Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows Phone - problem ze ściągnięciem z App Store


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 evo

evo
  • 38 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 15:14

Cześć wszystkim, mam problem ze ściągnięciem programu "Windows Phone" z App Store. Mam OS X 10.6.8, a żeby zainstalować program potrzebuję minimum 10.7. Z tego powodu nie mogę nawet tego ściągnąć na swój dysk... Czy znalazłby się miły użytkownik z OS X 10.7 lub wyższym, który byłby tak dobry i mógłby mi podesłać samą instalkę? Czy mój chytry plan nie wypali i tak czy siak nie uda mi się zainstalować tego programu? Powiem szczerze, że nie mam teraz czasu na zabawę z upgradem SO - bawienie się w kopie zapasowe, itd... chyba, że jest na to jakiś inny sposób?

#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 stycznia 2013 - 16:40

Skoro program wymaga 10.7 to wymaga 10.7. Między tymi systemami jest bardzo duża różnica w API i aplikacja z dużym prawdopodobieństwem nie będzie działać. Pomijam już kwestie licencyjne.

#3 evo

evo
  • 38 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 16:58

Niestety, muszę przyznać Ci rację. Program nie działa na 10.6.8. Czy istnieją jakieś patche/łatki/wtyczki/itp, które pozwoliłyby na otwieranie aplikacji przeznaczonych dla nowszych SO na 10.6.8?

#4 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 02 lutego 2013 - 17:46

Niestety, muszę przyznać Ci rację. Program nie działa na 10.6.8. Czy istnieją jakieś patche/łatki/wtyczki/itp, które pozwoliłyby na otwieranie aplikacji przeznaczonych dla nowszych SO na 10.6.8?


Tak. Ten Patch to Lion 10.7




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych