Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Mini - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
862 odpowiedzi w tym temacie

#826 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 07 lutego 2014 - 21:52

Pytanie do jakiej pracy. Bo nie wszystko mozna na ipadzie. Jak praca na plikach office to bez problemu sie da :).

#827 Krzys123.

Krzys123.
  • 34 postów

Napisano 07 lutego 2014 - 22:00

Witam. Rownież jestem posiadaczem iPada mini i jestem bardzo zadowolony z niego . Bateria długo wytrzymuje . Czy w waszych ipadach tez nie macie kalkulatora ? A jak z AppStore ? Działa u was po polsku czy po angielsku ?

#828 j0k3r

j0k3r
  • 34 postów
  • SkądOlsztyn, PL

Napisano 08 lutego 2014 - 08:51

Kalkulator można sobie "doinstalować" w jakiejś aplikacji. Poszukaj w appstore ;). Język też na pewno można zmienić. Jeśli sprzęt pochodzi z polskiej dystrybucji, na pewno ma polski język.

#829 Krzys123.

Krzys123.
  • 34 postów

Napisano 08 lutego 2014 - 20:00

Próbowałem wszystkiego ale niestety nie potrafie . próbowałem z angielskiego na niemiecki i działało ale zależy mi na polskim appstore . czy da się sprawdzic czy ipad jest polskiej dystrybucji ?

#830 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 09 lutego 2014 - 22:28

To nie ma znaczenia. Moze byc nawet z Wietnamskiej. Wszystko działa tak samo

#831 meiss

meiss
  • 1 345 postów

Napisano 11 lutego 2014 - 12:17

AppStore jest po angielsku dla regionu PL z częściowym spolszczeniem. Dotyczy to całego sprzętu od Apple, kalkulatora na ipadach nie ma out of stock. Dziwna decyzja, ale jest jak jest, można doinstalować. Na miniaku przeczytałem ok 10 000 stron (saga Honor Harrington). Daje radę, to nie retina, ale jest lepiej niż na iPadzie 1/2.

#832 cojarobie

cojarobie
  • 5 postów

Napisano 14 lutego 2014 - 09:20

Moim zdaniem za 850zł warto brać. Czytam na Miniaczu sporo i jeśli ktoś twierdzi, że ekranowi coś brakuje w tej kwestii to chyba się na łby pozamieniał z niewłaściwą częścia ciała. Żeby było piękniej, książki które kupujemy w androidowym sklepie (lub kupiliśmy) można czytać na iPadzie dzięki aplikacji "Książki Play" zatem nic nie tracimy na przesiadce moim zdaniem a nawet zyskujemy. Jeśli chodzio o aplikacje do "pracy" to na pewno na iOS jest ich więcej i są lepiej dopracowane. No i najważniejsze - mimo tego, że iOS 7 zupełnie mi się nie podoba wizualnie i wolałem poprzednią wersję to na domiar złego, była płynniejsza i miała mniej "bugów". Obecna mnie zawiodła już wiele razy i jedyne co mogę pochwalić, to że nawet przy "crashu" aplikacji nie zniknie ci wykonana do tej pory praca. To jest jedna z największych przewag iOS nad Androidem jeśli chodzi o sprawy "robocze". Nic ci w nim nie zginie bezpowrotnie. Nexus jeśli chodzi o przeglądanie stron internetowych (tak jak wszystkie "wąskie" siedmiocalowce) jest kiepski. Pod tym względem zwycięża 4:3 a takie tablety są i na Androidzie.

#833 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lutego 2014 - 09:32

iPada mini bez retiny jest sens kupować tylko wtedy jeśli nie jest nas stać na produkt z retiną. Daje się go używać niemniej doznania z użytkowania nie przystają do tego co współczesne produkty Apple oferują.

#834 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 14 lutego 2014 - 09:38

Moim zdaniem za 850zł warto brać. Czytam na Miniaczu sporo i jeśli ktoś twierdzi, że ekranowi coś brakuje w tej kwestii to chyba się na łby pozamieniał z niewłaściwą częścia ciała.


Zgadzam się i nie zgadzam z tym stwierdzeniem. Póki nie zacznie się używać mini z retiną nie ma problemu, ekran wydaje się być w porządku. Ale jak człowiek 2-3 dni spędzie na używanie retiny i znów wróci do mini bez retiny robi się olbrzymi problem. Moja żona i dzieci dalej używają zwykłych mini i są zadowoleni, ale ja na ich ekrany nie potrafię patrzeć, jest strasznie niewyraźny.

I nie pisz że mi się części ciała poprzestawiały. Poużywaj zobaczysz.

#835 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 17 lutego 2014 - 11:36

Trzeba się rozwijać, a nie uwsteczniać. Lepiej dołożyć parę groszy i mieć nowszy sprzęt. Dlatego polecam Mini Retina :)

#836 mexxunio

mexxunio
  • 12 postów

Napisano 22 lutego 2014 - 10:14

Ja sam zamieniłem iPada 3 na Mini z Retiną i jestem bardzo zadowolony z wymiany, nie mógłbym już wrócić do dużego iPada. Idealny rozmiar, świetny ekran, czego chcieć więcej? :)

#837 jestmeksyk

jestmeksyk
  • 33 postów
  • SkądNYSA

Napisano 19 sierpnia 2014 - 08:24

odkad korzystam w ogóle z ipada mini komputera wykorzystuję tylko w 20% reszte robie na ipadzie. ale fakt, faktem wersja z retina jest lepsza od zwykle. niestety porownac tylko moglem w ispocie.

#838 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 31 sierpnia 2014 - 15:45

Tak informacyjnie w Carrefour iPad Mini Wi-Fi za 999zł. Myślicie że jeszcze warto? Jak dla mnie to gdyby był w tej cenie nowy z 3G to bym wziął.

#839 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 31 sierpnia 2014 - 15:47

Cena dobra, sprzęt działa tez bardzo fajnie. Osobiście gdybym miał brać nowego iPada to tylko wersja z Cellular i 64GB pamieci

#840 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 01 listopada 2014 - 20:42

Brzydko chodzi iPad mini 2 po aktualizacji do 8.1. Oj, brzydko. Najchętniej bym nie aktualizował z 7.1.2, ale chcąc mieć Handoff i Continuity byłem do tego zmuszony. Patrząc na wydajność sprzętu, żałuję. Patrząc na funkcjonalność - nie. Urządzenie jest w tej chwili strasznie nieprzyjemne w użyciu. Słucham piosenki z SoundClouda, próbuję obrócić ekran i... pokaz slajdów. Każda pojedyncza animacja przycina. Co za tragedia, ten update zabił tego iPada.

#841 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 02 listopada 2014 - 09:14

Brzydko chodzi iPad mini 2 po aktualizacji do 8.1. Oj, brzydko. Najchętniej bym nie aktualizował z 7.1.2, ale chcąc mieć Handoff i Continuity byłem do tego zmuszony. Patrząc na wydajność sprzętu, żałuję. Patrząc na funkcjonalność - nie. Urządzenie jest w tej chwili strasznie nieprzyjemne w użyciu. Słucham piosenki z SoundClouda, próbuję obrócić ekran i... pokaz slajdów. Każda pojedyncza animacja przycina. Co za tragedia, ten update zabił tego iPada.

Właśnie kupiłem Mini Retina 2 i zaktualizowałem z ios 7 na 8. Czasem przycina, dodatkowo czasem też nie działa gest ściągnięcia pięcioma palcami i powrotu do pulpitu. Masakra, że niby nowy sprzęt a takie przycięcia są. Dobrze że mam jeszcze New iPad 3 na starym dobrym IOS 6, to widzę różnicę.

#842 Paprochwbody

Paprochwbody
  • 461 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2014 - 10:50

Cholera, iPad mini 2? Zainstalowałem 8.0, 8.0.2, 8.1 wreszcie, chodzi malinowo. Nic nie przycina, otwarte kilkanaście programów, płynnie jak trzeba. Może trzeba wam jakoś reinstalować oprogramowanie?

#843 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 02 listopada 2014 - 11:42

Szybki filmik.

https://www.dropbox....EO0192.mp4?dl=0

SoundCloud to tylko przykład, jeden z wielu. Tak wygląda sprzęt z najnowszym softem.

#844 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 02 listopada 2014 - 12:35

Szybki filmik. https://www.dropbox....EO0192.mp4?dl=0 SoundCloud to tylko przykład, jeden z wielu. Tak wygląda sprzęt z najnowszym softem.

Lewy aktualizowaleś przez OTA czy iTunes? Bo ja mam podobnie przy aktualizowaniu właśnie przez OTA..

#845 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 02 listopada 2014 - 12:47

OTA. Ale nie wierzę, że przy aktualizacji przez iTunes będzie lepiej. Ba, na pewno nie będzie.

#846 jkris

jkris
  • 42 postów

Napisano 04 listopada 2014 - 08:33

Też nie wierzyłem, po prostu spróbuj, mi zdecydowanie pomogło...

#847 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 07 listopada 2014 - 08:11

Mam Mini bez Retiny - max opcja tzn 64 GB z LTE... iOS 6.1 System działa i wygląda FENOMENALNIE. W zyciu go nie zaktualizuję Nikt i nic mnie nie przekona do iOS 7 czy 8.... A wygląd iBooks czy Kiosku w nowych OS'ach to już jest totalne przegięcie. Poziom PRZEDSZKOLA

#848 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 23 listopada 2014 - 23:14

Dlatego ja trzymam iPada 3 z IOS 6.1.3 i taki pozostanie na zawsze :) a chodzi jak burza :) zmieniam tylko etui, raz takie,raz takie i ciagle mi sie podoba :)

#849 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 25 listopada 2014 - 07:56

I wcale się nie dziwię Gdybym tylko mógł z powrotem zainstalować iOS6 na iP5...

#850 mikoko

mikoko
  • 494 postów

Napisano 05 kwietnia 2015 - 21:08

Mam mini bez retiny prawie nowy z USA z 7.1.2. Wcześniej miałem iPada 2 na 8.2 i mam porównanie. Zostaje na 7 muszę tylko pamietać by go ładować przy wyłączonym wifi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych