Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1950 odpowiedzi w tym temacie

#1326 piotrek94

piotrek94
  • 123 postów

Napisano 16 grudnia 2016 - 17:59

Hej, mam pytanie szukam programu do sprawdzania co zużyło mi najwięcej energii w Macbooku, chciałbym żeby również uwzględniało zewnętrzne urządzania podłączone do USB, jest taki program?


iOS Developer | MBP "13 2015 | iPhone 8 64GB | 


#1327 Jasiek Antoszczyk

Jasiek Antoszczyk
  • 3 postów

Napisano 18 grudnia 2016 - 23:28

Poszukuje aplikacji podobnej do painta- prostej w obsłudze, dzięki której będę mógł dodawać białe pole obok zdjęcia(tak jak robilo sie to w ms paint chwytając i przeciągając bok zdjęcia).



#1328 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 19 grudnia 2016 - 01:48

Poszukuje aplikacji podobnej do painta- prostej w obsłudze, dzięki której będę mógł dodawać białe pole obok zdjęcia(tak jak robilo sie to w ms paint chwytając i przeciągając bok zdjęcia).

 

To jest klon Painta na Maca: http://paintbrush.sourceforge.net/

Ale dodawanie białego pola z lewej strony lub na dole chyba tylko poprzez wpisanie szerokości spod menu Image/Canvas Size (alt+cmd+c)


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1329 Jasiek Antoszczyk

Jasiek Antoszczyk
  • 3 postów

Napisano 20 grudnia 2016 - 02:34

To jest klon Painta na Maca: http://paintbrush.sourceforge.net/

Ale dodawanie białego pola z lewej strony lub na dole chyba tylko poprzez wpisanie szerokości spod menu Image/Canvas Size (alt+cmd+c)

dzięki wielkie uratowałaś mi życie :)



#1330 piotrek94

piotrek94
  • 123 postów

Napisano 23 grudnia 2016 - 03:48

Szukam aplikacji, która pokaże dokładny czas jaki spędziłem w danym programie, czyli że wtedy miałem aktywne dokładnie to okienko z tym programem - jest coś takiego? :)


iOS Developer | MBP "13 2015 | iPhone 8 64GB | 


#1331 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 23 grudnia 2016 - 07:39

Szukam aplikacji, która pokaże dokładny czas jaki spędziłem w danym programie, czyli że wtedy miałem aktywne dokładnie to okienko z tym programem - jest coś takiego? :)

 

Ja znam to: Qbserve for Mac - tanie to to nie jest. Jest Trial.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 23 grudnia 2016 - 07:47

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1332 piotrek94

piotrek94
  • 123 postów

Napisano 25 grudnia 2016 - 17:37

Ja znam to: Qbserve for Mac - tanie to to nie jest. Jest Trial.

 

A zna ktoś może jakąś darmową albo tańszą alternatywę? :) 


iOS Developer | MBP "13 2015 | iPhone 8 64GB | 


#1333 Marcela Kowalik

Marcela Kowalik
  • 2 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 19:27

Witam, poszukuję  programu do fakturowania na Mac OS.  Ostatnio wyszedł nowy - fakturalight, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Czy ktoś z Państwa używał/używa tego programu?



#1334 cyngiel

cyngiel
  • 16 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 20:33

Witam

 

Czy istnieje jakiś program, którym mógłbym "zamienić" remapować  dwa klawisze na klawiaturze MacBook Pro (15 calowy połowa 2010r) system Yosemite.

Nie wiem dlaczego nagle padł klawisz A.

Nie jest mechanicznie uszkodzony.

Wszystkie inne działają.

Chciałbym zamienić sobie ten oczywiście bardzo ważny klawisz A z klawiszem > którego prawie wcale nie używam.

Wszystkie dostępne programy jakie znalazłem, które to umożliwiają są na Windows.

 

Poza tym jest jakiś program, który oceniłby dysk twardy, pod kątem uszkodzeń, jakich jest wiele na Windows?



#1335 D4n2

D4n2
  • 59 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 20:58

Karabiner  ? lub keyremap4macbook


Przepraszam, za post pod postem ale nie mogę edytować swojego posta. Podsyłam Ci link o sprawdzaniu dysku: http://myapple.pl/fo...nie-dysku-czym/



#1336 cyngiel

cyngiel
  • 16 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 21:35

Niestety oba programy z tego co pobieżnie zauważyłem dotyczą tylko remapowania klawiszy funkcyjnych....nie tych literowych.

 

Dysk tą metodą daje mi tylko jakiś błąd i polecenie, żeby naprawić go włączając funkcję z trybu cmd+r przy restarcie.

 

Niestety po kilku linijkach naprawy, wywaliło błąd i komunikat, żeby zrobić format dysku i ponownie zainstalować system....(?)

Myślałem, że są jakieś aplikacje pokazujące co " jest na rzeczy" z samym dyskiem (czy pada), ponieważ teraz to już nie wiem, czy to wina dysku, czy brakujących plików do naprawy, ponieważ było "wyszukiwanie i komenda, że naprawa się nie powiodła".



#1337 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 29 grudnia 2016 - 07:42

A zna ktoś może jakąś darmową albo tańszą alternatywę? :)

 

No niby jest:

https://www.cheatsheetapp.com/Usage/

ale sobie sprawdź, bo nie instalowałem.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1338 jaco88

jaco88
  • 781 postów

Napisano 29 grudnia 2016 - 08:39

Witam, poszukuję  programu do fakturowania na Mac OS.  Ostatnio wyszedł nowy - fakturalight, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Czy ktoś z Państwa używał/używa tego programu?

jest jeszcze fakturanamaka.pl

osobiście nie używam ale słyszałem raczej pozytywne opinie 


Użytkownik jaco88 edytował ten post 29 grudnia 2016 - 08:42


#1339 freeeesz

freeeesz
  • 4 postów

Napisano 29 grudnia 2016 - 09:56

Witam,

poszukuje DARMOWEGO programu działającego jak AirServer, x-mirage czy reflector 2. Chodzi mi o to abym miał podgląd na komputerze PC tego co robię na iphonie. Czy istnieje taki program ? Komputer na windowsie iPhone 6s plus. Z góry dziękuję za pomoc.



#1340 cyngiel

cyngiel
  • 16 postów

Napisano 29 grudnia 2016 - 17:49



Karabiner ? lub keyremap4macbook

Przepraszam, za post pod postem ale nie mogę edytować swojego posta. Podsyłam Ci link o sprawdzaniu dysku: http://myapple.pl/fo...nie-dysku-czym/


Na spokojnie widzę, że jednak można w tym karabinerze mapować wszystkie klawisze, tylko że niestety nie za bardzo ogarniam, jak utworzyć ten plik,który zamieniłby klawisz a na q, ktorego w ogóle nie używam.
Program ma tą możliwość, jednak trzeba mieć napisany ten plik pod siebie i wklejony do niego.
Jakby komuś ogarniętemu chciało się spreparować taki pliczek, to byłbym wdzięczny.
Wiadomo, że brak "a" jest bardzo dotkliwy a "q" nie używa się właściwie w ogóle.
Poza tym, po wyrzuceniu drukarki HP i modemu Play z kompa, już analiza twardego dysku nic nie znajduje, miałem kiedyś kłopot z drukarką i teraz wiem, że potrafi bardzo namieszać (obciążenie procka 90%) jeśli się podłącza poprzez USB i chociaż drukuje, to po odłączeniu trzeba wyrzucać ją całkiem z systemu bo coś miesza.

Połączono posty. //cronopioverde
 

 

Może się komuś przydać informacja, że faktycznie program Karabiner bardzo dobrze działa.
Wystarczyło tylko we wskazanym przez program pliku XML wpisać taką treść, odświeżyć stosownym przyciskiem w programie i pojawiła się opcja utworzona przez wpis w tym pliku, którą wystarczy zaptaszkować i klawisze się podmieniły.
Nic więcej nie robiłem, program startuje z systemem (ikonka kwadratu) i klawisz A mam teraz pod Q :)
Treść pliku wygląda tak (daję jako png, bo nie wiem czy można wklejać taki tekst).


Przechwyt_aehsrsq.png



#1341 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 13:26

Witam, poszukuję  programu do fakturowania na Mac OS.  Ostatnio wyszedł nowy - fakturalight, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Czy ktoś z Państwa używał/używa tego programu?

FakturaFree



#1342 Machd

Machd
  • 35 postów

Napisano 13 stycznia 2017 - 20:16

Cześć, 

Poszukuje darmowego bądź taniego ( do 2-3 euro) zamiennika programu Total Commander/Double Commander - koniecznie z obsługą FTP. Czy zna ktoś może taki?



#1343 czach

czach
  • 169 postów
  • SkądWrocław/Gdańsk

Napisano 13 stycznia 2017 - 20:53

Midnight Commander :-)


--

Marcin Trzaska /czach/


#1344 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 13 stycznia 2017 - 21:17

Cześć, 

Poszukuje darmowego bądź taniego ( do 2-3 euro) zamiennika programu Total Commander/Double Commander - koniecznie z obsługą FTP. Czy zna ktoś może taki?

 

muCommander jest darmowy i z FTP-em

http://www.mucommander.com/


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1345 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 14 stycznia 2017 - 17:27

witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj.

szukam programu, w którym byłaby funkcja porównania dwóch plików binarnych w/g zawartości; choćby podobna do tej z total commandera.



#1346 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 14 stycznia 2017 - 20:54

witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj.

szukam programu, w którym byłaby funkcja porównania dwóch plików binarnych w/g zawartości; choćby podobna do tej z total commandera.

Darmowy Hex Fiend

http://ridiculousfish.com/hexfiend/

Dowód: http://ridiculousfis...reenshot_4.html


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1347 Karol Trybulski

Karol Trybulski
  • 3 postów

Napisano 15 stycznia 2017 - 15:46

Cześć,

 

Poszukuje oprogramowania, które pozwoli nagrać głos wejściowy, obraz ekranu i obraz z kamerki, czyli po prostu stream taki jak ma 99% osób publikująca swoje materiały na youtube.

 

Póki co znalazłem "camtasia", tylko nie jestem pewien czy to na pewno to.

 

Czy mógłby ktoś polecić jakieś oprogramowanie? 



#1348 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 15 stycznia 2017 - 16:44

 

Cześć,

 

Poszukuje oprogramowania, które pozwoli nagrać głos wejściowy, obraz ekranu i obraz z kamerki, czyli po prostu stream taki jak ma 99% osób publikująca swoje materiały na youtube.

 

Póki co znalazłem "camtasia", tylko nie jestem pewien czy to na pewno to.

 

Czy mógłby ktoś polecić jakieś oprogramowanie? 

 

 

ISHOWU HD

 

Przy czym oczywiście wiesz, że możesz to zrobić za darmo za pomocą makowgo Quicktime Playera?

Trzeba tylko pamiętać, żeby przy nagrywaniu z ekranu wybrać z listy (tym ptaszkiem obok czerwonego przycisku nagrywania) odpowiedni mikrofon.

 

 


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 15 stycznia 2017 - 17:09

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1349 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 15 stycznia 2017 - 17:10

dzięki:)



#1350 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 16 stycznia 2017 - 21:37

Jakaś dobra aplikacja do ewidencji kosztów tankowania??

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych