Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z odtworzeniem iPhone'a przez iTunes. Pobieranie się zawiesza.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 inFamous

inFamous
  • 38 postów
  • SkądSilesia

Napisano 22 listopada 2012 - 11:51

Witam. Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w sieci jak i tu więc prosiłbym o pomoc Mianowicie mam problem z odtworzeniem iPhone'a w iTunes. Problem polega na tym, iż klikam na "odtwórz", klikam archiwizuj, dalej, dalej, zaczyna pobierać uaktualnienie, zawiesza się samo pobieranie (nie komputer), timer zaczyna naliczać do 30 minut po czym wyskakuje mi powiadomienie, że przekroczono czas. Sytuacja nigdy mi się nie zdarzała, jest to pierwszy raz. Dodam, że po zainstalowaniu iTunes na drugim (odrębnym) laptopie sytuacja jest taka sama. Pytanie więc co robić? ja nie mam już pomysłów, niestety support apple jest bardzo ubogi w wiedzę i też nie potrafi mi pomóc. Mam nadzieję, że teraz temat jest konkretny i "zrozumiały" dla wszystkich.

#2 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 listopada 2012 - 13:11

Hmn a masz jakis antywirus i/lub firewall właczony podczas pobierania?

#3 inFamous

inFamous
  • 38 postów
  • SkądSilesia

Napisano 22 listopada 2012 - 13:47

Uruchomione są zwykła zapora systemu Windows i Avast. Tyle, że one uruchomione są u mnie zawsze, a problem wystąpił po raz pierwszy teraz. Dodam, że dzieje się tak od 3/4 dni, bo ciągle próbuje. Zresztą na drugim laptopie jest inny system ochrony (Kasperski) i sytuacja jest ta sama.

Jeszcze jedno! Właśnie skojarzyłem, że ostatnio miałem wymieniany modem, na nowy od dostawcy internetowego i może tu jest coś na rzeczy. Tylko nie mam pojęcia co. Myślałem, że sprawa może być po stronie apple, ale po tylu dniach coś mi nie pasowało.

Z ostatniej chwili: Wyłączenie zasłon nie zadziałało. Problem występuje nadal. Ciężko jest nawet połączyć się z centrum aktualizacji.

- - - Połączono posty - - -

Wklejam screen'a przy wyłączonych osłonach jest to samo. Tym razem timer doszedł na ponad godzinę i bum.

- - - Połączono posty - - -

[ATTACH=CONFIG]12373[/ATTACH]

#4 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 22 listopada 2012 - 15:35

Download iOS Firmware, Absinthe, RedSn0w, PwnageTool, Sn0wBreeze, GreenPois0n, JailbreakMe | iJailbreak.com
Ściągnij ios 6.0.1 do swojego telefonu i wgraj trzymając shift kliknij odtwórz :).

#5 inFamous

inFamous
  • 38 postów
  • SkądSilesia

Napisano 22 listopada 2012 - 15:46

Dziwna sprawa, bo pobieranie w ten sposób również stopuje po chwili.

#6 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 22 listopada 2012 - 15:49

Mi się wydaje że to wina tego nowego modemu, też miałem podobna sytuacje kiedyś. I musiałem zmieniac ustawienia modemu czy jakoś tak. Bo miałem wymieniony internet na 25 Mb/s a chodził wolniej niż jak miałem 2 Mb/s, i dopiero zmiana ustawień sprawiła że zaczął chodzic tak jak przystało na 25 Mb/s.

#7 inFamous

inFamous
  • 38 postów
  • SkądSilesia

Napisano 22 listopada 2012 - 16:08

Odtworzyłem iPhone'a! Wszystko było w porządku, zawinił dostawca internetu (UPC) zresztą jak zwykle. No nic, dzięki za wskazówki i udzieloną pomoc :) Temat do zamknięcia. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych