Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co cię denerwuje/Czego ci brakuje na Forum ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1840 odpowiedzi w tym temacie

#1451 Stach2008

Stach2008
  • 37 postów

Napisano 01 grudnia 2016 - 14:22

Mnie denerwuje to że nie działa funkcja WYŚWIETL NOWĄ ZAWARTOŚĆ. Od ponad 2 miesięcy żadne posty mi się nie pokazują, tylko pusta strona.


  • Sound John lubi to

#1452 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 01 grudnia 2016 - 14:37

Mnie denerwuje to że nie działa funkcja WYŚWIETL NOWĄ ZAWARTOŚĆ. Od ponad 2 miesięcy żadne posty mi się nie pokazują, tylko pusta strona.

 

Spróbuj przez ten link



#1453 Stach2008

Stach2008
  • 37 postów

Napisano 02 grudnia 2016 - 06:56

Niestety przez ten link jest to samo co poprzez WYŚWIETL NOWĄ ZAWARTOŚĆ oraz NOWE POSTY. 



#1454 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 grudnia 2016 - 10:16

A masz poprawnie ustawione filtry z lewej strony?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#1455 Stach2008

Stach2008
  • 37 postów

Napisano 02 grudnia 2016 - 13:15

A masz poprawnie ustawione filtry z lewej strony?

 

O rany.... faktycznie.... miałem ustawione "TEMATY W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEM". 

 

filtry_myapple.jpg

Przepraszam za zawracanie głowy i Dziękuję za pomoc  :huh:


  • ja_sam lubi to

#1456 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 18 lutego 2017 - 19:49

Denerwuje mnie to, że jest co najmniej kilka prawie identycznych tematów co do wyboru zakupu iPhone'a 6s lub 7. To by było na tyle.


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#1457 zenek73

zenek73
  • 29 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2017 - 07:09

Pisze na kilkudziesięciu forach. To najbardziej porąbane forum jakie znam. Z chaotycznym układem a przede wzystkim z czepiajacymi się adminami. Człowiek napisał cis i jego post jest kasowany bo został napisany "grypsem". Mam ponad 40 lat i nie jestem jakimś nastolatkiem któremu mamusia kupiła macbooka. Jak się pisze na IPhone to często przechodzą jakieś słowa bez pl znaków. Nie wiem skąd jakieś zarzuty o pisanie w dziwny sposób. Człowiek po studiach, w słusznym wieku, oczytany zdawało by się. Think Different. No doprawdy. Naprawdę nie chce mi się pisać kolejny raz kolejnego postu. Naprawdę zróbcie cis z tym bo naprawdę forów jest dużo i spokojnie jak nie na polskim do angielsko jezycznym forum sobie znajdę swoje miejsce. Szanuje utrzymywanie porządku ale raz niech to nie będzie jakiś faszyzm jak teraz a dwa restrykcyjnie trzymając się jakichś napiętych zasad tworzycie jeszcze większy chaos - patrz wielki kosz z wątkiem o zamiennikach w sofcie.
Nie. Nie będę drugi raz pisał tego posta we właściwym miejscu. Trochę szacunku dla swoich czytelników. A teraz zbieram się do pracy. A wy idźcie do szkoły.
Pisze na kilkudziesięciu forach. To najbardziej porąbane forum jakie znam. Z chaotycznym układem a przede wzystkim z czepiajacymi się adminami. Człowiek napisał coś i jego post jest kasowany bo został napisany "grypsem". Mam ponad 40 lat i nie jestem jakimś nastolatkiem któremu mamusia kupiła macbooka. Jak się pisze na IPhone to często przechodzą jakieś słowa bez pl znaków. Nie wiem skąd jakieś zarzuty o pisanie w dziwny sposób. Człowiek po studiach, w słusznym wieku, oczytany zdawało by się. Think Different. No doprawdy. Naprawdę nie chce mi się pisać kolejny raz kolejnego postu. Naprawdę zróbcie coś z tym bo naprawdę forów jest dużo i spokojnie jak nie na polskim do angielsko jezycznym forum sobie znajdę swoje miejsce. Szanuje utrzymywanie porządku ale raz niech to nie będzie jakiś faszyzm jak teraz a dwa restrykcyjnie trzymając się jakichś napiętych zasad tworzycie jeszcze większy chaos - patrz wielki kosz z wątkiem o zamiennikach w sofcie.
Nie. Nie będę drugi raz pisał tego posta we właściwym miejscu. Trochę szacunku dla swoich czytelników. A teraz zbieram się do pracy. A wy idźcie do szkoły. Albo psychologa. Ech. I edycja na tym forum. Nie No dobra. Jestem programista i bolą mnie zęby jak widzę jakieś dziwne "kwiatki" z gui. Boli mnie teraz pół szczęki. Człowiek pisze i nie wie w sumie czy odpisuje na posta czy edytuje. Programista płakał jak pisał. Ze śmiechu... Proszę o zablokowanie konta jak coś.

P.S. I drodzy ultranacjonaliści z forum. Czepiacie się polskiej pisowni a domyślna strefa czasowa na forum z tego co widzę to Londyn i Casablanca.


Czy Twoja Siri umieć już polski? Wciąż nie? No to nie czepiaj sie kazdego brakujacego ogonka!


#1458 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 21 lutego 2017 - 11:28

Co rano pierdyliard chińskich znaczków i całe forum zaspamowane. Zróbcie coś z tym Panowie.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#1459 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 21 lutego 2017 - 12:55

Co rano pierdyliard chińskich znaczków i całe forum zaspamowane. Zróbcie coś z tym Panowie.

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Zróbcie coś z tym bo to nic przyjemnego dla oka.


iPhone 7 128 GB Black Verizon


#1460 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 22 lutego 2017 - 11:12

Pisze na kilkudziesięciu forach. To najbardziej porąbane forum jakie znam. Z chaotycznym układem a przede wzystkim z czepiajacymi się adminami. Człowiek napisał cis i jego post jest kasowany bo został napisany "grypsem". Mam ponad 40 lat i nie jestem jakimś nastolatkiem któremu mamusia kupiła macbooka. Jak się pisze na IPhone to często przechodzą jakieś słowa bez pl znaków. Nie wiem skąd jakieś zarzuty o pisanie w dziwny sposób. Człowiek po studiach, w słusznym wieku, oczytany zdawało by się. Think Different. No doprawdy. Naprawdę nie chce mi się pisać kolejny raz kolejnego postu. Naprawdę zróbcie cis z tym bo naprawdę forów jest dużo i spokojnie jak nie na polskim do angielsko jezycznym forum sobie znajdę swoje miejsce. Szanuje utrzymywanie porządku ale raz niech to nie będzie jakiś faszyzm jak teraz a dwa restrykcyjnie trzymając się jakichś napiętych zasad tworzycie jeszcze większy chaos - patrz wielki kosz z wątkiem o zamiennikach w sofcie.
Nie. Nie będę drugi raz pisał tego posta we właściwym miejscu. Trochę szacunku dla swoich czytelników. A teraz zbieram się do pracy. A wy idźcie do szkoły.
Pisze na kilkudziesięciu forach. To najbardziej porąbane forum jakie znam. Z chaotycznym układem a przede wzystkim z czepiajacymi się adminami. Człowiek napisał coś i jego post jest kasowany bo został napisany "grypsem". Mam ponad 40 lat i nie jestem jakimś nastolatkiem któremu mamusia kupiła macbooka. Jak się pisze na IPhone to często przechodzą jakieś słowa bez pl znaków. Nie wiem skąd jakieś zarzuty o pisanie w dziwny sposób. Człowiek po studiach, w słusznym wieku, oczytany zdawało by się. Think Different. No doprawdy. Naprawdę nie chce mi się pisać kolejny raz kolejnego postu. Naprawdę zróbcie coś z tym bo naprawdę forów jest dużo i spokojnie jak nie na polskim do angielsko jezycznym forum sobie znajdę swoje miejsce. Szanuje utrzymywanie porządku ale raz niech to nie będzie jakiś faszyzm jak teraz a dwa restrykcyjnie trzymając się jakichś napiętych zasad tworzycie jeszcze większy chaos - patrz wielki kosz z wątkiem o zamiennikach w sofcie.
Nie. Nie będę drugi raz pisał tego posta we właściwym miejscu. Trochę szacunku dla swoich czytelników. A teraz zbieram się do pracy. A wy idźcie do szkoły. Albo psychologa. Ech. I edycja na tym forum. Nie No dobra. Jestem programista i bolą mnie zęby jak widzę jakieś dziwne "kwiatki" z gui. Boli mnie teraz pół szczęki. Człowiek pisze i nie wie w sumie czy odpisuje na posta czy edytuje. Programista płakał jak pisał. Ze śmiechu... Proszę o zablokowanie konta jak coś.

P.S. I drodzy ultranacjonaliści z forum. Czepiacie się polskiej pisowni a domyślna strefa czasowa na forum z tego co widzę to Londyn i Casablanca.

 

 

No niestety to forum ma to do siebie że 80% tematów leci do kosza. Niektóre faktycznie na to zasługują ale większość to typowe widzimisię moderatora. Temat który ma 10 odpowiedzi, toczy się dyskusja, ląduje w koszu, bo tak, bo nie będziecie o tym dyskutować.


  • Sound John lubi to

#1461 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 02 marca 2017 - 05:07

Znowu to samo. Minęło kilka dni i znowu forum zawalone chińskimi znakami - ktoś coś z tym w końcu zrobi?


iPhone 7 128 GB Black Verizon


#1462 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 02 marca 2017 - 06:02

Przeglądanie forum w tych warunkach to czysta nieprzyjemność. Sądząc po czasie od którego trwają takie incydenty to właściciele mają nas gdzieś.

A pomyśleć, że jeszcze niedawno któryś z moderatorów proponował mi jakieś premium czy członkostwo czy coś tam jeszcze i chcieli za to kasę.

Ale za co? Za te krzaki?


iPhone 11


#1463 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 02 marca 2017 - 06:45

Wazne, ze tematy w zlych dzialach sprawnie sa wywalane do kosza.
  • Sebosz i 6c1fb0760d lubią to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#1464 Rijndael

Rijndael
  • 110 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 maja 2017 - 18:20

Niedawno się zarejestrowałem. Napisałem kilka postów. Wydaje mi się, że sensownych. Żaden się nie pojawił (po wysłaniu otrzymałem tylko komunikat, że będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatorów). O co chodzi?


Xs gold + Pro 10,5 grey + TV4


#1465 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 21 maja 2017 - 20:04

Niedawno się zarejestrowałem. Napisałem kilka postów. Wydaje mi się, że sensownych. Żaden się nie pojawił (po wysłaniu otrzymałem tylko komunikat, że będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatorów). O co chodzi?

 

Ano o to, co poruszono parę postów powyżej: koreański spam zalewał forum, więc jako „firewall” wprowadzono prewencyjną akceptację pierwszych postów. Skutecznie, jak się okazało.

Posty już są zatwierdzone.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#1466 Rijndael

Rijndael
  • 110 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 maja 2017 - 14:15

Ano o to, co poruszono parę postów powyżej: koreański spam zalewał forum, więc jako „firewall” wprowadzono prewencyjną akceptację pierwszych postów. Skutecznie, jak się okazało.

Posty już są zatwierdzone.

 

Dziękuję, już wszystko działa.

 

Co do problemu ze spamem, to na moich forach bardzo dobrze sprawdzają się proste, ale indywidualnie napisane (lub przerobione) metody autoryzacji przy rejestracji (np. jakieś proste pytanie czy zadanie, które zrozumie i wykona tylko człowiek). Z najróżniejszymi captchami itp. spam-boty radzą sobie bez problemów, ale takie proste zabezpieczenie zatrzymuje 99,9% z nich. Nie pamiętam, czy coś takiego macie, ale jeśli nie, to może warto wypróbować. :)


Xs gold + Pro 10,5 grey + TV4


#1467 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 czerwca 2017 - 21:39

Mamy, to nie działa, chińczycy mają google translator a konta zakładają ludzie a nie boty.


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#1468 Sound John

Sound John
  • 89 postów
  • Płeć:
  • SkądZ internetuf

Napisano 01 czerwca 2017 - 22:19

U nas wprowadzili capatcha i problem zniknął, co prawda raz na kilka dni pojawi się bot, który umieści jakieś linki, ale posty są ukrywane. Polecam poszukać informatyka który sprawdzi zabezpieczenia forum, my przeżywaliśmy plagę botów w statusach kilkadziesiąt botowych statusów dziennie a czasami i kilkaset....

Po dopracowaniu zabezpieczeń i dodaniu capatcha przy rejestracji problem znikł. Ograniczenie dla nowych użytkowników to też jakiś pomysł, ale czy nie wystarczyłoby np 3 normalne wiadomości, lub nawet jedna wymagająca zatwierdzenia ? Przecież poznacie czy to bot czy zwykły człowiek.


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 02 czerwca 2017 - 07:44
PW wysłane. Zastrzeżenia dot. moderatorów nie w postach forumowych, poprosimy ponownie.

Wonsz żeczny, jest niebezpieczny.

#1469 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 czerwca 2017 - 10:29

Captcha i pytania nie działają bo konta spamowe zakładają ludzie a nie boty. W Indiach, Chinach etc są wyspecjalizowane firmy, które się tym zajmują.

Ograniczenie dla użytkowników to JEDEN normalny post, po jego zatwierdzeniu użytkownik trafia do grupy, która może normalnie pisać (bez dalszego zatwierdzania).


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#1470 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 02 czerwca 2017 - 14:33

tumpio szaleje i wywala masę nowych wątków do kosza tylko dlatego że działy nie są przejrzyste, mam na myśli wątki po 5 - 6 odpowiedzi. 

 

Zróbcie porządek z drzewem kategorii to nie będzie trzeba tak sprzątać 


Użytkownik rybak-17 edytował ten post 02 czerwca 2017 - 14:36

MacBook Air 13 + ThinkPad X260


#1471 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 03 czerwca 2017 - 06:45

tumpio szaleje i wywala masę nowych wątków do kosza tylko dlatego że działy nie są przejrzyste, mam na myśli wątki po 5 - 6 odpowiedzi. 

 

Zróbcie porządek z drzewem kategorii to nie będzie trzeba tak sprzątać 

Jak powiedzieli, że poprawią strukturę forum to nie trzeba im co pół roku przypominać  B)


  • wojtkow, 528eae9968 i Sebosz lubią to

#1472 Straton

Straton
  • 4 postów

Napisano 04 lipca 2017 - 13:03

Brak możliwości edycji świeżo napisanego posta oznacza koniecznośc cytowania samego siebie dla naniesienia poprawek.

Jak ktoś nie zrozumiał to potem objaśnię :-)



#1473 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 04 lipca 2017 - 14:50

Jeżeli chodzi o naprawdę „świeżo” napisane, to owszem, można edytować, natomiast po kilku godzinach albo w następne dni, oprócz autocytatu, istnieje jeszcze jedna opcja przecież: kontakt z moderacją i poproszenie o korektę, jeśli to konieczne. Działa, sprawdzałem ;-)

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#1474 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lipca 2017 - 16:59

Dodajcie ikonkę do strony i forum tak żeby wyświetlała się wyświetlała w Safari 

wdc4kQt.png


MacBook Air 13 + ThinkPad X260


#1475 Germ@n

Germ@n
  • 183 postów
  • Płeć:

Napisano 11 sierpnia 2017 - 23:31

Jako usera "Newbie" ograniczenie wysyłania postów do max. 5 na dobę - to denerwuje.
Konieczne jest to blokowanie?
A co gdy chcę zadać więcej pytań lub skomentować więcej wątków?

iPhone 15 blue.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych