Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Po raz kolejny stwierdzam, że iOS to wyjątkowe g... jakiego próżno szukać u konkurencji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#101 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 25 października 2011 - 07:47

Wątek zaczyna być ciekawy. Przypomina mi fora Androidowe (xda-developers) - tu działa, tu nie, procesy w tle, gubienie procentów, brrr... Osobiście nie mam problemów z iOS 5 (2x IP4, 1x IPAD2, 1x IPAD1).

#102 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 25 października 2011 - 08:44

Ja tak czytam o tym i czytam i jestem w szoku. Zainstalowałem iOS5 na iPad1 i mam same pozytywne odczucia co do tego systemu. Nie mam problemów z baterią, jakimkolwiek zasięgiem (wifi/3g) i jestem bardzo zadowolony. Po iOS4 jest to wg. mnie duży skok na plus.

#103 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 października 2011 - 11:17

Bo jest to duza poprawa. Niestety tez przyblizenie do Androida - chcesz by dzialal dlugo? Wylacz wszystko ;) Doszlo kilka procesow w tle - iCloud, synchronizacja po WiFi do tego zarzadzanie notyfikacjami. Niestety da sie to odczuc. Wciaz cala rzesza programow nie jest apdejtowana pod iOS 5 i jego funkcji (w tym systemu notyfikacji) - to tez moze miec wplyw. Pozostaje cierpliwosc.

#104 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 października 2011 - 11:25

Jeszcze sie w życiu ludzkim nie zdążyło żeby cos z zerem po kropce było idealne (X.0) będzie update niedługo pewnie do 5.0.1.

#105 lysyr

lysyr
  • 32 postów

Napisano 25 października 2011 - 17:25

Dziwne... 3gs dwa lata budził mnie do pracy i nigdy nie zawiódł...

#106 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 25 października 2011 - 17:29

To nie jest dziwne, Ciebie budził przez 100 lat, a jego na drugi dzień nie. Co w tym dziwnego.

#107 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 października 2011 - 19:48

3gs dwa lata budził mnie do pracy


Cieżko zerwać Cię z łóżka, co? ;)

#108 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 28 października 2011 - 01:49

majkool - radzę przetestować, bo jak działa lokalizacja to każdy sobie może poszukać i poczytać.

U mnie nic a nic to nie pomogło, ani minuty dłużej bateria nie trzyma.

W zasadzie to nic nie pomaga z tych wszystkich sztuczek znalezionych w sieci, np w tego:
iOS 5 Battery Life Worse? Fix Draining Battery Problems with these Tips

Trzeba czekać na update i tyle.


This Tip Could Cure Your iPhone 4S Battery

Przetestowane i wyszło, że nie myliłem się z tym o czym pisałem wcześniej.

We have tested this method on 4 different iPhone 4s handsets, including an iPhone 4 and an iPhone 3GS. All have reported drastically improved battery life after switching “Setting Time Zone” off.



#109 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 28 października 2011 - 21:00

No to czyli jednym pomaga, a innym nie. Teraz przynajmniej wiadomo, jeśli sprawdziłeś u siebie.

#110 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 28 października 2011 - 21:25

No to czyli jednym pomaga, a innym nie. Teraz przynajmniej wiadomo, jeśli sprawdziłeś u siebie.


To pomaga w sytuacji kiedy ikonka lokalizacji w statusbarze nie jest ciągle aktywna o fioletowym kolorze, a u mnie z jakiegoś powodu była, może z winy kopii zapasowej z iOS 4, albo po prostu jest to jakiś błąd w oprogramowaniu.

#111 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 28 października 2011 - 21:40

Pogubiłem się, ja mam cały czas aktywną, Ty chyba też z tego co rozumiem, czyli u nas nie powinno nic dać wyłączenie tego (chociaż na logikę powinno być odwrotnie, czyli powinno pomóc kiedy mamy aktywne czyli fioletowe), a napisałeś że testowałeś i że pomaga, nie czaję ;) A może chodziło Ci że ktoś testował, ci z tego linka? Ja wgrywałem na czysto, nie przywracałem nic z kopii. W sumie to dałem sobie z tym spokój, czekam na update i zobaczymy, zmieni się coś to ok, jak nie to też ok ;)

#112 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 28 października 2011 - 21:48

Chodzi o to, że nie powinna być ciągle fioletowa ikonka lokalizacji w statusbarze, bo wtedy jest pożeranie baterii, poza tym w linku, który podałem jest przetestowane z różnymi modelami i wyszło, że to było problemem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych