Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Karta gevey do odblokowania sim locka iphone'a 4 wersji 4.3.5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 patiii

patiii
  • 23 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 12:45

Witam wszystkich :)
Mam problem, otoz przywiozlam iphone'a 4 z Francji do Polski zablokowany przez siec orange france. Zainteresowalma sie kupnem karty gevey do odblokowania sim locka, chcialabym zeby byl to udany zakup karty, przedewszystkim zeby byla oryginalna i zeby nie popsula iphone'a.
Znalazlam pare kart na allegro. Pierwsza: GEVEY ULTRA IPHONE 4 SIMLOCK 4.3.5 ORIG BEZ 112 ! (1790706174) - Aukcje internetowe Allegro - tutaj nie wiem o co chodzi z 112, nie mam o tym zielonego pojecia, a wlasnie mam najnowsza wersje 4.3.5. Prosze o pomoc z doborem karty gevey i porady! z gory dziekuje:)

znalazlam jeszcze ta o karte: http://allegro.pl/ge...42.html#gallery

#2 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 sierpnia 2011 - 12:56

W pierwszej aukcji czas oczekiwania wynosi 14dni. Co do dzwonienia na nr 112 chodzi o oszukanie sieci co do simlocka który posiada telefon. W przypadku karty z serii Ultra i zrobieniu jailbreak nie trzeba ręcznie wpisywać 112 na klawiaturze po każdym włączeniu telefonu. Polecam tą aukcję: http://allegro.pl/10...1779777493.html

#3 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 28 sierpnia 2011 - 14:52

Dokładnie... Jak już kupić tą kartę to lepiej tą najdroższą, która robi wszystko sama, nie trzeba dzwonić na nr alarmowy 112, żeby załapać sygnał (podobno jest to zresztą nielegalne)

#4 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 sierpnia 2011 - 14:56

Dokładnie... Jak już kupić tą kartę to lepiej tą najdroższą, która robi wszystko sama, nie trzeba dzwonić na nr alarmowy 112, żeby załapać sygnał (podobno jest to zresztą nielegalne)


Grozi zablokowaniem karty sim z której się aktualnie korzysta ;)

#5 patiii

patiii
  • 23 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 18:58

To jesli bym zamowila karte stad: 100% ORYGINAL GEVEY ULTRA SIMLOCK iPhone 4 - 4.3.5 (1779777493) - Aukcje internetowe Allegro musialabym wpisywac 112? Mi to obojetnie czy wpisywac czy nie, chce legalnie korzystac z karty :D Gdybym kupila karte z linku powyzej musialabym jeszcze cos instalowac na telefon? czy tylko wsadzic karte gevey z sim?

#6 deenoos

deenoos
  • 13 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 19:37

Grozi zablokowaniem karty sim z której się aktualnie korzysta ;)


Poważanie mówisz z tym zablokowaniem karty sim?

---------- Wpis dodano o 20:37 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:35 ----------

W pierwszej aukcji czas oczekiwania wynosi 14dni. Co do dzwonienia na nr 112 chodzi o oszukanie sieci co do simlocka który posiada telefon. W przypadku karty z serii Ultra i zrobieniu jailbreak nie trzeba ręcznie wpisywać 112 na klawiaturze po każdym włączeniu telefonu. Polecam tą aukcję: [url=http://allegro.pl/100-oryginal-gevey-ultra-simlock-iphone-4-4-3-5-i1779777493.html]100% ORYGINAL GEVEY ULTRA SIMLOCK iPhone 4 - 4.3.5 (1779777493) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Polecam ten sklep z Gdańska byłem tam osobiście i Panowie od ręki docięli mi kartę i wszystko wypróbowali.

#7 patiii

patiii
  • 23 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 19:45

ja w Gdansku nie mieszkam takze odpada :<

#8 deenoos

deenoos
  • 13 postów

Napisano 30 sierpnia 2011 - 07:46

ja w Gdansku nie mieszkam takze odpada :<

OK, polecam ich tylko bo zostałem dobrze obsłużony, a ktoś inny zaproponował akurat ich aukcję na alle

#9 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 26 października 2011 - 17:37

Witam , mam problem z iPhonem .. Kupilem 2 karty - Gevey PRO i Gevey Ultra . niestety na dwoch wystepuje ten sam problem . Wszystko przebiega pomyslnie na 2 kartach do momentu az przelaczam w tryb samolotowy . Czekam , czekam i nic ( nie wyswietla sie awaria sim ) tak jak powinno . Wyszukuje karte , wpisuje Pin , wyswietla sie komunikat Gevey . Takze w opcjach TELEFON nie mam menu Gevey . Z wlaczonym PINem jak i wylaczonym ta sama sytuacja . Prosze o pomoc .

#10 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2011 - 17:45

Witam ,
mam problem z iPhonem ..
Kupilem 2 karty - Gevey PRO i Gevey Ultra .
niestety na dwoch wystepuje ten sam problem .

Wszystko przebiega pomyslnie na 2 kartach do momentu az przelaczam w tryb samolotowy .
Czekam , czekam i nic ( nie wyswietla sie awaria sim ) tak jak powinno .

Wyszukuje karte , wpisuje Pin , wyswietla sie komunikat Gevey .
Takze w opcjach TELEFON nie mam menu Gevey .

Z wlaczonym PINem jak i wylaczonym ta sama sytuacja .

Prosze o pomoc .


Być może masz chińskie zamienniki Gevey , i nie zakładaj tylu tematów i postów codziennie o tym samym.

#11 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 26 października 2011 - 17:53

nie no Geveya kupiłem w sklepie polecanym gdzie innym działał ... Wyświetla sie ,, Nieprawidłowy SIM " . Nie zakładam .. co chwile ktoś zamyka moje tematy !

#12 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2011 - 17:55

nie no Geveya kupiłem w sklepie polecanym gdzie innym działał ...
Wyświetla sie ,, Nieprawidłowy SIM " .


Nie zakładam .. co chwile ktoś zamyka moje tematy !


Bez powodu Twoje tematy nie są zamykane , zapewne podali powód zamknięcia .
Opisz dokładnie co robisz

#13 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 26 października 2011 - 18:19

1. Wyłaczam - Włączam 2. akceptuje komunikat Gevey 3. czekam aż złapie kreskę 4. Wchodzę w tryb samolotowy i go uruchamiam .. potem dalej nic nawet nie wyskakuje , mogę czekac i czekać . Kiedy przełącze na tryb normalny kiedy nic sie nie dzieje u góry jest napisane ,, nieprawidłowy SIM " . Procedura na gevey ULtra , probowalem z dzwonieniem pod 112 i tez nic . Wszystko robie dobrze bo miałem pól roku temu iphona z 4.2.1 i wszystko poszło za pierwszym razem .

#14 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2011 - 19:01

Nie, sam posiadałem kartę Gevey i procedure inaczej wykonywałem mianowicie po punkcie 3 gdzie złapał kreskę dzwoniłem na 112 , jeden sygnał i natychmiast tryb samolotowy i oczekiwania na komunikat o awarii sim, akceptacja go i łapał zasięg

#15 Wojtek Żurawicki

Wojtek Żurawicki
  • 4 postów
  • SkądLegnica, Poland, Poland

Napisano 26 października 2011 - 19:07

Gevey SIM nie działa z softami powyżej 4.3.3

#16 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 26 października 2011 - 19:11

ludziom z forum działa normalnie . Dzwoniąc pod 112 wogole nie mam sygnału .

#17 fryc010

fryc010
  • 1 postów

Napisano 27 października 2011 - 10:55

Mam ten sam problem co kolega wyżej. Nawet dzwoniąc pod 112 i potem uruchamiając tryb samolotowy nie wyskakuje żaden komunikat. Czy może to byc związane z jailbraeakem i wgraniem źródła repo.bingner.com który oszukuje aktywacje telefonu?

#18 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 27 października 2011 - 11:11

To może tak :) pomoże ktoś ? Wynagrodzę , jeżeli uda sie rozwiązać problem . Próbowałem nawet kupić nową karte micro sim bo myslalem , że coś z moja nie tak .. ale na nowej dalej to samo .

#19 Sylvio

Sylvio
  • 54 postów
  • SkądSopot

Napisano 31 października 2011 - 16:51

UWAGA ! Rozwiązaniem okazała sie oryginalna Gevey ze strony producenta za 24 dolary ! Chyba wszystko na all niestety podróbki .

#20 maxi33

maxi33
  • 911 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2011 - 17:07

Czy karta gevey ultra działa tak jak powinna (czyli automatycznie łapie sygnał bez dzwonienia na 112) na iOS 5 z BB od 4.2.1 ? Bo mam zwykłą i zastanawiam się czy nie przesiąść się. pozdr

#21 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 31 października 2011 - 17:48

Czy karta gevey ultra działa tak jak powinna (czyli automatycznie łapie sygnał bez dzwonienia na 112) na iOS 5 z BB od 4.2.1 ?
Bo mam zwykłą i zastanawiam się czy nie przesiąść się.
pozdr


Google

#22 maxi33

maxi33
  • 911 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2011 - 17:56

No dzięki... Gdyby tam była odpowiedź to bym nie pytał!

#23 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 31 października 2011 - 18:41

No dzięki...
Gdyby tam była odpowiedź to bym nie pytał!


widać nie umiesz nawet z google skorzystać ....

#24 maxi33

maxi33
  • 911 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2011 - 20:14

Oho mistrzu googli! Tam jedni piszą ,że działa a drudzy ze nie... A pozatym ty zamiast dawać takie złote rady ,lepiej byś nic nie pisał ,a ja może być otrzymał odpowiedź od kogoś kto doświadczył tego na własnej skórze. Peace!

#25 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 31 października 2011 - 20:49

Oho mistrzu googli! Tam jedni piszą ,że działa a drudzy ze nie...
A pozatym ty zamiast dawać takie złote rady ,lepiej byś nic nie pisał ,a ja może być otrzymał odpowiedź od kogoś kto doświadczył tego na własnej skórze.
Peace!


gevey suported basebands - Szukaj w Google

Nie trzeba być "mistrzem google" wystarczy trochę pomyśleć.

btw. gdybyś przeczytał 2-5 ostatnich stron na pewno byś znalazł odpowiedź.
Tak Gevey będzie działał pod warunkiem że zrobisz soft który nie podniesie BaseBandu. Robisz go snowbrezzem. Jest to tzw CF. No ale po co szukać lepiej spamować ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych