Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ATV 2 + XBMC - przycina podczas streamingu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 Demonik

Demonik
  • 98 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 grudnia 2011 - 09:57

Dziękuję.

#27 tomazo

tomazo
  • 65 postów
  • SkądMierzyn/Szczecin

Napisano 25 grudnia 2011 - 11:16

@ Gamma - no i naciągnąłeś mnie na ten iNet ;). Fajne narzędzie, BTW. u mnie wygląda to tak - nieco inaczej patrząc na obciążenie, niż u ciebie - może to jest przyczyna? Pierwszy załącznik - Bugs Bunny, transfer z Maca przez iTunes, drugi plik - film Drive, 2,4 GB - transfer z dysku podpiętego do airport extreme. Widać różnicę, prawda? Przycinka jest w obu wariantach, aczkolwiek z iTunes dużo mniejsza (ledwie widoczna). Testowałem też ustawienia airport w układzie 2,4 GHZ i 5 GHZ. Na piątce chodzi trochę lepiej, no ale wtedy iPhone, co oczywiste, nie widzi tej sieci. A tak na marginesie to wesołych świąt :)

#28 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 25 grudnia 2011 - 13:11

Witam,

@tomazo,

jak dla mnie przeplyw danych jest jak najbardziej ok.

Po tych calych testach widze prawdopodobnie tylko 2 przyczyny:

-dysk ktory jest podlaczony pod Air Extreme
-sam XMBC

-Chodz jesli z twego MBP obraz leci bez zadnych zacinek, to sprwadz prosze na zwyklym USB pendrive.

Nic innego mi na mysl nie przychodzi.....

Pozdrawiam i wesolych swiat.

ps: no programik iNet fajny jest:)

GAMA007

#29 ceglaty

ceglaty
  • 146 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 25 grudnia 2011 - 21:32

ja mialem zacinki przez tani kabel HDMI

#30 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 11 stycznia 2012 - 08:11

U mnie przycina na mesiaplayer. Jest buffer, potem chwilę odtwarza , nawet kilka minut i znowu buffer. Pliki mam na macu, są to głównie .mkv w 720p ok.4,5 GB 2h. Próbowałem przez xbmc odtworzyć, ale nie jestem w stanie - przy dodawaniu źródeł wchodzę w zeroconf gdzie widzę między innymi swój folder z filmami, ale nie mogę go dodać ani do niego wejść. Dodałem ten zeroconf jako źródło i też mogę dojść tylko do poziomu, w którym widzę pożądany folder z filmami, ale już wejść do niego nie mogę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych