Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Siri na iPhone 4 już jest!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 12:40

Witam, całą instrukcja jest tutaj How To Install Siri On iPhone 4 And iPod touch Running iOS 5 [GUI Only] | Redmond Pie
Natomiast ja mam problem z punktem 6 czyli Add a new property list named assistant to the .plist file and set its class as Boolean while setting its value as YES. Nie wiem co mam zrobić, gdzie i jak?? Proszę o szybką pomoc i recenzje Siri na iPhone 4

#2 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 30 października 2011 - 12:46

Czego nie rozumiesz? Masz dodać linie która jest w p.7 do N9x.plist

#3 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 30 października 2011 - 12:48

Nic nie 'już jest'. Dodaj do tematu "[JB]" i wtedy dopiero będzie 'już jest'.

#4 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 12:50

no dodaję ale nie działa... Włącza mi się sterowanie głosem @ dyndas zobacz sobie filmik na dole on tam dodaje jeszcze jakieś opcje których nie wiem jak w iFile zrobić.

#5 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 października 2011 - 12:57

....
Step 8: Respring your iOS device.

If you followed the steps correctly, Siri’s GUI will be installed on your iOS device. You can hold the Home button to activate it. Once again, we remind you that voice commands don’t work yet since Apple’s servers don’t accept voice command input from iPhone 4 or iPod touch 4G.



#6 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 13:03

zrobiłem tak a co do Siri to Siri GUI, Dictation And Voice Commands Now Fully Working On iPhone 4 And iPod touch 4G [VIDEO] | Redmond Pie Serwery już puszczają i iPody i iPhony 4

#7 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 października 2011 - 13:14

I co, to naprawdę działa?

#8 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 13:18

no mi właśnie nie działa mimo, że robię wszystko jak w instrukcji, może mam złe pliki pobrane, bo pobrałem je z pierwszej lepszej strony która je miała, mógłby ktoś podać link do sprawdzonych plików??

#9 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 30 października 2011 - 13:19

Gdzie znaleźć te pliki, które trzeba wgrać na telefon?

#10 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 30 października 2011 - 13:20

ale w pierwszym artykule jest napisane ze nie mozna korzystac z funkcji glosowej a w drugim ze gosciowi sie udalo ale to jakas kombinacja ktorej i tak nie udostepnil

#11 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 13:22

ja pobrałem stąd ale mi nie chce działać :/ Port Siri (GUI) On iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch On iOS 5 | iJailbreak.com

#12 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 30 października 2011 - 13:25

Na dole tej strony jest update:

UPDATE #1: Try this AssistantServices.framework file if the one downloaded with the Siri GUI files did not work.

Sprawdzałeś z tym plikiem?

#13 Gość_blues55_*

Gość_blues55_*

Napisano 30 października 2011 - 13:25

Co sie tak podniecacie tym Siri. Wyszukuje i jest komunikacyjna w zasadzie tylko dla US.

#14 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 października 2011 - 13:30

@dzięki Rudy działa, tylko nie mam ikonki Siri na dole ale dam radę :D Dzięki jeszcze raz

#15 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 30 października 2011 - 13:31

Ja też przetestuję pod wieczór :)

#16 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 30 października 2011 - 13:33

Yes, if you read the above sentence carefully, you’ll find that this port is GUI only so you will not be able to use voice commands like you would on an iPhone 4S. This is because of the fact that Apple’s servers, which process your Siri voice input data, do not accept data for Siri from an iOS device unless it is from an iPhone 4S.


omg, ludzie - czytajcie

#17 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 października 2011 - 13:35

Tak, Lita, ale mimo to pojawiają się newsy, że Siri zaczęło działać - stąd poruszenie.

#18 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 30 października 2011 - 13:35

dokładnie trzeba czekać na update i polską komunikację Siri:)

#19 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 30 października 2011 - 13:44

@dzięki Rudy działa, tylko nie mam ikonki Siri na dole ale dam radę :D Dzięki jeszcze raz


Czy Siri działa już poprawnie?

#20 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 października 2011 - 14:21

Najważniejsze, że prace trwają. To oznacza, że prędzej czy później dostaniemy Siri na inne urządzenia z iOS5 niż iPhone 4S. Jestem tylko ciekaw, czy iPad również dostanie tą funkcję?

#21 conkerkh

conkerkh
  • 458 postów

Napisano 30 października 2011 - 14:46

Czy Siri działa już poprawnie?


To są śmieć pliki sprzed dwóch tygodni swoją droga Apple powinno wsadzić tego bachora który udaje "hackera". Dzieciak nazywa sie na twiterze euwars dorwal sie jakoś do paczki która iH8sn0w wyciągnął z 4S swojego cała korespondencja jest na twiterze. Instalowanie tego to strata czasu.

Drua sprawa: Trzeba czekać na jailbreak 4S pewien pan sportowal to poprawnie! I jak tylko JB do 4S wyjdzie to zamieści instrukcje podobno cała operacja trwała sama w sobie 10 minut... Film z działającym Siri macie Siri hacked to fully run on the iPhone 4 and iPod touch, iPhone 4S vs iPhone 4 Siri showdown video (interview) | 9to5Mac | Apple Intelligence. Właściwie jedyny problem to zdobycie w legalny sposób najlepiej z telefonu znajomego pliku który iPhone otrzymuje po aktywacji siri.

Podsumowywujac będziecie wstanie wgrać Siri na stare telefony jak wyjdzie JB na 4S i będziecie mieć do niego dostęp.

#22 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 30 października 2011 - 14:49

Weź to człowieku przeedytuj bo kuźwa takiej sieczki przeczytać się nie da.

#23 bamargera

bamargera
  • 144 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 października 2011 - 15:06

Eeee czegoś nie rozumiem. Po co mam pożyczać od kogoś iP[4S] żeby pobrać jakieś pliki. Muszę zgrać plik po aktywacji, to w takim razie jeżeli 2 osoby będą miały ten sam plik to na dwóch różnych ajfonach i będzie działało, to dlaczego u 30 osób z tym samym plikiem miałoby nie działać. Do czego zmierzam, a mianowicie jeżeli ktokolwiek udostępni tego rodzaju pliki w sieci to wszyscy będą mogli z tego korzystać, jeżeli natomiast każdy plik będzie unikalny dla danego ajfona to już lekka lipa. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

#24 conkerkh

conkerkh
  • 458 postów

Napisano 30 października 2011 - 15:35

Eeee czegoś nie rozumiem. Po co mam pożyczać od kogoś iP[4S] żeby pobrać jakieś pliki. Muszę zgrać plik po aktywacji, to w takim razie jeżeli 2 osoby będą miały ten sam plik to na dwóch różnych ajfonach i będzie działało, to dlaczego u 30 osób z tym samym plikiem miałoby nie działać. Do czego zmierzam, a mianowicie jeżeli ktokolwiek udostępni tego rodzaju pliki w sieci to wszyscy będą mogli z tego korzystać, jeżeli natomiast każdy plik będzie unikalny dla danego ajfona to już lekka lipa. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.


Przepraszam za bajzel ale pisze z iPhona i serio cieżko ogarnąć obraz całej sytuacji.

Ten sam plik moze działać rownież na 1000 urządzeń, ale wyobraz sobie ze na serwerach wyglądałaby to tak ze z jednego urządzenia przychodzi tysiące zapytań co chwile. Mogę sie jedynie domyślać ze natychmiastowo zbanowano by urządzenie macierzyste z którego wyszedł plik.

Jeśli chodzi o resztę plików (bibliotek etc.) nie ma większego problemu skopiowania ich nie są unikalne, trzeba tylko wiedzieć co i skąd, nie można ich oficjalnie udostępnić bo zabrania tego licencja Apple na iOS.

#25 bamc

bamc
  • 39 postów

Napisano 30 października 2011 - 15:44

a tak OT to do działania Siri potrzebny jest net?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych