Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakładanie konta w iTunes Store & Jak założyć konto w iTunes Store?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1262 odpowiedzi w tym temacie

#1226 kubsztix

kubsztix
  • 3 postów

Napisano 25 lutego 2013 - 17:49

Witam proboje zalozyc konto na itunes i przy wyborze metody platnosci nie moge wybrac opcji "none", wie ktos dlaczego?

#1227 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 lutego 2013 - 17:55

Witam proboje zalozyc konto na itunes i przy wyborze metody platnosci nie moge wybrac opcji "none", wie ktos dlaczego?


Bo nie umiesz zrobić tego wg instrukcji.

#1228 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 25 lutego 2013 - 17:55

Witam proboje zalozyc konto na itunes i przy wyborze metody platnosci nie moge wybrac opcji "none", wie ktos dlaczego?

Przeczytaj wcześniejsze wpisy w tym temacie.

#1229 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 lutego 2013 - 17:58

Tworzenie konta w sklepach iTunes Store, App Store, iBookstore i Mac App Store bez karty kredytowej

#1230 tonyhouk

tonyhouk
  • 145 postów

Napisano 30 marca 2013 - 07:47

Czy zakładając konto w iTunes US mogę skorzystać z karty mBank'u? Chcę kupić tylko jedną rzecz wartą 1,99$, ale polski paypal nie jest akceptowany!!

#1231 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 marca 2013 - 08:57

Nie, nie będziesz mógł.

#1232 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 10 kwietnia 2013 - 14:40

Widzę co jest na obrazkach ale itunes najzwyczajniej w świecie wprowadził aktualizacje do programu bo dopiero go ściągnęłam więc widzę jak on wygląda i różni się delikatnie od tego co jest na zdjęciach i powtarzam że zwyczajnie nie ma do wyboru opcji 'none'. aż tak trudno uwierzyć? najwyraźniej owe wskazówki dotyczą starszej wersji itunes i jeszcze tego nie zaktualizowali na swojej stronie.

- - - Połączono posty - - -

Dodam jeszcze tylko jedną rzecz. Czy aż tak trudno jest wam przeżyć z odrobiną kultury i nie rzucać się na pozostałych forumowiczów?


Wczoraj chciałem założyć konto dziewczynie.Nie posiada ona karty i przyznać muszę że również nie było tam ikonki NONE :/

#1233 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 10 kwietnia 2013 - 14:47

Wczoraj chciałem założyć konto dziewczynie.Nie posiada ona karty i przyznać muszę że również nie było tam ikonki NONE :/

Wykonaj uważnie poszczególne kroki rejestracji, a opcja NONE będzie na 100%: http://myapple.pl/ip...html#post359323.

#1234 hs89

hs89
  • 7 postów

Napisano 10 czerwca 2013 - 21:12

Wykonaj uważnie poszczególne kroki rejestracji, a opcja NONE będzie na 100%: [url]http://myapple.pl/ipod-itunes-itunes-store/42937-zakladanie-konta-w-itunes-store-jak-zalozyc-konto-w-itunes-store.html#post359323[/url].

Ja tez sie z tym meczylem, jezeli zakladam nowe konto to wyskoczy none, ale jesli mam juz konto i probuje pobrac cos za free to nie wyskakuje none tylko kaze podac dane i numer karty.

#1235 sopel1998

sopel1998
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 czerwca 2013 - 23:27

A jest jakieś zagrożenie związane z tym jeśli zrobie drugie konto ? Czy Apple może to wykryć i coś z tym zrobić ?

#1236 Ola Grześkiewicz

Ola Grześkiewicz
  • 9 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 16:39

Zakupiłam dzisiaj iPhona. Chciałam zarejestrować go na AppleID. Zawsze tuż po sekcji z kontami bankowymi i adresem wyskakiwały mi różne błędy typu Na podany email zarejestrowane już jest konto. Poprawiałam błędy i znowu tuż po sekcji z kontami bankowymi wyskakiwały mi kolejne. Poddałam się. Przed chwilą sprawdziłam konto bankowe okazuje się, że po tych próbach zakładania konta Apple 5 razy każe mi zapłacić po 10zł. Jak to cofnąć, co zrobić albo jak się skontaktować z Apple?

#1237 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2013 - 09:10

Bo pięć razy dokonywałaś autoryzacji karty. Normalne. Są to tylko blokady, które w ciągu 7 dni zostaną zdjęte i nikt Ci nic ot tak nie zabierze.

#1238 adek2795

adek2795
  • 132 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 15:15

Mam założone 2 konta, jedno PL i jedno USA. To "polskie" działa bez zarzutu, lecz mam problem z tym na USA, na iPhone działa, na stronie appleid tak samo, a w iTunes nie mogę się na nie zalogować, wyskakuje " Nie można dokończyć Twojego żądania w iTunes Store. iTunes Store jest czasowo niedostępny. Jak to naprawić ?? Jak nie ten temat to przepraszam, ale sam nie wiedziałem gdzie to napisać.

#1239 mattier

mattier
  • 22 postów

Napisano 18 marca 2014 - 18:29

załozenie konta w itunes store bez karty kredytowej Witam Mam taki problem wiec mam konto na apple id i teraz działem powiazac go z kontem w itunes store bez karty kredytowej czy da sie to zrobić ? Znalazłem w necie ale jak załozyc nowe konto bez karty ale ja chce wykorzystac konto z apple id . Proszę o odpowiedz czy jest jakaś możliwość czy pozostaje mi założenie nowego konta? Pozdrawiam

#1240 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 marca 2014 - 20:07

Witam
Mam taki problem wiec mam konto na apple id i teraz działem powiazac go z kontem w itunes store bez karty kredytowej czy da sie to zrobić ? Znalazłem w necie ale jak załozyc nowe konto bez karty ale ja chce wykorzystac konto z apple id .
Proszę o odpowiedz czy jest jakaś możliwość czy pozostaje mi założenie nowego konta?
Pozdrawiam


Albo musisz podpiąć jakąkolwiek kartę pod konto (nie musi być kredytowa) albo założyć nowe konto.

#1241 mattier

mattier
  • 22 postów

Napisano 18 marca 2014 - 20:14

utworzyłem apple id i jak chciałem zalogowac sie w itunes apple store to wyskakuje weryfikacja i muszę podac kare kredytową, bo dalej nie mozna przejść i na tym stoję. w necie znalazłem sposób bez podania karty kredytowej ale to trzeba juz podawac nowy mail a mi chodzi oto aby został mi ten pierwszy od apple id

#1242 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 marca 2014 - 20:43

Bo chcesz użyć AppleID na nowym urządzeniu i tak jest. Podaj tę kartę, w czym problem?

#1243 skuba2102

skuba2102
  • 6 postów
  • SkądBielsko-Biała, Poland

Napisano 21 grudnia 2014 - 08:27

A co jeśli nie mam przycisku none? (nowy itunes) tak samo na telefonie. Pomocy!!!



#1244 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2014 - 09:07

Jeżeli nie zakłądałeś jak w opisie, to teraz musisz podać po prostu kartę. Nic strasznego to nie jest.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#1245 kijku20

kijku20
  • 3 postów

Napisano 23 września 2015 - 21:03

Witam,

Mam podobny problem jak kolega Skuba z powyższej konwersacji . Mam założone konto Apple ID ( załozyłem przez PC) loguje się na tel. wyskakuje informacja, że nie używałem konta w appstore prosi o recenzje wybieram nasz piękny kraj przechodze dalej i nie mam możliwość wyboru metody płatności na Brak/None  . Nie posiadam karty debetowej chce pobrać darmowe aplikacje wieć po @#!% to konto. Przepraszam za flustracje, lecz nie moge tego pojąc na support aplle jest napisane " Jeśli to Twoje pierwsze logowanie w sklepie przy użyciu istniejącego konta Apple ID, musisz podać metodę płatności. Po utworzenia konta będziesz mieć możliwość zmiany formy płatności na None (Brak)." Jak mogę podac metodę płatnści skoro nie posiadam, żadnej z wymienionych. Bardzo proszę o pomoc.. Pozdrawiam :D



#1246 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 października 2015 - 09:20

Możesz iść do banku i założyć konto, będziesz wtedy posiadać kartę, możesz iśc do banku kupić prepaida i znów Twój problem się rozwiąże. Możesz iść do mamy albo taty i pożyczyć ich karte... 

 

A przede wszystkim możesz pomyśleć i sam wpaść na to co napisałem wyzej :)


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#1247 MalyBXL

MalyBXL
  • 74 postów
  • SkądGenval-Belgia

Napisano 01 stycznia 2016 - 10:31

Pomocy. Mam apple id, nawet w apple Music chyba się logowałem za pomocą apple id, że sklepu instaluje aplikację kupuje dzwonki bez problemu. A dziś chciałem ściągnąć darmową wersję w promocji Runtastic i iPhone zażądał login do iTunes Store, wpisałem mój apple id i hasło no i lipa, błąd weryfikacji,i tak ciągle.
Teraz pytanie, czy do iTunes muszę założyć nowe konto? Np takie samo jak apple id? Proszę o pomoc

#1248 MalyBXL

MalyBXL
  • 74 postów
  • SkądGenval-Belgia

Napisano 02 stycznia 2016 - 16:47

Ps. Z tego co udało mi się znaleźć to muszę do iTunes otworzyć nowe konto (apple zaleca takie samo jak apple id) ale nadal czekam na odpowiedź kogoś kto wie więcej bo nie chce namieszać.
Tylko dla czego wcześniej do instalowania aplikacji z apple Store nie potrzebowałem konta iTunes a teraz muszę je mieć?

#1249 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 stycznia 2016 - 21:59

AppleID zawsze jest potrzebne do instalacji czegokolwiek.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#1250 MalyBXL

MalyBXL
  • 74 postów
  • SkądGenval-Belgia

Napisano 02 stycznia 2016 - 22:40

To dla czego mi nie działa,i mówi że hasło złe. Wpisuje apple id i hasło i błąd weryfikacji, czyli chyba muszę założyć konto w iTunes tak?
Acha,i wcześniej przy instalacji programów z apple Store używałem odcisku kciuka a teraz chce iTunes




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych