Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słaby zasięg - sieć plus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Remik666

Remik666
  • 105 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 28 lutego 2012 - 21:52

Hej ;) Mam dość spory problem, posiadam iPhone 4 z softem 5.0.1 w sieci plus, od dłuższego czasu zauważyłem, że mam problem z zasięgiem, mianowicie na otwartej powierzchni w domu(blok) mam zasięg 3 - 4 kreski, pracuję w lokalu lekko podpiwniczonym i w przez 95% czasu nie mam zasięgu, a jak mam to 1 kreskę na chwilę i ucieka. Wszyscy inni mają normalny zasięg i mogą normalnie dzwonić - ja niestety nie... Chwilowo przez 8 godzin codziennie jestem bez telefonu, bo nie mogę z niego dzwonić, jedyną opcją odebrania/wysłania sms jest krótkie wyjście na zewnątrz lokalu i odebranie sms ;/ Wcześniej też był problem z zasięgiem, ale przeważnie miałem 1 kreskę i czasami znikał, teraz jest sytuacja odwrotna. Niestety chwilowo myślę, nad sprzedażą telefonu - bo niestety nie spełnia swojej funkcji. Jest jakiś sposób aby jakoś wzmocnić zasięg ? Dodam, że posiadam oficjalny bumper od apple.

#2 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 28 lutego 2012 - 22:07

Mieszkam w Warszawie na Kabatach. Przez kilka lat używałem kilku różnych iPhone'ow w Erze i nie miałem żadnych problemów. Pół roku temu moja firma zmieniła operatora na Plusa. I zaczął się koszmar. Żeby być pewnym, że połączenie które odbiore w domu nie będzie przerwane muszę wychodzić na balkon. Telefon leży w domu i jest teoretycznie w zasięgu a po chwili dostaję SMS'a, że ktoś próbował się połączyć. W Tesco na Kabatach zasięgu po prostu nie mam.

#3 Remik666

Remik666
  • 105 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 28 lutego 2012 - 22:16

Nie wiem czy plus coś się popsuł czy coś się dzieje z telefonem - niestety na chwilę obecną nie mogę zmienić operatora bo jestem związany umową, ani nie mogę sprawdzić na karcie z play'a bo musiałbym ją przyciąć a później zakupić adapter. Ogólnie jest to mega irytujące - np. dziś dostałem 10 sms pod rząd (jak złapałem zasięg), że ktoś próbował się ze mną skontaktować itp - TRAGEDIA. Mój 4 iPhone a zaczynam się irytować tym strasznie ...

#4 modlin

modlin
  • 538 postów
  • SkądLynchburg, TN

Napisano 29 lutego 2012 - 01:22

Dziwne, masz JB ?

#5 Remik666

Remik666
  • 105 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 29 lutego 2012 - 09:04

Mam JB, ale zainstalowane raptem 3-4 dodatki z Cydii - żadnego syfu.

#6 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 lutego 2012 - 09:07

Telefon w Plusie też 4 na sofcie 5.0.1 z jb najmniejszych problemów z zasięgiem nie mam, zarówno w centrum jak i na obrzeżach Łodzi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych