 2015 - 15:59

Witam 

Mam podobny problem, tylko że skasowałem program imessengera, został mi tylko w bibliotekach jakiś katalog ale nie mam tam ikony do uruchomienia, ktoś wie jak to przywrócić do normalnego stanu ?

Macbook pro, system Yosimite 10.10.4



#4 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 02 lipca 2015 - 18:54

Witam 

Mam podobny problem, tylko że skasowałem program imessengera, został mi tylko w bibliotekach jakiś katalog ale nie mam tam ikony do uruchomienia, ktoś wie jak to przywrócić do normalnego stanu ?

Macbook pro, system Yosimite 10.10.4

 

Co to jest imessenger? Jakiś zewnętrzny program? Z systemem niczego takiego nie dostajesz. 



#5 szati

szati
  • 11 postów

Napisano 02 lipca 2015 - 21:37

Co to jest imessenger? Jakiś zewnętrzny program? Z systemem niczego takiego nie dostajesz. 

A to ciekawe, ale skoro tak mówisz to pewnie tak jest, generalnie chodzi o program Messages, i proszę nie łapać ludzi za słówka jak nie masz nic lepszego do powiedzenia



#6 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 03 lipca 2015 - 09:20

A to ciekawe, ale skoro tak mówisz to pewnie tak jest, generalnie chodzi o program Messages, i proszę nie łapać ludzi za słówka jak nie masz nic lepszego do powiedzenia

 

Nie mądrzyj się tylko zadawaj pytania z sensem, jak oczekujesz sensownej odpowiedzi.

Jeżeli chodzi ci o program Wiadomości (Messages) to albo ktoś z najnowszą wersją systemu na kompie go ci podeśle, (jeśli nie osunąłeś nic więcej, poza samą aplikacją z Programów - to będzie działać - i to jest najprostsze rozwiązanie). Napisz prośbę w nowym wątku.

 

Ewentualnie możesz przeinstalować system metodą "na nakładkę" (bez formatowania dysku lub uruchomić plik Essentials.pkg (który znajdziesz na dysku instalacyjnym OSX Install ESD wewnątrz aplikacji "Instalacja OSX Yosemite", ściągniętej z AppStore. Też zadziała.


Użytkownik Yellowfrog edytował ten post 03 lipca 2015 - 09:21

  • iFan2000 lubi to

#7 szati

szati
  • 11 postów

Napisano 03 lipca 2015 - 16:59

Nie mądrzyj się tylko zadawaj pytania z sensem, jak oczekujesz sensownej odpowiedzi.

Jeżeli chodzi ci o program Wiadomości (Messages) to albo ktoś z najnowszą wersją systemu na kompie go ci podeśle, (jeśli nie osunąłeś nic więcej, poza samą aplikacją z Programów - to będzie działać - i to jest najprostsze rozwiązanie). Napisz prośbę w nowym wątku.

 

Ewentualnie możesz przeinstalować system metodą "na nakładkę" (bez formatowania dysku lub uruchomić plik Essentials.pkg (który znajdziesz na dysku instalacyjnym OSX Install ESD wewnątrz aplikacji "Instalacja OSX Yosemite", ściągniętej z AppStore. Też zadziała.

 

Czyli nic się nie da zrobić, bo ja chyba usunąłem wszystko programem AppCleaner. Systemu nie będę przeinstalowywał dla jednego programu. Dzięki za pomoc, i wcale się nie wymądrzam. Ale jeśli ktoś mógł by mi podesłać ten program z Yosimite 10.10.4 to bym sprawdził bo może jednak coś zadziała, będę wdzięczny za pomoc.



#8 adiibr

adiibr
  • 31 postów

Napisano 11 października 2015 - 11:50

Witam, Uruchomiłem funkcję przekazywania smsów z iphona na Maca i owszem wiadomości przekazują się ale nie mam starych wcześniejszych wiadomości na macu, czy stare wiadomości po prostu nie mogą się zgrać na maca?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych