Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odrzucanie połącznia w iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 norbertcala

norbertcala
  • 1 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2007 - 21:05

Moze wiecie jak odrzucić połączenie przychodzące w iPhone?? Może ktoś wie? Pozdrawiam

#2 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2007 - 21:07

Albo jak wyłączyć komunikat o przekazywaniu połączenia ;)

#3 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 18 września 2007 - 22:05

Chyba się nie da odrzucić. Można natomiast wyciszyć dzwięk podczas dzwonienia naciskając jednokrotnie przycisk sleep. Chyba siemensy i ostatnie nokie też miały funkcję wycisz. Osoba dzwoniąca nie czyje się obrażona a ty wiesz kto dzwoni. Jednak wydaje mi się, że gdy dzwoni osoba z blokadą identyfikacji to można odrzucić. Jeśli chodzi o przekazywanie połączeń to jest to dla mnie niezrozumiałe. U siebie mam wyłączone, u rozmówcy również. Mimo wszystko pokazuje komunikat. Teraz już zgłupiałem. Mogę odrzucić połączenie poprze Decline, które wyświetla mi się n wyświetlaczu.

#4 sambor

sambor
  • 290 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 19 września 2007 - 00:39

wyciszanie odrzucanie panowie zachowujecie sie jak panie - NIE CZYTACIE INSTRUKCJI OBSLUGI URZADZENIA ELEKTRONICZNEGO!!!!!! zeby wyciszyc naciskamy raz sleep/wake klawisz, zeby odrzucic naciskamy przycisk dwukrotnie

#5 norbertcala

norbertcala
  • 1 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2007 - 06:34

Jest mi głupio. Przepraszam :( Fakt po pierwsze RTFM

#6 rkupisek

rkupisek
  • 26 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 14:23

PORADA JAK ODRZUCIĆ połączenie przychodzące przy zablokowanym IP 1) Pierwsze naciśnięcie przycisku sleep (ten wąski na górze) wycisza, a drugie odrzuca połączenie. PORADA JAK USUNĄĆ komunikat o przekazywaniu połączeń 1) Cydia -> Search wpisać "iPhone-Notes.de’s Source" 2) Ściągnąć i zainstalować źródło 3) Cydia -> Search wpisać "ForwardMsgFix" dla iphona z 3.1.2 wybrać ForwardMsgFix for 3.0 4) Zainstalować 5) Zrestartować IP (iphona) 6) Problem z głowy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych