Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odtwórz - i strace wszystko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:31

Czolem, Wlasnie probowalem zaktualizowac iOS na 4.3.1. Po drodze wystąpił jakiś błąd, po czym iPhone przestał odpowiadać. Zresetowałem an twardo. Napisał, że mam go podłączyć pod iTunes. Podłączyłem - i on mi teraz proponuje kliknięcie na przycisk ODTWÓRZ. Czy jak to zrobię, to stracę wszystko, co na tym iPhonie jest zapisane: muzykę, gry, programy, zdjęcia, kalendarze, kontakty?? Tak? T PS. Próbę aktualizacji iOSa zrobiłęm na innym kompie, niż ten, do ktorego iPhone jest przypisany. Może to jedna z przyczyn awarii... co?

#2 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:36

Jak zrobisz odtwórz, to będziesz musiał wgrać uprzednio zrobioną kopie (kopia zrobiła się automatycznie przy ostatniej synchronizacji) wówczas wróci muzyka, gry, programy.

#3 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:36

Dziex. A napisz mi jeszcze, gdzie tę kopię znajdę? :) Wiem, ze pytam jak dziecko, ale faktycznie dość slepy tu jestem..

#4 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:38

Musisz zrobić odtwórz na kompie na którym masz kopie, jak się skończy odtwarzanie to pojawi się pytanie czy chcesz ustawić iphone jako nowy telefon czy wgrać wcześniejszą kopie (czy jak to się tam nazywa) wybierz to drugie i po kłopocie.

#5 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:42

czyli - zrobic "odtworz" na tym samym kompie, na ktorym probowalem robic update iOS?? Bo jak probowalem to update robic, to on pytal, czy zarchiwizowac - odpowiedziale, ze zarchiwizowac; ale teraz nie ma zadnej ikonki ani napisu, ze on gdzies ma te kopie starego iPhone'a. Wiec... odtwarzac?

#6 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:48

w itunes jest okienko gdzie pokazują sie kopie wraz z dniem i datą

#7 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:50

a gdzie to okienko? w ktorym miejscu? bo ja patrze i nie widze... :(

#8 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:51

W ustawieniach iTunes, zakładka 'urządzenia' o ile mnie pamięć nie myli

#9 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:54

dziex :) Teraz znalazlem :) Odtwarzam - dam znac, jak to się skonczylo :D

#10 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 14:54

Jeżeli dasz na iphone prawym i odtworz z kopii zapasowej to tam będzie z jakiego dnia chcesz przywrócić /edit za późno ;f

#11 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 15:01

Nie chce tego zrobić. Błąd nr [2]. W instrukcji pisze, ze to moze byc cos z zabezpiezceniami w sieci w mojej firmie (korzystam z firmowego kompa...]. Czy na kompie w domu (laptop z ktorym regularnie synchronizuje iPhone'a) też jest kopia całego iPhone'a? czy nie ma?

#12 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwietnia 2011 - 15:03

Tak masz kopie w domu z tego dnia, w którym ostatnio zsychronizowałeś iphona.

#13 TomekMkk

TomekMkk
  • 21 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 15:05

super; moze w domu sie uda :(

#14 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwietnia 2011 - 15:08

Wyłącz w domu na czas aktualizacji firewall i antywirusa jesli korzystasz w windowsa.

#15 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 16:29

W instrukcji pisze, ze to moze byc cos z zabezpiezceniami w sieci w mojej firmie (korzystam z firmowego kompa...].

Albo nie pracowałeś na koncie z uprawnieniami administratora




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych