Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nju.mobile - ktoś już to ma?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#1 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 09 maja 2013 - 10:37

Jak w tytule, nowość na rynku, ceny, umowy, sposób rozliczania na razie konkurencyjnością zabijają pozostałe oferty, ale czy ktoś już to testuje?

#2 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 09 maja 2013 - 10:56

Witam!

Myślałem nad Ich ofertą, ale potem napatoczył się ten artykuł. Nie wiem czy tak to jest w rzeczywistości ponieważ nie używam go, ale widocznie tak pięknie, łatwo i za darmo to chyba nie wygląda.
Nju.mobile - odpowiedzi na najczęstsze pytania i wątpliwości klientów

#3 dcislak

dcislak
  • 14 postów

Napisano 31 maja 2013 - 22:28

Właśnie testuje. Na iPhonie (iOS 5.1) po przeniesieniu numeru z Orange nie zmieniałem ustawień, wszystkie usługi działają bez problemu. Na razie nie testowałem iPhona z oryginalną kartą. Co do zasięgu, to pokrywa się w 100% z Orange, nie zauważyłem też problemów z transmisją. O rachunku nic się w tej chwili nie wypowiem, gdyż okres rozliczeniowy upływa 5 czerwca.

#4 tarnawajacek505

tarnawajacek505
  • 32 postów
  • SkądWiedeń, AT

Napisano 30 lipca 2013 - 07:36

Szczerze, to ja bym nie kombinował z niczym takim. To jest nowe, ładny chłopek co śpiewa w TV, zachęcające oferty ale... no właśnie jest jedno ale. Ja przynajmniej nie znam żadnej korporacji co będzie ponosiła z chęcią straty na rzecz klientów. Ludzie, zastanówcie się i lepiej nie uciekajcie od swoich operatorów! Pozdrawiam

#5 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 lipca 2013 - 09:21

Przecież to jest oferta Orange, a nie jakiś nowy operator. Pomału zastanawiam się nawet nad ich ofertą. Plus trwa w przeświadczeniu, że ludzie nie odejdą od polskiego kapitału. Że firmy z przyzwyczajenia zostaną przy nich. Myślę, że prywatny numer przeniosę do Orange.

#6 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 30 lipca 2013 - 18:26

Oferta bardzo dobra, z której zdecydowanie warto skorzystać. Od kilku miesięcy mam u nich dwa numery i wszystko łącznie z supportem działa jak należy. Zgłoszenia bez względu na treść są rozpatrywane co najmniej tak szybko, jak ma to miejsce w innych sieciach mimo, że BOK został zminimalizowany, a w każdym razie taka jest oficjalna wersja operatora. Na chwilę obecną spokojnie mogę polecić, tym bardziej, że kontrakt trwa tylko miesiąc (30-to dniowy okres wypowiedzenia), a co za tym nie ma żadnego problemu w przypadku gdy nie spełni założonych wymagań z przeniesieniem się do innej np. z tej, z której nastąpiła migracja sieci.

#7 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 30 lipca 2013 - 19:19

Sporo ludzi narzeka.

#8 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 30 lipca 2013 - 19:24

Sporo ludzi narzeka.


A jakieś konkrety? Nie ukrywam, że sam jestem nju zainteresowany.

#9 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 30 lipca 2013 - 20:03

Sam już byłem zdecydowany na tą ofertę, ale stwierdziłem, że za długo już żyję w tym kraju, żeby łudzić się, że ludzie rozsądnie podejdą do tej taryfy. Oferta bardzo dobra, ale obawiam się, że będzie mocno nadużywana i w niedługim okresie warunki się pogorszą.

- - - Połączono posty - - -

Przecież to jest oferta Orange, a nie jakiś nowy operator. Pomału zastanawiam się nawet nad ich ofertą. Plus trwa w przeświadczeniu, że ludzie nie odejdą od polskiego kapitału. Że firmy z przyzwyczajenia zostaną przy nich.

Ja właśnie przeszedłem do Plusa i czuję się jak w średniowieczu. BOK i stronę chyba im piszą stażyści... Oferta też biedna. Ale pod względem zasięgu rewelacja.

#10 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 30 lipca 2013 - 20:09

A jakieś konkrety? Nie ukrywam, że sam jestem nju zainteresowany.

Poczytaj też komentarze:
Chcesz nielimitowane rozmowy w NJU mobile na karte? - Wykop.pl
NJU Mobile nawala na całej linii. Niepoważne traktowanie klienta. Ostrzegam. - Wykop.pl

#11 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 30 lipca 2013 - 20:35

Ja piszę z własnego doświadczenia z dwoma numerami (trzeci w drodze), a nie czytając fora etc. Poza tym, nie napisałem, że jest idealnie, bo tak nigdzie nie jest. Swoją drogą mimo informacji nadchodzących z NJU.mobile, że support jest minimalny, do tej pory nie uświadczyłem w żadnym stopniu tego minimalizmu, a nie dzwonię, tylko piszę do nich z poziomu panela obsługi konta. Wszystko jest załatwiane w zasadzie od ręki.

#12 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 14 sierpnia 2013 - 16:58

Okej panowie i panie,
przez 6 lat żyłem z ORANGE, a od jakiegoś czasu jestem w nju mobile na abonament - poniżej moje spostrzeżenia w punktach:

1. Przeniesienie numeru firmowego z ORANGE banalnie proste - zajęło od momentu złożenia zamówienia na stronie nju mobile 3 dni (dzień 1 - złożenie zamówienia, dzień 2: weryfikacja i wysłanie umowy, dzień 3: podpisałem umowę oddałem kurierowi i po 3 godzinach miałem włączoną usługę).

2. Czytałem uważnie umowę, sprawdziłem jakie mam na samym początku dostępne usługi itp. i powiem szczerze, jest to pierwsza oferta robiona dla bezpieczeństwa klienta np.: ustawiony jest limit na usługi PREMIUM (czyli płatne komercyjne SMS-y, MMS-y i telefony), czyli jak lubisz sex telefony, albo brać udział w teleturniejach z kosztami 15 zika za esemesa (no zakładam, że tak nie jest i dzwoniłeś na sex telefon przez przypadek ;)) to limit np. 100 zł. powoduje, że nie pójdziesz z torbami, na zasiłek, nie oddasz dwóm miłym panom ze wschodu samochodu, żony i dzieci :)

3. Możesz w ogóle zablokować dostawanie takich płatnych ESEMESÓW, nawet jak się zgłosisz (przez przypadek) do takiego konkursu - to samo się tyczy dzwonienia na numery PREMIUM...idealne rozwiązanie jak chcesz dziecku powierzyć słuchawkę - a wiadomo, że każdy facet to dzieciak :)

4. Oczywiście oferta za te 29 zika za rozmowy, 9 za zwykłe esemesy i mmsy, i 19 za internet jak najbardziej nieprzekraczalna...potem gadasz, wysyłasz ile chcesz i nie zabulisz więcej...sprawdzone...

5. Jak przekroczysz 1 GB danych to ci zwalnia net do 16kB, a nie przysyła rachunek z umową odstąpienia mieszkania ;)

6. Jak chcesz efakturę to aktywacja nic cię nie kosztuje.

7. Generalnie trzeba się mocno starać żeby stracić dziewictwo z tą siecią...czuję się z nią na razie bardzo bezpiecznie jeśli idzie o koszta.

8. Kolejna sprawa to zaje....iście prosty interfejs na stronie...dotychczas uważałem, że ORANGE ma okej, ale to jest bajecznie po prostu proste...te wszystkie plusy i tmobile przypominają przy tym epokę kamienia łupanego. Włączanie usług, typu roaming, typu blokady płatnych smsów itp. jest po prostu czynnością fizjologiczną...organizm sam to wykonuje, choćbyśmy się zapierali ;)

9. Czat informacyjny - bardzo pomocny, podaje nawet rozmiar b...uta kuriera z umową :)

10. Ja znalazłem tylko trzy rzeczy z którymi trzeba uważać...należy przy zawieraniu umowy zaznaczyć, że się chce e-fakturę bo inaczej zapłacisz za aktywację 200 zł. (a tak to 0 zł.), a po drugie nie dzwoń z twojego nowego nr w njumobile na infolinię njumobile :) (załatw to z każdego innego telefonu, byle nie z sieci njumobile, albo poprzez czat) ponieważ opłata za takie połączenie wynosi 5 zika...dziwne ale tak jest - a tak to masz opłaty jak za zwykłe połączenia z innych sieci. Czytałem również, ale nie potwierdzę, bo ja przenosiłem numer, ale słyszałem, że zakładając nowy numer, trzeba aktywować ten docelowy abonament nju buzz...bo inaczej jest się na jakimś tymczasowym abonamencie nju zero, który niestety nie ma limitów 29 zł itd. Ale zapewne ktoś z nowym numerem dostaje takie info z njumobile. Jak mówiłem, ja nie wiem, bo przy przenoszeniu od razu śmigasz w abonamencie nju buzz czyli 29/9/19 :)

11. Najważniejsze, umowa na czas nieokreślony !!!

GENERALIZUJĄC, nie widzę lepszej, tańszej, i bezpieczniejszej oferty na rynku bez telefonu. Tyle z mojej strony. Aha, nie jestem również pracownikiem sieci komórkowych, ani biur reklamowych i nju nie zrobiło mi niestety la... poza swoją oficjalną ofertą ;)

#13 idepex

idepex
  • 4 postów

Napisano 06 września 2013 - 22:20

Ja właśnie przeszedłem do Plusa i czuję się jak w średniowieczu. BOK i stronę chyba im piszą stażyści... Oferta też biedna. Ale pod względem zasięgu rewelacja.


A widziałeś panel T-Mobile? To jest dopiero akcja, raz, że serwery zachowują się jak na darmowym hostingu, a dwa jak chciałem napisać do nich wiadomość, że panel nie działa już drugi dzień to wyskoczyło mi okno z jednym krótkim wierszem, w którym wpisywało się swoją wypowiedź, tak, że nie widziałem całej swojej wypowiedzi, tylko trzy ostatnie słowa. Ha, ha, ha, masakra!

#14 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 września 2013 - 22:40

Niestety lub nie, ale klientem indywidualnym byłem u nich ostatnio co najmniej 7 lat temu. Potem nie miałem dostępu do panelu firmowego. Od ponad 3 lat jestem biznesowym klientem T-Mobile i wiem, że nigdy bym prywantego abobamentu tam nie wziął.

#15 Karolll

Karolll
  • 2 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2013 - 20:16

@koh Dzięki za te wszystkie informacje. Sam zastanawiałem się na co zamienić obecną sieć Play, bo to co się tam wyprawia to po prostu kpina. Teraz już wiem, i spróbuje z tym nju mobile :)

#16 julianmitecki

julianmitecki
  • 2 postów
  • SkądKrakow

Napisano 15 września 2013 - 04:46

również wziąłem jeden nuemr w nju mobile i jestem z nich bardzo zadowolony, niestety nie mam jeszcze doświadczenia z ich wsparciem, ale czytąc informacje powyżej chyba będę mile zaskoczony :)

#17 DiMoonn

DiMoonn
  • 258 postów
  • SkądMariew, PL

Napisano 15 września 2013 - 22:47

"No limit" to fikcja! Niestety, po wykonaniu kilku długich połączeń z Play NJU blokuje kartę. Panienka na partyline informuje,że umowa (chociaż to prepaid) została rozwiązana. Powołuje się na regulamin,pozycja 5.1.
Karta miała środki na koncie i była włączona usługa "do wszystkich"
NJUMOBILE by ORŻNIJ.pl

Zapraszam do zawierania umów! :D

#18 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 23 października 2013 - 20:17

@koh nie byłbyś sobą jakbyś pisał konkretnie. Po co te baśniowe przypiski do każdego punktu?:)

#19 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 24 października 2013 - 07:40

@koh nie byłbyś sobą jakbyś pisał konkretnie. Po co te baśniowe przypiski do każdego punktu?:)


Czuję, że się niedowartościowany po maturze z Polskiego ;) Odreagowuję :)
Pozdrawiam

#20 adamczykmarcin11

adamczykmarcin11
  • 2 postów
  • SkądGdynia

Napisano 26 października 2013 - 17:42

ja niestety zawiodłem się na nich i na ich obietnicach dostałem fakturę większą niż obiecali :( ehh

#21 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 26 października 2013 - 21:32

Ja zaś niższą od ich limitów...ale może np korzystałeś z roamingu dlatego masz wyższą, albo z płatnych sms-ów?

#22 kalis4

kalis4
  • 7 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 października 2013 - 17:48

Kilku znajomych ma, a w sumie miało. Niestety narzekają na zasięg. Pewnie dlatego, że dopiero wchodzą na rynek to mała ilość anten i zasięg tragedia.

#23 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 27 października 2013 - 18:30

ja niestety zawiodłem się na nich i na ich obietnicach dostałem fakturę większą niż obiecali :( ehh


Kilku znajomych ma, a w sumie miało. Niestety narzekają na zasięg. Pewnie dlatego, że dopiero wchodzą na rynek to mała ilość anten i zasięg tragedia.


Wy tak na serio? 1 i 7 postów i marudzenie na nju?...specjalnie sie do my apple po to zapisaliście? buahahahaha

Problem z zasięgiem w nju? buhahahahaa...przecież to orange, to jaki problem z zasięgiem? Chyba was konkurencja nasyła buahahhahaa

#24 olafnieweglowski

olafnieweglowski
  • 2 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 października 2013 - 21:11

ja jestem zadowolony z nju mobile, ale korzystam tylko z rozmów zero smsów i transmisji danych

#25 mmogracz

mmogracz
  • 1 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 listopada 2013 - 14:04

Mam Orange jako zetefon (co miesiąc trzeba doładować - coś pomiędzy umową a kartą) i z tego rezygnuje, w tym miesiącu kończy mi się umowa. Zastanawiam się właśnie nad nju lub Play'em. Z tego co czytałem nju całkiem jest polecane ale mogą być to wpisy sponsorowane. Zawsze można wziąć na miesiąc, przetestować a potem jak co wyrzucić ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych