Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 4 32GB zgubiłem jak go mozna zlokalizować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 luzar

luzar
  • 1 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 16:13

Witam jestem nowy mam pytanie zgubiłem telefon na imprezie jak go można zlokalizować lub co zrobić byłem na policji olew pisałem do sklepu gdzie kupiłem olew wysłałem list do recznika policji zadał tylko pytanie jaka ulica i gdzie to było podałem adres klubu i do dziś brak odpowiedzi co robić czy mozna po przez serial dostać informacje o ip mac itp bym mógł go zlokalizować nie miałem właczonej usługi mobile my wiec z tym lipa co robić prosze o dpowiedz

#2 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:24

Jeśli nie zainstalowałeś i nie skonfigurowałeś Find My iPhone (lub podobnej usługi) to telefonu nie znajdziesz. Istnieje możliwość zlokalizowania zalogowanego do sieci telefonu poprzez operatora, jednak tego rodzaju czynności wykonywane są na uzasadniony wniosek uprawnionych organów państwowych. Proponuję zablokować telefon u operatora i liczyć na dobre serce znalazcy.

#3 konradcj

konradcj
  • 139 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 19:12

Idź na policję i zgłoś kradzież, później przejdź się do operatora i z potwierdzeniem zgłoszenia na policji zablokuj telefon.

#4 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 19:24

Idź na policję i zgłoś kradzież


Świetny pomysł.

Kodeks karny
Art. 233. § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



#5 konradcj

konradcj
  • 139 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 19:26

Telefon został zgubiony na imprezie, więc równie dobrze ktoś mógł go sobie "wziąć" chyba, że jesteś pewny, że nikt Ci go nie wyjął w trakcie np. siedzenia przy barze...

#6 Lesterhusky

Lesterhusky
  • 44 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 sierpnia 2011 - 21:30

Jesli zgubil telefon i ktos go wzial to jest przywlaszczenie, a w zasadzie to kradziez bo znalazca powinien go odniesc do obsługi lokalu. Co do znalezienia - nie ma chyba na to za duzych szans, musialbys liczyc na duzy łud szczęścia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych