Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes & problem z poprawną synchronizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#51 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2012 - 20:19

Komputer, stawiam na błędy na dysku, albo jakieś uszkodzone pliki.

#52 mteam

mteam
  • 56 postów
  • SkądOkolice Krakowa

Napisano 17 września 2012 - 20:27

Oops, dodam, że robiłem format jakiś miesiąc temu, przy czym zrobiłem backup całej biblioteki, ale niestety nic nie dał. W takim razie, co mogłoby pomóc? Na gwarancji coś by z tym zrobili?

#53 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2012 - 20:54

Zacznij od zapuszczenia sprawdzania dysku to raz, dwa to przenieś wszystkei pliki z biblioteki w inne miejsce i dodaj je ponownie. Nie powinno to wpłynąć na synchronizację z urządzeniem, bo pliki muzyki czy programów to nie pliki ustawień.

#54 quarka

quarka
  • 6 postów

Napisano 19 września 2012 - 09:02

Mam taki sam problem, ale nikt nie zna odpowiedzi...

#55 marwaldo

marwaldo
  • 55 postów
  • SkądGda

Napisano 23 września 2012 - 01:11

Problem z archiwizacją Witam, ręce mi już opadają nie wiem co robić. Wczoraj zaktualizowałem iTunes do 10.7. iOS 6 na iPhonie 4 ani iPadzie 2 nie instaluje bo mam gdzieś update w którym zastępuje się świetne mapy jakimś g. oraz nie zamierzam przestać korzystać z aplikacji youtube. Problem w tym że ani iPhone ani iPad nie chcą się zarchiwizować. Pomimo restartu i kompa i urządzeń pod koniec synchronizacji wywala błąd "iTunes nie mógł zarchiwizować iPada/iPhone'a ponieważ nie udało się rozpocząć sesji z nim." No już nie wiem co robić czyżbym miał obowiązek updatu do 6.0 bo nie będe mógł archiwizować ? ;/ Co robić...

#56 Thoudy

Thoudy
  • 2 postów

Napisano 23 września 2012 - 16:33

ipod shuffle problem z synchronizacją i utworami na dysku w ipodzie. Witam problem jest taki, iż nie mam teraz komputera, i muszę siedzieć na netbooku macochy nie chciałem jej instalować itunes'a,więc poczytałem na necie o wgrywaniu bez synchronizacji, i mi powiedzieli abym użył sharepoda więc użyłem, wgrałem piosenki lecz teraz po włączeniu ipoda nie mam ani jednej piosenki tzn włączam i cisza. Model ipoda to ipod shuffle bodajże 6 generacja. Proszę o pomoc i z góry dzięki

#57 mteam

mteam
  • 56 postów
  • SkądOkolice Krakowa

Napisano 27 września 2012 - 22:14

Jestem teraz przekonany, że to wina komputera. Ma strasznie "zawiechy" i okropnie długo ładuje nawet proste programy. Poza tym, po ostatnim zresetowaniu go zmienił styl na klasyczny i nie da się go zmienić na styl Windows 7.

Czy byłby mi ktoś w stanie powiedzieć czy może to być wina software, a może hardware?

#58 macowiec1999

macowiec1999

    Apple Reviews PL

  • 642 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 02 października 2012 - 19:07

iTunes - Synchronizacja iPad'a 3; Aplikacje na iPhone na iPadzie Witam Mam problem z synchronizacją mojego iPada przez iTunes. Mianowicie synchronizują się na nim również aplikacje przeznaczone tylko na iPhone. Czy jest możliwość wyłączenia tego? Z góry dziękuję.

#59 Zurek123

Zurek123
  • 16 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 października 2012 - 17:04

Synchronizacja iTunes <-> iPad Witam serdecznie wszystkich lubiących pogłówkować i otwartych na pomoc innym. Mam pewną zagwozdkę, z którą nie mogę sobie poradzić, pomimo usilnych poszukiwań rozwiązania z pomocą dr Google. Otóż, do niedawna synchronizacja iTunes 10.7 pod OS X 10.7.5 z iPad 2 pod iOS 6.0 przebiegała bez najmniejszych problemów. Pięknie synchronizowały się m.in. nowo dodawane do iTunes pliki muzyczne. Aż któregoś pięknego dnia, ni z tego, ni z owego, w iPadzie pliki przestały się synchronizować, zawieszając się w statusie, jak na poniżym obrazku (pliki są wyszarzone, a obok nowo dodanych znajduje się symbol w kształcie kółka, oznaczający "w trakcie synchronizacji"). [ATTACH]11920[/ATTACH] Żadna zmiana na orygialnych plikach w iTunes, włącznie z usunięciem i ponownym dodaniem, nie pomaga. Nowe pliki są dodawane cały czas ze statusem "w trakcie synchronizacji". Żeby było ciekawiej, synchronizacja z iPhonem 4 pod iOS 6.0 nadal przebiega bez problemów i synchronizują się pliki, które wiszą na iPad. Na różnych forach widziałem, że nie tylko ja mam podobny problem, ale nadal nie udało mi się uporać z jego rozwiązaniem. Bardzo liczę na Waszą inwencję i pomoc, za którą z góry dziękuję.

#60 Zurek123

Zurek123
  • 16 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 października 2012 - 12:51

Na jednym z forów znalazłem odpowiedź, stąd spieszę z informacją dla zainteresowanych. Przyczyną opisywanych przeze mnie problemów jest iTunes Genius. Po jego wyłączeniu i ponownym włączeniu wszystko wraca do normy.

#61 aroganckilopez

aroganckilopez
  • 5 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 01 listopada 2012 - 09:52

Problem z synchronizacją iTunes/iPhone

Do rzeczy
iPhone 3GS, 5.0.1
Macbook Pro, Mac Osx 10.8.2

iTunes widzi jak i również nie widzi książki.

Kupiłem jakiś czas temu książkę audio Beaty Pawlikowskiej "Blondynka na językach", postanowiłem wczoraj że w drodze do pracy będę bardziej produktywny i zacznę szlifować język.

Książkę przeniosłem do iTunes. Wszystko ładnie pięknie, książeczka wisi w zakładce "Książka"
Lecz gdy chcę synchronizować z iPhonem. Już przy synchronizacji jej nie ma.

Panowie jakieś sugestie?

Post "Problem z synchronizacją iTunes/iPhone" został przeniesiony do istniejącego tematu. plmax.

#62 AdamDz

AdamDz
  • 376 postów
  • SkądEsbjerg Dania

Napisano 01 listopada 2012 - 10:02

No tak ale czegoś tu nie rozumiem, skoro książka jest audiobookiem więc nie powinna raczej być w zakładce Książki, bo tam są wersje czytane, jeśli audiobook jest w np. formacie Mp3 to powinna być jako album w muzyce. No chyba że wydawca ma swój autorski odtwarzacz jak np. sklep Audioteka.

#63 aroganckilopez

aroganckilopez
  • 5 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 01 listopada 2012 - 10:04

Właśnie książka jest w formacie MPEG, cały album zaznaczyłem i informacje/opcje/rodzaj materiały wybrałem "książka audio". Przeniosło mi ją do książek. Zawsze tak robiłem i teraz nie wypaliło. Teraz się zastanawiam czy format MPEG tutaj nie napsocił.

#64 AdamDz

AdamDz
  • 376 postów
  • SkądEsbjerg Dania

Napisano 01 listopada 2012 - 10:11

W takim razie nie pomogę bo nigdy nie miałem audiobooka w w formacie MPEG, zawsze pobieram w formacie Mp3 i dodaję do biblioteki iTunes jako Album muzyki, jeśli nie pobieram bezpośrednio na aplikację AudiotekaPL która to jest odtwarzaczem autorskim tego sklepu.

#65 aroganckilopez

aroganckilopez
  • 5 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 01 listopada 2012 - 10:16

Powalczę jeszcze sam, może ktoś będzie wiedział. Spróbuje przekonwertować do mp3. Poleci ktoś może jakiś FreeApp do tego celu?

#66 AdamDz

AdamDz
  • 376 postów
  • SkądEsbjerg Dania

Napisano 01 listopada 2012 - 10:35

All2MP3 2.0820 dla Mac OS - dobreprogramy

#67 kuben16

kuben16
  • 27 postów

Napisano 09 listopada 2012 - 16:41

Problem z przeniesieniem zakupionych rzeczy jak i z synchronizacją Pomocy

Witam mam taki problem, o tuż wgrałem sobie nowego win 8 i gdy chcę synchronizować programy, wyskakuje mi błąd "iTunes nie może zsynchronizować programów 'iPhone, ponieważ nie można było ustalić jakie programy zainstalowane są na tym iPhone", tak samo mam problem, gdy chcę przenieść zakupione przedmioty, nie zawsze wszystkie chcą mi się przenieść na iTunes. Jak rozwiązać ten problem, bo szukałem na forum i nic nie mogłem znaleźć, proszę o pomoc.
Czy teraz już może być ? bo jakoś w innych Tematach nie ma takiego problemu...


Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego!
Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#68 Sephider-883dfe429b

Sephider-883dfe429b
  • 17 postów

Napisano 09 listopada 2012 - 22:37

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#69 Lukis

Lukis
  • 46 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 listopada 2012 - 12:56

Witam bardzo serdecznie! Piszę, gdyż od momentu zakupu iPada, iTunes niepoprawnie synchornizuje zarówna iPada, jak i iPhona, ale do rzeczy: 1) Zakupiłem iPada 2, wszystko było całkowicie ok, na początek ściągnałem kilka aplikacji, które się zgrały podczas synchronizacji na dysk komputera, niestety gdy z czasem pościągałem ich więcej, tj. chociażby wszystkie wersje angry birds - nie pojawiają się one w iTunes w zakładce "programy". 2) dotychczas, zawsze gdy podłączałem iPhone'a do iTunesa, to w zakładce "programy" pojawiały się WSZYSTKIE aplikacje, które dotychczas ściągałem na telefon i nawet, jeśli je z telefonu usunąłem, to i tak się one zgrywały na dysk komputera wobec czego przy każdym podłączeniu telefonu mogłem z łatwością znaleźć aplikacje, które miałem na telefonie powiedzmy rok temu i wgrać je na nowo. Odkąd wczoraj podpiąłem pod iTunes iPada, po podłączeniu iPhona w zakładce "programy" pojawiają się jedynie... aplikacje, które mam na iPadzie i gdy klikam "synchornizuj programy" to pojawia się komunikat, że to usunie wszystkie programy z telefonu zastępując je tymi z listy, czego bardzo bym nie chciał robić! Gdzie są wszystkie moje "stare" aplikacje i dlaczego nowe się nie synchronizują z itunes? Jak widać oba problemy są ze sobą powiązane, wobec czego czekam na pomoc. Dziękuję i pozdrawiam. @EDIT Problem pierwszy sam sie rozwiazal - nagle iTunes skopiowal na dysk komputera wszystkie nowe programy, ktore sie pojawily na iPadzie. Pozostaje wiec problem z programami na iPhone - dlaczego iTunes usilnie chce mi usunac aktualnie zainstalowane aplikacje i przeniesc aplikacje z iPada?!

#70 kamil84

kamil84
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 listopada 2012 - 17:00

Wiem, że problem się powtarza ale cała noc walczę z nowym 4s czytam forum i apple support i nic nie pomaga nie wiem co mogę jeszcze oprócz wgrania nowego systemu na kompa zrobić. Mianowicie kupiłem nowego iphone 4s ios 5.0.1 simlock ominiety karta gevey i bez jailbreak'a, system windows vista home premium 32bity nie mogę połączyć sie z iphonem poprzez itunes poprostu go nie widzi dodam że komputer nie ma z tym problemu normalnie pojawia sie jako aparat. Z poprzednim ip 4 miałem również problem z połączeniem z itunes ale tam przynajmniej jakis bład wyskakiwal 3194 po zrobieniu restore i pozbyciu sie jailbreak'a problem ustąpił i wszystko działało jak należy to dlaczego tego nie widzi skoro nie ma tu jailbreak'a, telefon jest na stówe nowy dla pewnosci, wymazałem cała zawartość i jeszcze raz aktywowałem telefon, wyczysciłem cały rejestr w windowsie, wyłaczałem rowniez wszystkie zapory systemu oraz antyvir avast, utworzyłem nowego użytkownika z uprawnieniami administratora, robiłem wszystko to co jest na apple.support krok po kroku i nic dalej cisza. Czy naprawde nie pozostaje mi juz nic tylko kupic nowy system. Aha istotna rzecz iphone normalnie działa na innym komputerze nie mam już siły co jest nie tak z tym :(

#71 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 listopada 2012 - 17:23

Jeżeli iPhone działa na innym komputerze normalnie, to problemem jest Twój komputer. Przeinstaluj system, jeżeli już wszystko zrobiłeś i nic nie pomogło.

#72 kamil84

kamil84
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 listopada 2012 - 17:53

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

- - - Połączono posty - - -

Jeżeli iPhone działa na innym komputerze normalnie, to problemem jest Twój komputer. Przeinstaluj system, jeżeli już wszystko zrobiłeś i nic nie pomogło.

Jeżeli nie mam oryginalnej płyty od visty, tylko serial nabity na kompie, to czy da radę, jako na podstawie tego, przeinstalować albo uaktualnić system do np. windowsa 7?

#73 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 listopada 2012 - 19:14

Jeżeli nie mam oryginalnej płyty od visty tylko serial nabity na kompie to czy da rade jako na podstawie tego przeinstalowac albo uaktualnić system do np windowsa 7 ?


Aktualizację możesz jedynie zrobić do Windows 8, bo już nie ma aktualizacji do Win7 w sprzedaży. Poza tym to dyskusja na zupełnie inne forum.

#74 kamil84

kamil84
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 listopada 2012 - 19:17

Dzięki :)
Przepraszam, ale zależy mi, żeby w końcu wszystko działało jak trzeba.

Zdanie rozpoczynamy wielką literą.
Przeczytaj koniecznie TO.
plmax



#75 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 17 listopada 2012 - 20:24

Co do windows 8 zna ktoś jakiś sposób aby iPhone był widziany przez kompa ? Ani w iTunes ani w moim komputerze go nie ma. Co dziwne jak podłączyłem iPhone wszystkie porty USB przestały działać. Od razu napiszę że sposoby z google nie działają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych