Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki do iPhona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#51 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 31 października 2007 - 20:26

http://allegro.pl/it...4_gratis_w.html

dzialaja z iphone/ lepsze od orginalnych o niebo!

Polecam


"Wersja OEM", cena 22 zl? Podrobione jak nic...

#52 tukan

tukan
  • 772 postów

Napisano 31 października 2007 - 22:48

"Wersja OEM", cena 22 zl? Podrobione jak nic...


dokladnie. ciezko sie nie zorientowac ;) tak apropo mi chodzi o to zeby w dalszym ciagu byl ten pilot z oryginalnych dlatego chcialbym je przelutowac. troche sie obawiam ze cos spapram i dalej nie wiem dokladnie jak je otworzyc :P

#53 didiw16

didiw16
  • 16 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 02 listopada 2007 - 14:25

... jak zamierzam kupić sobie słuchawki V-moda ([url]http://cgi.ebay.com/V-Moda-Vibe-Earphone-FLASHBLACK-Chrome-Vmoda-Modaphones_W0QQitemZ170164593985QQihZ007QQcategoryZ111693QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[/url]) - czy ktos może mi coś o nich więcej powiedzieć... :)

#54 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 03 listopada 2007 - 06:13

... jak zamierzam kupić sobie słuchawki V-moda (http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem) - czy ktos może mi coś o nich więcej powiedzieć... :)


To to "zwykłe" Vibe, nie lepiej dołożyć $25 i mieć Vibe Duo z mikrofonem i przyciskiem do odbierania rozmów/sterowania iPodem? Co do jakości, to napiszę, jak paczka z Amazon przyjdzie w przyszłym tygodniu.

#55 didiw16

didiw16
  • 16 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 03 listopada 2007 - 17:41

To to "zwykłe" Vibe, nie lepiej dołożyć $25 i mieć [URL="http://www.amazon.com/V-Moda-Vibe-Nero-iPhone-Button/dp/tech-data/B000WN00FK"]Vibe Duo[/URL] z mikrofonem i przyciskiem do odbierania rozmów/sterowania iPodem? Co do jakości, to napiszę, jak paczka z Amazon przyjdzie w przyszłym tygodniu.

...no chciałbym Duo, tylko że jeszcze ich nie na na Ebay, więc chyba poczekam. A co jakości to czekam na Twoją ocenę :lol:

#56 enton

enton
  • 51 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 20:22

Autorem cytatu jest enton
http://allegro.pl/it...._gratis_w.html

dzialaja z iphone/ lepsze od orginalnych o niebo!

Polecam

Wersja OEM", cena 22 zl? Podrobione jak nic...


Zgadzam sie ja za swoje dalem 80zl.
i naprawde polecam... mialem przedtem pare naprawde dobrych sluchawek a te sa nie do dojechania. Z drugiej strony oczywiscie boze i inne podobne firmy daja niesamowity dzwiek ale za cene 300zl+.

#57 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 listopada 2007 - 15:56

jak myślicie gdzie na florydzie można kupic w sklepie słuchawki V-MODA VIBE DUO? ktos moze z doswiadczenia wie?

#58 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 listopada 2007 - 15:11

Co do jakości, to napiszę, jak paczka z Amazon przyjdzie w przyszłym tygodniu.

sluchawki juz doszly? jesli tak - jak sie sprawuja? czytam dosyc skrajne recenzje, niestety z przewaga opinii, ze nie sa warte tych prawie 100 dolarow. biorac pod uwage, ze sa cale z metalu - nie wypadaja z ucha?

#59 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 20:28

Zamowilem z USA przejsciowke do jacka w iPhonie - niestety, juz 2gi tydzien nie dochodzi a mi zalezy na sluchaniu muzyki - chcialem wiec poszukac czegos w Anglii (tu aktualnie przebywam) - niestety na ebayu nic nie ma. Pomyslalem jednak, ze skoro iPhone jest juz oficjalnie w UK to powinni miec przejsciowki w Apple Store UK internetowym (bo w tym w USA widzialem). Wchodze i co widze?

http://store.apple.c...ocks&nplm=MA854

Dołączona grafika

Takie /*ciach*/, nawet bez pozlacanych koncowek, ktore na ebayu w USA sprzedaja za po 99 centow - Apple UK chce za nie 15 funtow (czyli prawie 80zl). Nie ma tam zadnej technologii, zadnego pilota ani nic - porostu kawalek blaszki i plastiku.
Nie wiem czy pazernosc Appla dosiegnela juz szczytu, czy poprostu to jakis blad..

#60 dandre

dandre
  • 27 postów
  • SkądDublin

Napisano 16 listopada 2007 - 20:45

To nie jest zwykła przejściówka o jakiej mówisz, tylko adapter TTY, którą to funkcję iPhone obsługuje.

O TTY np. tutaj: http://www.abouttty.com/Whatis.html

#61 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 16 listopada 2007 - 21:20

O TTY nawet już było: http://www.myapple.p...64&postcount=20

#62 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopada 2007 - 21:42

apropo kossow porta pro bo kiedys byl watek. ja obciolem skalpelem kawalek plastiku z koncowki i wchodzi idealnie ;) . nawet sie lekko blokuje wiec nie wypadaja.

#63 iAdam

iAdam
  • 415 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 listopada 2007 - 22:58

apropo kossow porta pro bo kiedys byl watek. ja obciolem skalpelem kawalek plastiku z koncowki i wchodzi idealnie ;) . nawet sie lekko blokuje wiec nie wypadaja.


Heh, skąd ja to znam ;]
Dawno dawno temu, gdy byłem wyznawcą iRivera też ciąłem to "do wszystkiego za grube" badziewie przy wtyczce ;]
Sorry za OT.

#64 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 23 listopada 2007 - 00:59

Zamowilem sobie przejsciowke z USA - czekalem na nia 2.5 tygodnia i co sie okazalo - nie kontaktuje i trzeba ciagle sciskac tam gdzie wtykamy sluchawki by dzialalo... Nie mam ochoty znowu tyle czekac - wiec moze wie ktos gdzie kupic taka przejsciowke w Polsce? Zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku.

#65 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 29 listopada 2007 - 02:43

Dobra, znudzony czekaniem na idealna przejsciowke do iPhona (dobry jakosciowo, krotki kabel z pilocikiem) i faktem, ze zadna z dostepnych oficjalnych przejsciowek nie spelnia moich wymagan (griffin i belkin za drogie - 15 funtow za kawalek kabelka nawet bez zlotego styku? - i shure - po co mi 5 metrow kabla w sumie?) kupilem na ebayu cos takiego. Zainspirowal mnie do tego komentarz na jednym blogu - dotychczas nikt nie robil tak krociutkich przejciowek mini-jack - mini-jack (bo tylko Apple wpadl na taka glupote) - ale splittery byly od dawna.

Dołączona grafika

Wydalem na to 4 funty z przesylka - teraz takie pytanie - czy jesli ciachne nozem jedna z tych koncowek to czy druga przestanie dzialac? Bo srednio chce miec takie dyndajace cos.

#66 Stopczyk

Stopczyk
  • 10 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 listopada 2007 - 08:41

... czy jesli ciachne nozem jedna z tych koncowek to czy druga przestanie dzialac? Bo srednio chce miec takie dyndajace cos.


Moim zdaniem nie przestanie działać, ale zawsze możesz "ciachnąć" w połowie odległości między wtyczką a gniazdem - wtedy jak przestanie działać, to będziesz mógł z powrotem zalutować.

W sobotę odebrałem słuchawki V-MODA VIBE Duo i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Ogólnie nie mam dużego doświadczenia w dziedzinie słuchawek dousznych (preferuję słuchanie muzyki w domu na "dobrym sprzęcie") ale słuchawki dołączone do iPhone'a były dla mnie nie do zaakceptowania. Co do jakości wykonania VIBE Duo to nie ma tematu - rewelacja. Jakość dźwięku dla mnie jest co najmniej wystarczająca - charakteryzuje się "neutralnością" - nie zauważam cech charakterystycznych dla innych słuchawek dousznych, które słyszałem - przegięte wysokie tony i dudniący bas. Jest bardzo OK. No i jest mikrofon z przyciskiem do odbierania rozmów oraz sterowania iPodem. Cena jest rzeczywiście mordercza, ale jakość wykonania i dźwięku oraz wygoda użytkowania (nic pod tym względem nie tracimy w porównaniu z oryginalnymi słuchawkami Apple) moim zdaniem ją wynagradzają.

#67 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 29 listopada 2007 - 09:06

Ciekawie zrobili te sluchawki, musze przyznac, ale z Shure bym sie raczej nie rozstal. Mam nadzieje, ze moze jednak zrobia w przyszlosci E4C z mikrofonem i wejsciem do iPhona - wtedy bym sie nad nim powaznie zastanowil. Ale szczerze jestem ciekaw dlaczego jeszcze nikt nie zrobil takiego czegos jak ten TTY adapter - tylko jeszcze z takim przyciskiem jak w sluchawkach oryginalnych - dzieki temu moznaby wsunac reke do kieszeni z iPhonem i zmieniac piosenki nie wyjmujac go z kieszeni. Koszta wykonania takiego czegos za zerowe, a przebitka olbrzymia - skoro griffin sobie liczy 15 funtow za najprostszy kabelek minijack - minijack?

#68 interpol_girl

interpol_girl
  • 589 postów
  • SkądWarszawa, PL // USA

Napisano 29 listopada 2007 - 09:59

Ja właśnie zamówiłam komplet “zatyczek” do Vibe Duo, bo już 2 zgubiłam ;(. Ogólnie jestem z nich zadowolona, ale za taką cenę nie wypadają lepiej niż inne, tańsze douszne, które miałam - Sony MDR-EX81 i Sennheiser CX300. Przede wszystkim nie są tak wygodne, denerwują mnie zwłaszcza te większy drivery (nie ta się w nich wygodnie spać -- ważne np. do samolotu). Izolują przyzwoicie (ale nie tak skutecznie jak CX300, więc może są w pewien sposób bezpieczniejsze). Wkurzają mnie też równe kabelki (wiadomo, że przez mikrofon, ale preferuję styl z prawym kablem dłuższym). Przycisk na mikrofonie jest mały i czasami ciężko znaleźć. Dołączonego etui nie używam, jest raczej mało praktyczne. Co do samego dźwięku, to mi odpowiada. Ocena - B+.

#69 timex

timex
  • 133 postów

Napisano 29 listopada 2007 - 10:57

Dobra, znudzony czekaniem na idealna przejsciowke do iPhona (dobry jakosciowo, krotki kabel z pilocikiem) i faktem, ze zadna z dostepnych oficjalnych przejsciowek nie spelnia moich wymagan (griffin i belkin za drogie - 15 funtow za kawalek kabelka nawet bez zlotego styku? - i shure - po co mi 5 metrow kabla w sumie?) kupilem na ebayu cos takiego. Zainspirowal mnie do tego komentarz na jednym blogu - dotychczas nikt nie robil tak krociutkich przejciowek mini-jack - mini-jack (bo tylko Apple wpadl na taka glupote) - ale splittery byly od dawna.

Dołączona grafika

Wydalem na to 4 funty z przesylka - teraz takie pytanie - czy jesli ciachne nozem jedna z tych koncowek to czy druga przestanie dzialac? Bo srednio chce miec takie dyndajace cos.


Ta przjściówka to raczej nie jest do słuchawek, a raczej do podłączenia wzmacniacza audio. Stąd 2 wyjścia stereo.

#70 karamia

karamia
  • 49 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 listopada 2007 - 11:36

To jest zwykły spliter, żaden sprzęt audio niema wejścia na mini jacka (na zdjęciu masz przejście z mini jack na 2x mini jack). Gdybyś chciał podłączyć go do wieży musiałbyś mieć przejściówkę mini jack na chinch

#71 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 07 grudnia 2007 - 04:12

Doszlo - niestety nie miescilo sie nadal w gniezdzie wiec musialem poskrobac troche nozem i teraz juz pasuje. Dodatkowo szybkim ciachnieciem pozbylem sie jednego z rozgalezien i teraz mam przejsciowke do iPhona za niecale 4 funty :)

#72 Vizir

Vizir
  • 300 postów
  • SkądParyż

Napisano 15 grudnia 2007 - 16:28

Ostatnio nosze sie z zakupem nowych sluchawek, fabryczne niezbyt mnie zadowolaja. Na naszym rodzimym serwisie aukcyjnym napatoczyly mi sie nastepujace modele:
Bang&Olufsen
Sennheiser
Aurvana
Ktore polecicie?

#73 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 15 grudnia 2007 - 16:57

Bang&Olufsen


Ciekawe, czy wtyczka od tych słuchawek będzie pasowała bez potrzeby używania przejściówki, bo też o nich myślę ;)

#74 Vizir

Vizir
  • 300 postów
  • SkądParyż

Napisano 15 grudnia 2007 - 17:16

Zapytam sie o srednice, dam znac kiedy bede wiedzial..

#75 szywal

szywal
  • 1 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 19:13

Srednica wewnętrzna otwru w obudowie iphonea to 6mm - moje P200 mimo iż wtyk jest prosty też się nie mieszcczą bo mają 7mm śednicy. Kicha Przemek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych