Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1950 odpowiedzi w tym temacie

#1276 Śfierzyk

Śfierzyk
  • 358 postów

Napisano 16 października 2016 - 10:06

Mogę prosić o więcej szczegółów?


Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.


#1277 Dawid Szczypinski

Dawid Szczypinski
  • 6 postów

Napisano 16 października 2016 - 16:38

Hej, 

poszukuje aplikacji takiej jak Java, ktora jest mi potrzebna do odtwarzania dialogow  w pewnym programie.Chyba ze wiecie czym to zastapic. Wspomne tylko ze po sciagnieciu jre-8u101-macosx-64.dmg. program dziala katastrofalnie a dialogi to jeden wielki error. Jak ktos wie o co kaman to prosze o wskazowki



#1278 ariell

ariell
  • 108 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 25 października 2016 - 21:32

A ja poszukuje nietypowej aplikacji :)

 

Otóż kiedyś słyszałem że jest aplikacja która każdego dnia robi zdjęcie za pomocą kamery wbudowanej np. w imaca i po upływie określonego czasu można z tych zdjęć stworzyć krótki film. Znalazłem aplikację Selfie App ale nie działa ona w polskim AppStore (w US też nie). Strona dewelopera też nie działa. 

 

Znacie może coś podobnego lub wiecie jak zainstalować Selfie App?

 

Z góry dzięki za pomoc



#1279 avalon18

avalon18
  • 249 postów

Napisano 27 października 2016 - 15:08

Panowie, poszukuję aplikacji do zmiany funkcji klawiszy (dosłownie jak robi to karabiner). Tylko interesuje mnie zrobienie tego na zewnętrznej klawiaturzę, bez naruszania ustawień tej z macbooka.



#1280 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 28 października 2016 - 11:04

Jest może taka aplikacja ,która zmienia np. dźwięki dla odbioru sms dla wybranych numerów ?


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#1281 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2016 - 14:21

Na Macu?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1282 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 28 października 2016 - 14:25

na IOS


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#1283 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 października 2016 - 14:12

To skąd pomysł, żeby pytać o to tutaj? Popatrz na nazwę działu.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1284 michbaster

michbaster
  • 1 postów

Napisano 31 października 2016 - 12:50

Hej :) 

Czy znacie jakąś aplikację na Maca (potrzebna mi do Aira), która po zaznaczeniu fragmentu tekstu w przeglądarce, doksie lub PDFie byłaby w stanie przerzucić ten zaznaczony fragment np do jakiegoś notatnika? Miałem jedną taką (Clips, czy coś takiego), ale jej problem polegał na tym, że mimo iż kopiowała treść do Evernote, tworzyła za każdym razem nową notatkę. Przez to czytając jakiś artykuł miałem kilkanaście nowych notatek, które po połączeniu wyglądały tragicznie i trzeba było się męczyć z formatowaniem.

 

Czy jest coś, co nie robi takich głupot i pozwala składować zaznaczone fragmenty tekstu do jego miejsca bez tradycyjnego kopiowania i przerzucania okien? 



#1285 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 31 października 2016 - 12:51

Hej :) 

Czy znacie jakąś aplikację na Maca (potrzebna mi do Aira), która po zaznaczeniu fragmentu tekstu w przeglądarce, doksie lub PDFie byłaby w stanie przerzucić ten zaznaczony fragment np do jakiegoś notatnika? Miałem jedną taką (Clips, czy coś takiego), ale jej problem polegał na tym, że mimo iż kopiowała treść do Evernote, tworzyła za każdym razem nową notatkę. Przez to czytając jakiś artykuł miałem kilkanaście nowych notatek, które po połączeniu wyglądały tragicznie i trzeba było się męczyć z formatowaniem.

 

Czy jest coś, co nie robi takich głupot i pozwala składować zaznaczone fragmenty tekstu do jego miejsca bez tradycyjnego kopiowania i przerzucania okien? 

 

Skitch, ale też robi nową notatkę...



#1286 czerw88

czerw88
  • 28 postów

Napisano 31 października 2016 - 15:36

Witam , 

Puszkuje programu do tworzenia stron WWW , było kilka tematów ale z przed kilku lat .

Aktualnie jakie są najlepsze programy do tworzenia stron ?



#1287 mwyslugocki

mwyslugocki
  • 11 postów

Napisano 31 października 2016 - 15:56

Witam,

od rana przeszukuje forum, ale znajduje jedynie wiekowe albo nic nie znaczące odpowiedzi.

Potrzebuje znaleźć program który pozwoli mi się połączyć z firmowym serwerem i pracować na programie tam zainstalowanym.
W pierwszej kolejności ustalam połączenie VPN - L2TP, następnie łącze się przez Microsoft Remote Desktop poprzez IP, Użytkownika i Hasło.

Wszystko działa ok, brakuje mi tylko jednej funkcjonalności muszę używać tam CTRL a nie mogę CMD.
Pracując na dwóch systemach jednocześnie jest to bardzo denerwujące.
Niestety nie znalazłem nic w ustawieniach MRD, aby oszukiwać te klawisze.

W związku z tym szukam innego programu, który w ten sam sposób umożliwi mi połączenie i pracę na serwerze tylko z możliwością korzystania z klawisza CMD zamiast CTRL.
Odrazu powiem że nie interesują mnie programy w których instaluje program na komputerze i serwerze i łącze się za pośrednictwem tych programów.

Z góry dzięki

#1288 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 31 października 2016 - 18:04

Witam , 

Puszkuje programu do tworzenia stron WWW , było kilka tematów ale z przed kilku lat .

Aktualnie jakie są najlepsze programy do tworzenia stron ?

 

Ja mam CODA 2 i według mnie jest najlepszy bo ma wiele opcji których nie ma konkurencja. Na stronie PANIC jest demo do pobrania. Cena jest wysoka bo 99USD ale to super program. Niektórzy chwalą sobie Sublime Text ale mi nie przypadł do gustu.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1289 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 31 października 2016 - 20:48

Witam , 

Puszkuje programu do tworzenia stron WWW , było kilka tematów ale z przed kilku lat .

Aktualnie jakie są najlepsze programy do tworzenia stron ?

 

Dla mnie od lat to samo: Adobe Dreamweaver.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1290 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 02 listopada 2016 - 21:33

ściągnąłem xcode. Jest jakiś tutek dla debili jak to zrobić Bo jestem zielony.



#1291 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 listopada 2016 - 12:28

Co 'to' chciałbyś zrobić?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1292 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 03 listopada 2016 - 18:11

chciałbym grać na maku w gre z appstore na iphone.

Te emulatory androida ciągle się wysypują, zacinają albo po prostu nagle zaczyna im brakować jakiegoś pliku i trzeba od nowa instalować.


Miałem nadzieje że jest jakaś apka jak na windowsa którą się tylko instaluje ze sklepu i już. Ale nic podobnego nie znalazłem więc postanowiłem zasięgnąć rady kogoś mądrzejszego.

#1293 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 03 listopada 2016 - 19:00

chciałbym grać na maku w gre z appstore na iphone.

Te emulatory androida ciągle się wysypują, zacinają albo po prostu nagle zaczyna im brakować jakiegoś pliku i trzeba od nowa instalować.


Miałem nadzieje że jest jakaś apka jak na windowsa którą się tylko instaluje ze sklepu i już. Ale nic podobnego nie znalazłem więc postanowiłem zasięgnąć rady kogoś mądrzejszego.

mea culpa, mówią ci, co ich nie znamy. Przyznaję się do chwilowego uchybienia. Kontynuuj w tym dziale. Moderator, tak jak emulator, Twoim przyjacielem. I powodzenia życzę.

Poprzedni post nieco zbił z tropu.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#1294 mariusznicpon

mariusznicpon
  • 149 postów
  • SkądElblag, Poland

Napisano 04 listopada 2016 - 09:55

Witam, Poszukuję sprawdzonego programu do obsługi gabinetu lekarskiego na Mac OS lub www.



#1295 dzeju86

dzeju86
  • 3 postów

Napisano 05 listopada 2016 - 20:19

Cześć

Mam do Was prośbę o polecenie jakiegoś programu graficznego który pomoże mi zaprojektować każdą strone www ALE tylko od strony graficznej (nie chodzi mi o program piszacy strone). Chodzi o to ze chce zrobic sobie wizualizacje takiej strony. Szukam programu ktory pozowli tworzyc wykresy, tabele, przyciski, przyciski "check" itp itd

bardzo będę wdzieczny za pomoc, kiedys widzialem taki program ale niestety nie pamietam nazwy :(

 

Pozdrawiam



#1296 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 listopada 2016 - 21:28

Sketch załatwi sprawę, można też robić makiety za pomocą Affinity Designer.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1297 dzeju86

dzeju86
  • 3 postów

Napisano 05 listopada 2016 - 22:07

Sketch załatwi sprawę, można też robić makiety za pomocą Affinity Designer.

dzieki a cos prostszego moze znasz? bo nie chodzi mi o napisanie strony. Chce tylko to co np narysuje sobie na papierze moc przelozyc na forme " prezentacji". np widze ze takim  banalnym programem jest niejaki Numbers gdzie np prosto tworzy sie wykresy i tabele, ale to troche za malo… przepraszam ale dopiero zaczynam przygode z MAC wiec prosze o wyrozumiałość :)



#1298 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 listopada 2016 - 22:26

Jest jeszcze o wiele prostszy darmowy Pencil (http://pencil.evolus.vn) nie ma tylu opcji co Sketch ale daje radę.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1299 jaco88

jaco88
  • 781 postów

Napisano 07 listopada 2016 - 22:38

poszukuje dwóch aplikacji (nie muszą być darmowe ale najlepiej jak by nie kosztowały powyżej 10 euro każda :)

1. program do prostej edycji video, chodzi głównie o wycinanie kawałka materiału, pliki wejściowe to avi, mpg, wmi, wmv + zapisanie np. do mp4 albo avi

2. odpowiednik Nero Burning Room z Windows, nagrywanie i kopiowanie płyt + tworzenie etykiet w lightscribe 

 

Z góry dzięki za pomoc :)  



#1300 jaco88

jaco88
  • 781 postów

Napisano 08 listopada 2016 - 11:36

poszukuje dwóch aplikacji (nie muszą być darmowe ale najlepiej jak by nie kosztowały powyżej 10 euro każda  :) ) 

1. program do prostej edycji video, chodzi głównie o wycinanie kawałka materiału, pliki wejściowe to avi, mpg, wmi, wmv + zapisanie np. do mp4 albo avi

2. odpowiednik Nero Burning Room z Windows, nagrywanie i kopiowanie płyt + tworzenie etykiet w lightscribe 

 

Z góry dzięki za pomoc  :)  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych