Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Sprawdzanie iPhone: Warranty & Simlock Status


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1602 odpowiedzi w tym temacie

#1276 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 08 lutego 2017 - 11:03

Witam, czy jest możliwość sprawdzenia operatora simlocka w iPhone 6 imei 355408074040722 ?

   Dzięki.

 

AT&T USA


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1277 App4

App4
  • 111 postów

Napisano 08 lutego 2017 - 17:51

Działa wam ta strona: https://www.icloud.com/activationlock/

 

Dawniej sprawdzałem na niej informacje nt. iPhone'a, a teraz przestała mi działać.



#1278 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 08 lutego 2017 - 18:05

Działa wam ta strona: https://www.icloud.com/activationlock/

 

Dawniej sprawdzałem na niej informacje nt. iPhone'a, a teraz przestała mi działać.

http://myapple.pl/po...one-a-lub-ipada



#1279 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 09 lutego 2017 - 10:40

Po prostu kolejne posunięcie tej durnej korporacji które głośno i wyraźnie mówi 'kasa musi się zgadzać, a Was (użytkowników) mamy w du***' :D

Nie pierwsze i nie ostatnie.

 

W każdym razie, jest kilka stron gdzie takie sprawdzenie wciąż można zrobić, np http://iunlocker.net/check_imei.php

Ta strona bierze info z systemu serwisowego Apple dla autoryzowanych partnerów. Tego nie mogą zamknąć.

 

Nie gwarantuję w żadnym wypadku poprawności pokazywanych tam informacji ale lepiej wiedzieć coś niż nic.

Zawsze można też zakupić sprawdzenie na jakiejś stronie unlockerskiej albo Allegro.


  • Wania lubi to

Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1280 zeshky

zeshky
  • 3 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 10:39

hej, poproszę o sprawdzenie jeszcze tego, podobno PL dystrybucja:

358603071834914

 

dzięki!



#1281 CroX

CroX
  • 43 postów

Napisano 11 lutego 2017 - 13:48

Witam. Mogę prosić o sprawdzenie?
Czy ma simlock a jak tak to na jaką sieć i koszt zdjęcia oraz jak z iCloud.
352069060386504

#1282 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 11 lutego 2017 - 23:04

hej, poproszę o sprawdzenie jeszcze tego, podobno PL dystrybucja:

358603071834914

 

dzięki!

 

Polski Play, bez simlocka, ale ma aktywny, czysty iCloud.


Użytkownik LondonTech edytował ten post 11 lutego 2017 - 23:04

Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1283 JimmyG

JimmyG
  • 2 postów

Napisano 12 lutego 2017 - 09:28

Witam, jestem zainteresowany zakupem telefonu który podobno jest z dystrybucji USA. Proszę o sprawdzenie czy i w jakiej sieci ma sim lock'a i co icoud'em. Imei:357998053036384

#1284 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 13 lutego 2017 - 12:27

Witam, jestem zainteresowany zakupem telefonu który podobno jest z dystrybucji USA. Proszę o sprawdzenie czy i w jakiej sieci ma sim lock'a i co icoud'em. Imei:357998053036384

 

Simlock Vodafone UK, czysty, bez iClouda.

 

Witam. Mogę prosić o sprawdzenie?
Czy ma simlock a jak tak to na jaką sieć i koszt zdjęcia oraz jak z iCloud.
352069060386504

Simlock czarna lista O2 UK, bez iClouda. Polecam trzymać się od tego z daleka, notoeycznie trudna lub nawet niemożliwa do odblokowania.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1285 JimmyG

JimmyG
  • 2 postów

Napisano 13 lutego 2017 - 14:03

Simlock Vodafone UK, czysty, bez iClouda.

Simlock czarna lista O2 UK, bez iClouda. Polecam trzymać się od tego z daleka, notoeycznie trudna lub nawet niemożliwa do odblokowania.


Bardzo dziękuję za szybka i wiarygodną informację. Pozdrawiam serdecznie.

#1286 CroX

CroX
  • 43 postów

Napisano 13 lutego 2017 - 22:08

Kurczę szkoda. Dziękuję bardzo za pomoc i bardzo możliwe że ratunek przed wydaniem lasy w błoto. A w sieci o2 normalnie będzie działać?

#1287 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 13 lutego 2017 - 23:09

Kurczę szkoda. Dziękuję bardzo za pomoc i bardzo możliwe że ratunek przed wydaniem lasy w błoto. A w sieci o2 normalnie będzie działać?

W UK nie, bo tam obowiązuje jego czarna lista i ten IMEI będzie automatycznie blokowany przy próbie połączenia do sieci, bez znaczenia jakiej karty byśmy użyli.

W roamingu powinien działać z kartą O2.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1288 Peg Sue

Peg Sue
  • 5 postów

Napisano 15 lutego 2017 - 12:02

Czy ktoś miąłby możłiwość sprawdzić taki imei 352033066682852 ? :rolleyes:
i ew. podpowiedzieć, czy dałoby się zrobić cos z takim simlockiem, bo chyba jest tu..? 
z gory wielkie dzięki:))



#1289 ezop12

ezop12
  • 42 postów

Napisano 15 lutego 2017 - 16:32

Czy ktoś miąłby możłiwość sprawdzić taki imei 352033066682852 ? :rolleyes:
i ew. podpowiedzieć, czy dałoby się zrobić cos z takim simlockiem, bo chyba jest tu..? 
z gory wielkie dzięki:))

 

nie ma tu blokady aktywacji 


Po prostu kolejne posunięcie tej durnej korporacji które głośno i wyraźnie mówi 'kasa musi się zgadzać, a Was (użytkowników) mamy w du***' :D

Nie pierwsze i nie ostatnie.

 

W każdym razie, jest kilka stron gdzie takie sprawdzenie wciąż można zrobić, np http://iunlocker.net/check_imei.php

Ta strona bierze info z systemu serwisowego Apple dla autoryzowanych partnerów. Tego nie mogą zamknąć.

 

Nie gwarantuję w żadnym wypadku poprawności pokazywanych tam informacji ale lepiej wiedzieć coś niż nic.

Zawsze można też zakupić sprawdzenie na jakiejś stronie unlockerskiej albo Allegro.

 

Według info z tej strony to strona appla nie działa ponieważ była wykorzystywana przez hackerów do usuwania blokad aktywacji 



#1290 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 15 lutego 2017 - 22:28

nie ma tu blokady aktywacji 


 

Według info z tej strony to strona appla nie działa ponieważ była wykorzystywana przez hackerów do usuwania blokad aktywacji 

 

Peg Sue nie pytał o iClouda tylko o simlocka.

 

A twierdzenie że ta strona została usunięta z uwagi na 'wykorzystywanie przez hackerów' nie tylko potwierdza tezę że Apple jak zwykle wypina się na swoich fanboyów ale jest też całkowicie bzdurne.

Chyba tylko jakiś 'niedzielny hackier' zostanie 'powstrzymany' poprzez usunięcie strony która i tak nie dawała żadnego konkrentego info.

Poza tym Apple nie może zamknąć systemu całkowicie z uwagi na serwisy partnerskie na całym świecie (co już zaprezentowałem dając link do strony która daje zdecydowanie więcej info, zupełnie dla każdego), dlatego to tylko podkreśla bezsensowność tego posunięcia.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1291 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 09:18

Czy ktoś miąłby możłiwość sprawdzić taki imei 352033066682852 ? :rolleyes:
i ew. podpowiedzieć, czy dałoby się zrobić cos z takim simlockiem, bo chyba jest tu..? 
z gory wielkie dzięki:))

 

Od tego tel trzymał bym się z daleka. To sieć TracFone USA, przez długi czas odmawiała zdejmowania simlocków.

Teraz bodajże konstytucyjnie musi to robić, ale wymagania mają takie że równie dobrze mogli by tego nie robić.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1292 Peg Sue

Peg Sue
  • 5 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 13:08

Od tego tel trzymał bym się z daleka. To sieć TracFone USA, przez długi czas odmawiała zdejmowania simlocków.

Teraz bodajże konstytucyjnie musi to robić, ale wymagania mają takie że równie dobrze mogli by tego nie robić.

 

Bardzo dziękuję!



#1293 iPhone6Kam

iPhone6Kam
  • 4 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 23:11

AT&T USA

Przepraszam, że piszę w tym miejscu ale mam problem. iPhona 6 z simlockiem AT&T nie mam karty sim tej sieci, tel przywrócony do ustawień fabrycznych. Po uruchomieniu tel bez sim,wybraniu języka i kraju oraz logowaniu sieci WiFi wyskakuje info brak sim a z kartą Play pisze że wymaga karty dostarczonej przez operatora i nie rusza dalej (nie aktywuje się) próbowałem złożyć dyspozycję zdjęcia simlocka na stronie operatora AT&T ale po wprowadzeniu nr imei wyskakuje taka info:

"The IMEI you entered does not appear to be an AT&T wireless phone or tablet. Please re-enter the correct 15-digit IMEI number for your AT&T wireless phone or tablet. You can obtain the IMEI number from the wireless phone by dialing *#06#. "    Jestem pewien że imei wpisuje prawidłowy. Czy fakt że telefon jest nieaktywny sprawia że nie widzą go w swojej sieci?
 


#1294 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 17 lutego 2017 - 09:38

Haha, żeby życie takie proste było... Zobaczymy.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1295 CroX

CroX
  • 43 postów

Napisano 19 lutego 2017 - 13:23

Mogę prosić o sprawdzenie numeru: 358571078307186
Dzięki z góry.

#1296 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 14:42

 

Przepraszam, że piszę w tym miejscu ale mam problem. iPhona 6 z simlockiem AT&T nie mam karty sim tej sieci, tel przywrócony do ustawień fabrycznych. Po uruchomieniu tel bez sim,wybraniu języka i kraju oraz logowaniu sieci WiFi wyskakuje info brak sim a z kartą Play pisze że wymaga karty dostarczonej przez operatora i nie rusza dalej (nie aktywuje się) próbowałem złożyć dyspozycję zdjęcia simlocka na stronie operatora AT&T ale po wprowadzeniu nr imei wyskakuje taka info:

"The IMEI you entered does not appear to be an AT&T wireless phone or tablet. Please re-enter the correct 15-digit IMEI number for your AT&T wireless phone or tablet. You can obtain the IMEI number from the wireless phone by dialing *#06#. "    Jestem pewien że imei wpisuje prawidłowy. Czy fakt że telefon jest nieaktywny sprawia że nie widzą go w swojej sieci?
 

 

 

ATT, czysty, bez iClouda. Sugeruję zlecenie tego odblokowania profesjonalnemu serwisowi.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1297 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 22:20

Czy można na podstawie s/n oraz imei określić na jaki adres email jest iCloud założony aby skontaktować się z użytkownikiem ?


The UNIX Guru`s view of Sex: unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep.

#1298 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 22:47

Czy można na podstawie s/n oraz imei określić na jaki adres email jest iCloud założony aby skontaktować się z użytkownikiem ?

Można, ale to jest usługa płatna. Informacje muszą zostać zczytane z bazy Apple przez kogoś z dostępem. Cena ok 180zł.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.


#1299 thedek

thedek
  • 11 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 11:58

Hej, proszę o sprawdzenie iPhone 5S:

IMEI: 359265069092308

Dziękuję i pozdrawiam!



#1300 LondonTech

LondonTech
  • 343 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 17:03

Mogę prosić o sprawdzenie numeru: 358571078307186
Dzięki z góry.

 

Simlock T-mobile EE UK, czysty, po wymianie serwisowej. Ma aktywny iCloud w trybie czystym.


Jak się nie odzywam w wątku to proszę pisać na priv.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)