Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak miec w Orange Internet na Karte za 30 zl - 25 dni - 10 GB* !?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 canko

canko
  • 35 postów
  • SkądPoznan,PL

Napisano 06 maja 2012 - 12:43

Wpadłem na pomysł którego do końca nie mogę zrealizować - dlatego tu prosba o wasza pomoc ;)

** Jak wyslac normalnego sms-a z iPada pod nr 312 (specjalny numer w Orange) bądź wpisać krótki kod *110*51# [zadzwoń]**

Mój pomysł zaś to:

Jeżeli ktoś z was ma Orange Free na kartę i 1,25 GB na 30 dni mu nie wystarcza pojawiło się krótko terminowe rozwiązanie waszego problemu ;)

Na Maj,Czerwiec 2012 przedstawiam wam prosty ( w miare) sposob na to zeby miec za 30 zl na 25 dni całe 10 GB* transferu ;))
*10GB ( jest rozbite na 2GB co 5 dni)

1) Przechodzimy z taryfy Orange Free na karte na Pop-a, One albo nowy Orange GO
2) co 5 dni uruchamiamy sobie usługę Internet Euro 2012 więcej info -> Pakiety Euro 2012 - Usługi - www.orange.pl wysyłając sms-a o treści INTERNET pod nr 312

W ten sposób na każde 5 dni mamy 2012 MB do wykorzytania.

Aktywacja usługi jest możliwa w okresie od 01.02.2012 do 01.07.2012

ps. jeżeli nie idzie tego rozwiązać polecam dla osób używających telefon jako hotspot, i można temat wywalić do kosza żeby nie śmiecić ;)

---------- Wpis dodano o 13:43 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:41 ----------

ps. Orange ostatnio wypuściło appke do SMS (bramka SMS Orange) ale ona nie sprawi się z tym zadaniem bo jest ograniczona tylko do normalnych abonentów, a nie specjalnych numerów :<

#2 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 06 maja 2012 - 13:16

Tylko po co tak mieszać, jak można kupić sobie na allegro kartę Orange Free 6gb za 40 zł, z ważnością na 2 lata? ;D

#3 canko

canko
  • 35 postów
  • SkądPoznan,PL

Napisano 06 maja 2012 - 13:38

Tylko po co tak mieszać, jak można kupić sobie na allegro kartę Orange Free 6gb za 40 zł, z ważnością na 2 lata? ;D


Jasne, że tak ;) ale ja tu mowie o rozwiązaniu dla ludzików które potrzebują np. 5-10 GB na miesiąc ;)

#4 nicky

nicky
  • 169 postów
  • Skąd3miasto

Napisano 29 maja 2012 - 17:54

Zacznijmy od tego, że tego nie zamieniasz bo w orange Free na karte masz za 25 zł - 1,25 gb + kwota doładowania a w ten sposób co przedstawiasz cała wartość przeznaczona jest na transfer. Troszkę gra nie warta świeczki ale jeżeli ktoś chce tak kombinować to nie wnikam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych