Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

T-Mobile Internet na kartę...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 07:55

Witam
Czytam sporo o internecie który oferuje T-Mobile i znalazłem coś takiego:

Usługa "Wszędzie w sieci" wprowadza na rynek pakiety danych pozwalające cieszyć się transmisją danych w krajach Unii Europejskiej w korzystnych cenach i pod pełną kontrolą. Przygotowano pakiety: Internet w telefonie (4 MB na 1 dzień - 9 zł, 50 MB na 1 dzień - 59 zł, 500 MB na 1 tydzień - 99 zł) oraz Internet w komputerze (50 MB na 1 dzień - 60,27 zł, 500 MB na 1 tydzień - 597,17zł, 1 GB na 1 tydzień - 183,27 zł


pozwalające cieszyć się transmisją danych w krajach Unii Europejskiej


Czy to znaczy że kupiony pakiet w Polsce będzie działał za granicą i będzie pobierał z pakietu?

Pozdrawiam

#2 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 05 czerwca 2011 - 08:14

Nie za granicą, tylko w Uni, a mamy też granice poza Unię. I ogólnie to nie ma się z czego cieszyć, bo zdzierstwo na maxa, 4MB/9zł :) rewelacja - to wolę prepaid w docelowym kraju kupić i mieć inet za grosze, a nie za (dziesięcio)złotówki.

#3 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 08:18

Nie za granicą, tylko w Uni


Czyli działa na terenie wszystkich krajów Uni?

wolę prepaid w docelowym kraju kupić i mieć inet za grosze, a nie za (dziesięcio)złotówki.


Tylko że w docelowym kraju (Chorwacja) jak rok temu chciałem prepaid to w żadnej sieci nie znali angielskiego i coś tam na migi dałoby radę kupić lecz nie uruchomiłbym pakietu bo nie znam chorwackiego bo trzeba coś wpisać na klawiaturze...

#4 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 05 czerwca 2011 - 08:44

nie wiem, nie byłem w Chorwacji, za to na Ukrainie kupiłem prepaid w anglojęzycznej wersji - był taki w salonie sieci :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych