Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak Wlaczyc opcje w nawigacji "radar"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 musicdjs

musicdjs
  • 68 postów

Napisano 05 września 2011 - 13:09

Witam powiedzcie mi bo meczy mnie ta sprawa . Zakupilem TomToma jednak nie wiem jak wlaczyc opcje aby informowal mnie o radarach bo caly czas dziala wszystko sprawnie jednak o radarach nic nie wspomina :/ Dzieki za pomoc pozdrawiam

#2 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 05 września 2011 - 15:10

To na pewno nie ten dział... A problem zapewne jest na tyle błahy, że wystarczy pogrzebać w ustawieniach TomTom'a

#3 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 września 2011 - 17:23

Przeniosłem.

#4 musicdjs

musicdjs
  • 68 postów

Napisano 06 września 2011 - 12:36

To na pewno nie ten dział...

A problem zapewne jest na tyle błahy, że wystarczy pogrzebać w ustawieniach TomTom'a


ok , przeniesione
a jesli chodzi o moj problem to oczywiscie ze wiadoma sprawa jest ze trzeba to wlaczyc w opcjach
" zmien ustawienia " ostrzezenia / fotoradar
ale co jesli dalej nie informuje mnie o radarach po wlaczeniu tej opcji ?

---------- Wpis dodano o 13:36 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:18 ----------

Dzwonilem na infolinie zeby sie dowiedziec co i jak z tymi radarami i konsultant powiedzial mi ze narazie opcja radary jest wylaczona z powodow jakis problemow podczas funkcjonowania tej opcji ale z kolejna aktualizacja powinno juz wszystko dzialac jak nalezy , takze kurcze pieniadze po czesci wyrzucone w bloto ://

Pozdrawiam

#5 benedetti

benedetti
  • 459 postów

Napisano 06 września 2011 - 20:40

Nie wiem jaka to wersja, ale w TomTom Eastern Europe 1.8 działa ostrzeganie przed radarami, jak i HD Traffic™. Baza radarów jest jednak dość uboga.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych