Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Karta MicroSim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sobel

sobel
  • 27 postów

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:21

Witam Dostałem wczoraj Iphona 4 od wójka ktory dostał go za 1zł od Playa a że on ma swoja ukochaną nokie E52 to Iphona oddał mi i mam z nim problem. Problemem jest brak karty Micro Sim ktora jest w iphonie. Od zawsze telefon miałem na zwykła karte sim. Mój numer telefonu mam na karte w sieci Play, i mam pytanie, mianowicie skąd wziąść karte Micro sim? najlepiej żebym nie musiał zmieniać numeru :D z góry dzieki za odpowiedz

#2 epi

epi
  • 184 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:26

Przytnij sobie Twoja karte do wielkosci micro i po problemie.

#3 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:28

Przytnij kartę nożyczkami (filmiki znajdziesz na YT), ewentualnie idź do Play i poproś o wymianę na MicroSIM (nie wiem jak to w Play'u, ale mi w Orange wymienili od ręki).

#4 epi

epi
  • 184 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:31

Może to pomoże : How to make your own iPad or iPhone 4 micro SIM | News | TechRadar UK

Osobiscie polecam nożyk do tapet, deske do krojenia, dobra linijka, i pilnik do dopasowania.

#5 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:34

Dodam jeszcze, że kartę z Playa docinałem i musisz ją tak dopasować żeby dobrze leżała w szufladce, ja np. za dużo przyciąłem, ale i tak chodzi.

#6 sobel

sobel
  • 27 postów

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:50

A jest jakiś wzór do przycinania czy cuś? @mati_as wymienili ci od razu na miejscu? i miałes swój stary numer?

#7 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:53

Można iść po prostu do play i wymienić.. Na miejscu, od razu i po chwili karta śmiga

#8 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:54

Są wzoru... ale trzeba kupić (chyba, że są gdzies na necie). Tak na miejscu, numer Ci przepisują, ale to Orange nie wiem jak wygląda to w Play'u. :)

#9 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:55

Można iść po prostu do play i wymienić..

Na miejscu, od razu i po chwili karta śmiga


Właśnie czytałem temat i aż się dziwiłem, że nikt tego nie napisał.
W Play wymieniają za darmo, od ręki, numer oczywiście ten sam, chyba jasne. Jedyne co to musisz mieć zarejestrowaną kartę na siebie. Fresha rejestrują od ręki, a jak masz abo, to musisz iść z właścicielem.

#10 sobel

sobel
  • 27 postów

Napisano 12 czerwca 2011 - 11:59

Aha, no to super. Jade zaraz do salonu Play Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) A temat oczywiscie do zamknięcia

#11 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 12 czerwca 2011 - 13:06

dzisiaj chyba nic nie zalatwisz, bo wszystko zamkniete ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych