Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Najlepsze audio dla iPoda i iPhone'a 2011"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: "Najlepsze audio dla iPoda i iPhone'a 2011" (0 użytkowników oddało głos)

  1. Denon CEOL (24 głosów [36.36%])

    Procent z głosów: 36.36%

  2. Denon DNP-720 AE (1 głosów [1.52%])

    Procent z głosów: 1.52%

  3. Marantz Melody Media MCR603 (1 głosów [1.52%])

    Procent z głosów: 1.52%

  4. Marantz NA 7004 (1 głosów [1.52%])

    Procent z głosów: 1.52%

  5. Denon AVR-1912 „The Everyceiver” (5 głosów [7.58%])

    Procent z głosów: 7.58%

  6. Sonos PLAY:3 (3 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  7. Sonos PLAY:5 (2 głosów [3.03%])

    Procent z głosów: 3.03%

  8. Q Acoustics Conran Audio (1 głosów [1.52%])

    Procent z głosów: 1.52%

  9. Parrot Zikmu by Starck (28 głosów [42.42%])

    Procent z głosów: 42.42%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 13:51

Jesteś użytkownikiem produktów marki Apple i chcesz, aby Twoje urządzenia były w pełni z nim kompatybilne? Wymagasz doskonałej jakości dźwięku oraz bezprzewodowej obsługi? Pomóż nam wybrać produkty do tytułu Najlepsze Audio dla iPoda i iPhone'a 2011. Wybierz swój typ, zagłosuj i weź udział w konkursie!

#2 Grehor

Grehor
  • 188 postów
  • SkądZabrze

Napisano 09 grudnia 2011 - 16:43

Zagłosowałem na Parrot Zikmu by Starck ponieważ ze wszystkich sprzętów biorących udział w konkursie najbardziej przykuł moją uwagę. Zastosowanie technologii NXT pozwala na odtwarzanie muzyki w zakresie 360 stopni, dając wrażenie dźwięku przestrzennego. Poza walorami akustycznymi sprzęt zwraca na siebie uwagę niecodziennym designem co również jest warte podkreślenia. Dodatkowo dostępny jest w 5 kolorach dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie zestaw. Wykorzystanie technologii Bluetooth i Wi-Fi oraz złącza na iPoda i iPhone'a daje posiadaczowi tych głośników nieograniczone możliwości w doborze źródła dźwięku.

#3 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 17:33

Proszę o umieszczanie komentarzy pod wpisem na temat plebiscytu TUTAJ.

#4 Marcin_B

Marcin_B
  • 3 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 23:59

Very hot Pa.. Tzn głośniki Zdecydowanie najlepsza jest ta Pani. No chyba, że ona nie bierze udziału w konkursie, to stwierdzam, że tak samo robiące wrażenie są głośniki Parrot Zikmu by Starck , mimo iż widzę je pierwszy raz od razu przyciągneły moją uwagę, jestem gadżeciarzem i właśnie wyobrażam sobie taki zestaw wraz z moją kobietą u mnie w salonie są naprawdę genialnie wyglądające. Relax na kanapie przy takim zestawie mógłby być przyjemny :)

#5 aikkk

aikkk
  • 22 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 11:18

Tylko DENON COEL ponieważ: -przyzwoita cena, -małe rozmiary, -genialna jakość dżwięku, -kapitalny dizajn w stylu Apple. NIEZDECYDOWANYM GORĄCO POLECAM.

#6 przybysz208

przybysz208
  • 7 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 10:28

Eleganckie stylowe i jedyne w swoim rodzaju. Dla mnie najlepszymi glosnikami mogą być jedynie Parrot Zikmu by Starck. Świetny dźwięk, bardzo dobra komunikacja z iPhone'm, nie typowy design i naprawdę dobra cena jak na tyle zalet i "wbudowaną nowoczesność".

#7 barnio

barnio
  • 41 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 01:33

Denon CEOL, dlatego że pozwala odgłos budzika iPhone'a ustawić na poziomie nie pozwalającym na przespanie go z głową ukrytą pod poduszką, zaś samego iPhone'a postawić na tyle daleko, aby nie można było nią do niego dorzucić ;) Pozdrawiam Rafał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych