Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

gevey sim problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 m4cq

m4cq
  • 11 postów

Napisano 17 czerwca 2011 - 08:29

Witam. Od wczoraj mój gevey sim odmówił posłuszeństwa po restorze iphone'a do którego byłem zmuszony. Wcześniej gevey działał bezproblemowo. Posiadałem 4.3.2 os. Teraz mam 4.3.3 os ale z tego co widziałem gevey odblokowuje i ten. Co sie dzieje? Po włożeniu geveya z simka iphone nie wykrywa karty. Na pewno nie jest to problem z czytnikiem kart bo sama kartę wykrywa od razu. Nie wyświetla również tego okienka z instrukcjami gdzie trzeba kliknąć akceptuj. Proszę o pomoc bo jestem w czarnej du .. yy kropce. po downgrade do 4.3.2 gevey dalej nie działa. powoli kończą mi się pomysły co mogę jeszcze zrobić żeby to naprawić ..

#2 maro007

maro007
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwca 2011 - 21:57

mam tak samo , pomoze ktos?

#3 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2011 - 09:57

Gevey na 4.3.3 działa na pewno. Hm... Spróbujcie przedmuchać styki gevey'ego, ewentualnie przywrócić ustawienia na fabryczne. Jeżeli to nic nie da to możliwe, że gevey się popsuł (?) Mój brat miał podobnie, nie wykrywało mu karty, ale w końcu mu wskoczyło.

#4 m4cq

m4cq
  • 11 postów

Napisano 18 czerwca 2011 - 16:54

nic nie pomaga. wychodzi na to ze gevey jednak ssie. zepsuł się sam z siebie. trzeba będzie wymienić tel na coś z androidem bez simlocka ..

#5 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 18 czerwca 2011 - 16:56

restartuj telefon, az ci wyskoczy ten napis do zaakceptowania, dlatego tak masz bo to podrobka

#6 m4cq

m4cq
  • 11 postów

Napisano 18 czerwca 2011 - 16:58

restartowałem już tyle razy ze powinno działać. kupiłem miesiąc temu. szkoda mi tyle kasy co miesiąc wydawać

#7 M4R

M4R
  • 149 postów
  • SkądKielce

Napisano 18 czerwca 2011 - 17:04

To kup raz oryginał i nie będziesz miał takich problemów. Za $28 masz oryginalny Gevey Pro z applenberry.com co nie jest jakimś ogromnym wydatkiem, a masz pewność że będzie działać bezproblemowo.

#8 Hroy

Hroy
  • 2 postów

Napisano 26 czerwca 2011 - 10:52

Rozwiazanie jest banalne ;) Jesli karta z niewiadomego powodu wiesza sie albo telefon po ponownym uruchomieniu go, nie wykrywa karty i nie wyswietla komunikatu akceptacji procedury lamania blokady SIM, nalezy: 1. Po uruchomieniu telefonu wybrac USTAWIENIA 2. Nastepnie podmenu TELEFON 3. Kolejny krok to podmenu PROGRAMY SIM 4. Teraz proponuje wybrac ENGLISH (no chyba ze ktos z was zna pozostale 3 jezyki ;)) 5. Od tego momentu procedura juz dokladnie taka jak w wyswietlonym komunikacie CZYLI PO STAREMU U mnie dziala i problemow nie ma :) iPhone 4 z iOS 4.3.3 z Jailbreakiem ;) i innymi dodatkami ;) Pozdrawiam ;)

#9 m4cq

m4cq
  • 11 postów

Napisano 26 czerwca 2011 - 17:33

tyle ze gdy nie wykrywa karty sim nie można korzystać z menu "telefon". a gdy odpalę samą kartę bez geveya i wejdę w menu "telefon" nie widze takiego podmenu jak "programy sim"

#10 Hroy

Hroy
  • 2 postów

Napisano 27 czerwca 2011 - 05:43

Proponuje... 1. Uruchomic telefon. 2. Nastepnie wykonac REBOOT nie RESPRING. 3. Pozniej kolejno USTAWIENIA => TELEFON => PROGRAMY SIM => ENGLISH 4. Dalej wg podanej instrukcji. To musi dzialac a jesli jednak problem dalej ma miejsce, proponuje wjac karty SIM i delikatnie przetrzec je jakims alkoholem wysokoprocentowym ;) Nastepnie umiescic caly zestaw ostroznie w telefonie nie dotykajac przy tym tlustymi palcami powierzchni styku kart. ;)

#11 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 27 czerwca 2011 - 13:20

mam takie pytanko bo jestem ciemny jezeli chodzi o gevey sim. kupujac iphona 4 z simlockiem na angielska siec, poprostu wkladam gevey sim i swoja karte do iphona i mam normalnie swoja siec? czy trzeba za kazdym razem jak wlaczy sie telefon cos ustawiac itp. czy uzytkowanie tego gevey sim w niczym nie przeszkadza? czy nie gubi zasiegiu itp. pozdrawiam

#12 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 27 czerwca 2011 - 14:56

Poszukaj lepiej innego rozwiązania. Gevey od drugiej bety iOS 5 nie działa.

#13 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 27 czerwca 2011 - 15:26

jest pare mozliowsci: kupno bez sima, ale to jest raczej za drogie akurat dla mnie rozwiazanie tak samo jak zdjecie za 300zl. wchodzi jedynie w gre gevey i zwykly jailbreak i zdjecie programowo. Tylko nie wiem jaki baseband i soft trzeba miec zeby zdjac programowo.

#14 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2011 - 15:55

Gevey jest dobry, przy respringu nie trzeba znowu robić, sieć od razu jest. Jak wyłączasz to tylko to musisz robić, ale daje Ci słowo, że za 4 razem robisz ta czynność zamie ci jedną minutę! :)

#15 m4cq

m4cq
  • 11 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 12:36

a mam takie pytanie. jesli moj iph ma simlocka na orange uk to czy orange pl bedzie dzialac?

#16 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 czerwca 2011 - 12:40

a mam takie pytanie. jesli moj iph ma simlocka na orange uk to czy orange pl bedzie dzialac?


nie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych