Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak odzyskać hasło ograniczeń?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 cecef5961c

cecef5961c
  • 305 postów

Napisano 19 lutego 2012 - 21:21

Witam, otóż tak jak w temacie, mam problem z hasłem w moim iphone 4s. Wczoraj kolega na imprezie postanowił mi zrobić głupi żart i włączył ograniczenie dostępu do niektórych aplikacji w moim telefonie. Dzisiaj, jak to zwykle po imprezie, hasła oczywiście nie pamięta :/ Czy jest jakiś sposób na to aby to hasło odzyskać, tak aby nie przeprowadzać restore'a całego telefonu? Proszę o pomoc!

#2 gab1s132

gab1s132
  • 90 postów

Napisano 20 lutego 2012 - 18:42

Weź wsadź iPhone'a do zamrażarki tak na 10 minut i przytrzymaj przycisk +, - i lock, potem przytrzymaj przycisk Home, aż pokaże się napis "Safe iPhone. . .", wyłącz iP i włącz, wtedy pojawi się ikonka iTunes i taki duży pilot, klikasz "Delete password" na tym pilocie i czekasz aż się uruchomi. Proste? Sposób odkryto całkiem niedawno więc masz szczęście ;) A jeżeli nie chcesz stosować sposobu z zamrażarką to potrzymaj w jakimś innym chłodnym miejscu.

#3 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 20 lutego 2012 - 20:46

Czy w telefonie masz włączone Znajdź mój iPhone ?
jeżeli tak to wejdź na https://www.icloud.com/#find i zablokuj telefon jakimś kodem np 1234. Stary kod powinien zostać usunięty, pewny nie jestem czy to działa z blokadą na aplikacje, ale powinno zadziałać

#4 gab1s132

gab1s132
  • 90 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 17:40

Czy w telefonie masz włączone Znajdź mój iPhone ?
jeżeli tak to wejdź na https://www.icloud.com/#find i zablokuj telefon jakimś kodem np 1234. Stary kod powinien zostać usunięty, pewny nie jestem czy to działa z blokadą na aplikacje, ale powinno zadziałać

Podałem już wyżej sposób

#5 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 22 lutego 2012 - 18:04

Weź wsadź iPhone'a do zamrażarki tak na 10 minut i przytrzymaj przycisk +, - i lock,
potem przytrzymaj przycisk Home, aż pokaże się napis "Safe iPhone. . .",
wyłącz iP i włącz,
wtedy pojawi się ikonka iTunes i taki duży pilot, klikasz "Delete password" na tym pilocie i czekasz aż się uruchomi.
Proste? Sposób odkryto całkiem niedawno więc masz szczęście ;)
A jeżeli nie chcesz stosować sposobu z zamrażarką to potrzymaj w jakimś innym chłodnym miejscu.


To chyba z poradnika Bear Gryllsa :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych