Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Płatności w iTunes Store — karty debetowe/kredytowe/Pre-Paid


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2172 odpowiedzi w tym temacie

#2151 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 09 stycznia 2017 - 15:16

Za weryfikację karty zwrócą Ci po kilku dniach....



#2152 Szymon035

Szymon035
  • 5 postów

Napisano 10 marca 2017 - 16:00

Witam.

Pewnie już padło tutaj takie pytanie ale nie jestem w stanie przeczytać 80 stron.

 

Jest możliwość płacenia w App Store poprzez kartę Paysafecard? Bo w Google Play tak można było płacić.



#2153 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 marca 2017 - 13:15

Jeżeli Paysafecard jest kartą w standardzie Visa lub MasterCard wydaną przez polski bank, to można. W innym przypadku, nie.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#2154 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lipca 2017 - 19:45

Czy komuś przyjęło kartę wirtualną od Revolut? Mi cały czas odrzuca z adnotacją, że karta nie jest obsługiwana w Polsce??


Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE


#2155 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 17 lipca 2017 - 07:26

Czy komuś przyjęło kartę wirtualną od Revolut?

 

Mi się nie udało. Revolut nie działa w polskim App Store.



#2156 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lipca 2017 - 12:00

Mi się nie udało. Revolut nie działa w polskim App Store.

Dostałem dzisiaj odpowiedź od Revolut i powiedzieli, że w Polsce Apple nie przyjmuje kart prepaid. 


Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE


#2157 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2017 - 18:57

Czy komuś przyjęło kartę wirtualną od Revolut? Mi cały czas odrzuca z adnotacją, że karta nie jest obsługiwana w Polsce??

 

Nie ma prawa działać, bo Revoult jest kartą brytyjską. W Polskim AppStore działają wyłącznia karty wydane przez polski bank, tak samo jak w niemieckim AppStore, karty wydane tylko rpzez niemieckie banki i tak samo jak w amerykańskim AppStore nie da się podpiąć polskiej czy innej nie amerykańskiej karty.


Dostałem dzisiaj odpowiedź od Revolut i powiedzieli, że w Polsce Apple nie przyjmuje kart prepaid. 

 

Bzdura. Prepaidy działają, pod warunkiem, że są to karty wydane przez polski bank.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#2158 Irkulhanys

Irkulhanys
  • 2 postów

Napisano 20 lipca 2017 - 13:29

Witam a w innych krajach Europy można nawet przez Pay Palla płacić za AppStore i iCloud czyli czy my na pewno zaliczamy się do Europy czy tylko nasze pieniążki i to tylko z wybranych kart ."

#2159 s7eryd

s7eryd
  • 53 postów
  • SkądBytom Odrzański

Napisano 23 lipca 2017 - 15:50

Witam. Czy ktoś ma ostatnio problem z aktualizacją aplikacji od orania karty kredytowej do App Store ?
Za każdym razem jak chce zaktualizować aplikacje App Store chce psem je zweryfikowania płatności. Gdy daje brak karty nie wskakuje. Gdy dodaje kartę nie przyjmuje jej i pisze ze zły numer karty bądź jest nie obsługiwana. A tydzień temu normalnie nią płaciłem i dodawałem. Wyzerowały. Po koleji w sumie już wszystko i dalej nic. Teraz wyskakuje mi taki komunikat nam w obrazku. Może ktoś pomoc ?? Pisze z telefonu także za ewentualne błędy przepraszam. Pozdrawiam

Załączone pliki


Użytkownik s7eryd edytował ten post 23 lipca 2017 - 15:50


#2160 s7eryd

s7eryd
  • 53 postów
  • SkądBytom Odrzański

Napisano 24 lipca 2017 - 09:20

Sprawa się wyjaśniła. Okazało się że podczas ostatniej transakcji dostałem to co miałem ale przez błąd systemu sklep nie pobrał płatności. Musiałem wyrównać kwotę i wskoczyło bez problemu

#2161 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2017 - 12:17

Witam a w innych krajach Europy można nawet przez Pay Palla płacić za AppStore i iCloud czyli czy my na pewno zaliczamy się do Europy czy tylko nasze pieniążki i to tylko z wybranych kart ."

 

No i co z tego, że gdzie indziej można płacić. U nas nie można... Do PayPala i tak potrzebujesz karty, więc co za różnica?


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#2162 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2017 - 12:24

Cześć mam pytanie odnośnie płatności i ściągania darmowych aplikacji. Czy jest obowiązek dodania katy, nawet po to aby ściągać darmowe appki? Kupiłem córce iP SE, ona ma 11 lat i nie wiem jak to ogarnąć. Czy dodać ją do chmury rodzinnej, czy lekko przekłamać wiek i założyć oddzielne konto, ale co wtedy z kartą?



#2163 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 26 lipca 2017 - 13:08

Namaszczonym przez Apple sposobem jest chmura rodzinna i Apple ID dla dziecka.
W takim przypadku dziecko może kupować bezpłatne rzeczy a płatne rzeczy jest prośbą o autoryzację. Plusem jest fakt że dzieci może pobierać już wcześniej kupione, także płatne aplikacje.

Drugi wariant który rozważasz to też opcja. Da się założyć konto za darmo bez podawania karty na przykład w ramach iCloud. Potem takie AppleID uzc w App Store do pobrania darmowej rzeczy i pojawią się opcja by nie dodawać żadnej karty do profilu.
  • ec1940c406 lubi to

#2164 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2017 - 14:38

Cześć mam pytanie odnośnie płatności i ściągania darmowych aplikacji. Czy jest obowiązek dodania katy, nawet po to aby ściągać darmowe appki? Kupiłem córce iP SE, ona ma 11 lat i nie wiem jak to ogarnąć. Czy dodać ją do chmury rodzinnej, czy lekko przekłamać wiek i założyć oddzielne konto, ale co wtedy z kartą?

 

Jak założyć konto bez karty masz na forum napisane. A dziecko lepiej podpiąć później pod chmurę, bo masz kontrolę nad tym co ściąga.


  • ec1940c406 lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#2165 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2017 - 15:12

@OleYek - szukałem w podpiętych, ale nie znalazłem.



#2166 Irkulhanys

Irkulhanys
  • 2 postów

Napisano 26 lipca 2017 - 16:15

No i co z tego, że gdzie indziej można płacić. U nas nie można... Do PayPala i tak potrzebujesz karty, więc co za różnica?

Witam jakiej karty do Pay Palla pierwsze słyszę .

#2167 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 lipca 2017 - 08:51

Witam jakiej karty do Pay Palla pierwsze słyszę .

 

No niby można jak za króla ćwieczka doładowywać portfel przelewem... ale w sumie XXIw. mamy...


@OleYek - szukałem w podpiętych, ale nie znalazłem.

 

Chyba czas zwiększyć fonty na monitorze, tudzież okulary przywdziać :) Następny wątek po tym w którym piszemy: http://myapple.pl/fo...unes-store/


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#2168 Majki3City

Majki3City
  • 2 postów

Napisano 13 sierpnia 2017 - 19:25

Witam. Mam pewien problem z płatnościami. Po dodaniu karty do mojego konta pobrano 1 zł (Płatność autoryzacyjna), następnie utworzyłem Chmurę rodzinną i dodałem 2 osoby, po dodaniu każdej pobrało po kolejnej złotówce, łącznie 2 zł. (płatności autoryzacyjne) Dziś żona chciała zakupić dodatkowe miejsce w icloud. Została poproszona o podanie kodu zabezpieczającego z karty, mimo podania właściwego kodu i kilku prób nie było kompletnie żadnej reakcji. Była cały czas w tym samym miejscu (iPhone nie zawiesił się, próby zakupu były wykonywane na 2 iPhonach). Spróbowałem dokonać zakupu osobiście, jako organizator chmury rodzinnej, otrzymałem komunikat, że metoda płatności została odrzucona (Mimo tego, że karta została dodana wcześniej i została na niej zablokowana kwota autoryzacyjna w wysokości 1 zł i nadal były na niej dostępne środki w wysokości pozwalającej na zakup dodatkowego miejsca). Spróbowałem jeszcze 3 razy, efekt za każdym razem taki sam (Komunikat o odrzuceniu tej metody płatności i przy każdej próbie blokowana jest kolejna złotówka) Jakieś pomysły dlaczego nie mogę zakupić dodatkowej przestrzeni w icloud, karta zostaje odrzucona przy próbie płatności mimo dostępnych środków i dlaczego za każdym razem blokuje 1 zł? Karta Visa z mBanku, dodana wcześniej normalnie do konta. 



#2169 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 13 sierpnia 2017 - 21:53

Sprawdz limity karty na płatności internetowe.

#2170 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 14 sierpnia 2017 - 00:04

Witam. Mam pewien problem z płatnościami. Po dodaniu karty do mojego konta pobrano 1 zł (Płatność autoryzacyjna), następnie utworzyłem Chmurę rodzinną i dodałem 2 osoby, po dodaniu każdej pobrało po kolejnej złotówce, łącznie 2 zł. (płatności autoryzacyjne) Dziś żona chciała zakupić dodatkowe miejsce w icloud. Została poproszona o podanie kodu zabezpieczającego z karty, mimo podania właściwego kodu i kilku prób nie było kompletnie żadnej reakcji. Była cały czas w tym samym miejscu (iPhone nie zawiesił się, próby zakupu były wykonywane na 2 iPhonach). Spróbowałem dokonać zakupu osobiście, jako organizator chmury rodzinnej, otrzymałem komunikat, że metoda płatności została odrzucona (Mimo tego, że karta została dodana wcześniej i została na niej zablokowana kwota autoryzacyjna w wysokości 1 zł i nadal były na niej dostępne środki w wysokości pozwalającej na zakup dodatkowego miejsca). Spróbowałem jeszcze 3 razy, efekt za każdym razem taki sam (Komunikat o odrzuceniu tej metody płatności i przy każdej próbie blokowana jest kolejna złotówka) Jakieś pomysły dlaczego nie mogę zakupić dodatkowej przestrzeni w icloud, karta zostaje odrzucona przy próbie płatności mimo dostępnych środków i dlaczego za każdym razem blokuje 1 zł? Karta Visa z mBanku, dodana wcześniej normalnie do konta.

Jak w mBanku, to oprócz limitów kwotowych sprawdź jeszcze limity na dzienną i miesięczną ilość transakcji.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#2171 hellboyek

hellboyek
  • 7 postów

Napisano 04 marca 2018 - 15:35

Mam problem z płatnościami. Dodałem swoją kartę (Visa Electron z Eurobanku), system zaakceptował, pobrałem apkę (2.99 zł) i... mam zablokowane konto w App Storze. System nie zaakceptował karty i teraz jestem "krewny" 2.99, nie mogę nic zrobić. Z tego, co czytałem, karta ma włączone transakcje internetowe.

 

Pytanie, czy jest opcja "spłaty" tej zawrotnej kwoty inną metodą, aniżeli podpięcie karty? Czy ktoś z Was w eurobanku miał podobny problem?



#2172 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 09 marca 2018 - 14:48

Czytałeś wątek w ogóle? Sprawdź limity na karcie jakie masz ustawione.



#2173 eL

eL
  • 27 postów

Napisano 13 grudnia 2018 - 18:53

Nie ma prawa działać, bo Revoult jest kartą brytyjską. W Polskim AppStore działają wyłącznia karty wydane przez polski bank, tak samo jak w niemieckim AppStore, karty wydane tylko rpzez niemieckie banki i tak samo jak w amerykańskim AppStore nie da się podpiąć polskiej czy innej nie amerykańskiej karty.

 

Próbował ktoś może przepiąć konto icloud na brytyjskie, podpiąc kartę a potem przełączyć się znowu na PL? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych