Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tylko połączenia alarmowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil Chmielarz

Kamil Chmielarz
  • 5 postów
  • SkądMokrzyska, Poland

Napisano 27 lipca 2011 - 17:15

Witam. Po zainstalowaniu w trybie DFU softu 4.1 mój iPhone pozwala mi tylko na wykonywanie połączeń alarmowych. Co mam zrobić żeby normalnie korzystać z telefonu ?

#2 maciek1027

maciek1027
  • 100 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 19:41

podłącz iphone pod kompa i wgraj normalny soft

#3 blu 1

blu 1
  • 237 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 27 lipca 2011 - 19:42

aktywowałeś telefon poprzez iTunes?

#4 Kamil Chmielarz

Kamil Chmielarz
  • 5 postów
  • SkądMokrzyska, Poland

Napisano 27 lipca 2011 - 20:47

To znaczy jak miałem go zaaktywować ? Wgrałem oprogramowanie 4.1 w trybie DFU, jak włączyłem telefon to pojawił mi się komunikat abym włożył kartę SIM do telefonu, włożyłem ale nic się potem nie stało. W iTunes mi wyświetla komunikat, że nie obsługuje karty. Chciałbym tak zrobić, żebym mógł po aktualizacji ściągnąć simlocka. Pomóżcie.

#5 Dixon

Dixon
  • 131 postów
  • SkądBydgoszcz, PL

Napisano 27 lipca 2011 - 22:22

Musisz wgrac aktywowanego firmware. Polecam Ci ten prosty poradnik - ‪Restore & Update iPhone 3Gs/3G To 4.2.1 On 6.15.00 Baseband‬‏ - YouTube. Wykonujesz wszystkie czynnosci tak jak sa pokazane na tym filmie i pozniej wgrywasz ultrasn0w przez Cydie.
Jesli bledy beda wyskakiwaly w iTunes to uruchom ponownie iTunes i podepnij do innego gniazda iPhone'a, za 2-3 razem zawsze pojdzie :) Wiem, bo sam robilem restore wedlug tego poradnika 2 dni temu i wszystko dziala jak nalezy :) A 4.2.1 bardziej polecam wgrac na 3Gs gdyz jest stabilniejsza wersja softu numer 4.
Pozdro

#6 Kamil Chmielarz

Kamil Chmielarz
  • 5 postów
  • SkądMokrzyska, Poland

Napisano 27 lipca 2011 - 23:29

Zrobiłem tak: Ściągnąłem redsn0w_win_0.9.6b2, uruchomiłem program wybrałem oprogramowanie 4.1 zaznaczyłem opcję zainstaluj Cydię. Telefon się uruchomił, mam już wszystkie opcje. Jak wgram oprogramowanie 4.2.1 wersję aktywowaną to będę mógł sam sobie ściągnąć simlocka ? Nie będzie żadnych przeszkód ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych