Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad - w czym nosić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1280 odpowiedzi w tym temacie

#1226 Pshemas

Pshemas
  • 64 postów
  • Płeć:
  • SkądŚląsk

Napisano 27 stycznia 2016 - 00:16

Ja polecam Puro Zeta Slim :) Prosty funkcjonalny i w przystępnej cenie. Dodatkowo dość długo wytrzymuje. 


 MBP 15" 2015  iPhone 6s  iPad 4  Apple TV3


#1227 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 lutego 2016 - 16:48

Dla niezdecydowanych, szukających etui które nie dość, że będzie chronić iPad-a AIR 2 mogę z czystym sumieniem polecić produkt marki PURO, a dokładnie model Zeta Slim Case. 

 

Z tabletów apple korzystam od pierwszej wersji iPada, za każdym razem kupowałem etui Apple, które niewątpliwie jest najlepiej wykonanym etui, świetnie pasującym nie tylko wymiarami ale też stylistykom do produktów Apple. Ale mają jedną zasadniczą wadę… cenę. Ja wiem, że za ceną idzie jakość ale mimo wszytko cena jest przesadzona. 

 

Więc po co przepłacać? Nie kupiłem pierwszego lepszego etui, przeglądałem wiele ofert i firm. Założenia były trzy. Pierwsze to cena która miała nie być wygórowana, drugie to wygląd który miał idealnie współgrać z iPad-em. Trzecie to idealne spasowanie oraz funkcja wybudzania po podniesieniu okładki.

 

Zeta slim spełnia wszystkie te założenia. Oczywiście można się przyczepić że okładka nie jest tak idealna jak w oryginalnym etui Smart Case czy okładce Smart Cover. Ale nie można zarzucić złego działania czy spasowania. Ale porównując ceny oryginalnych akcesoriów Apple 379 zł przy 1 i 179 zł przy drugim to cena PURO jest bardzo niska bo zaledwie 139 zł. 

 

Jak pisałem wcześniej jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie i nie odbiega mocno od produktów Apple. Zaletą a przy zakupie wg mnie wadą miała być tylna przezroczysta obudowa z miejscem do włożenia okładki okazała się największą zaletą. Dzięki możliwości zaczepienia okładki iPad jest dużo bardziej stabilny niż w akcesoriach Apple i do tego świetnie prezentuje się tył bo nie zasłania pięknego iPada:) 

 

Materiały użyte to też duża zaleta produktu PURO, okładka wykonana z materiału skóropodobnego o dość dużej twardości i małych szansach na zarysowanie. 

Ja osobiście zachęcam do zakupu osoby niezdecydowane, mam nadzieję że moja opinia okaże się pomocna. Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie odpowiem. Zdecydowanie mogę też polecić sklep w którym zakupiłem etui: www.puro.com.pl

 

Galeria zdjęć w dropbox: TUTAJ

 

Przepraszam za nienajlepszą jakość zdjęć, wykonane iPhone 6s w dość słabym oświetleniu.

 

30jt5yvgsq87_t.jpg  s2qzdrh9rvbg_t.jpg  m2shn3pabbal_t.jpg

 

avwz8iliova7_t.jpg  faohkhv487io_t.jpg  5h3fizrp46ff_t.jpg

 

71asgmj0fsh7_t.jpg  ztfcu9h2zlcg_t.jpg


Użytkownik EMU edytował ten post 04 lutego 2016 - 16:52

  • Giallorosso lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#1228 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 08 lutego 2016 - 23:00

Dla niezdecydowanych, szukających etui które nie dość, że będzie chronić iPad-a AIR 2 mogę z czystym sumieniem polecić produkt marki PURO, a dokładnie model Zeta Slim Case. 

 

Dokładnie to etui po 10 miesiącach lajtowego użytkowania (przez 99% czasu w domu na kanapie) popękało w 3 na 4 narożnikach na "plecach", wytrzymał tylko ten gdzie jest najmniej wycięć. Wyglądało to tak:
https://drive.google...iew?usp=sharing

Nie miałem problemu z reklamacją i już mam nowe etui ale jeżeli chodzi o jakość to jednak pozostawia dużo do życzenia. Pamiętam, że swego czasu do iPada 2 też miałem etui Puro (Booklet Cover) to ono przeżyło ponad 3 lata i owszem było widać ślady zużycia ale żadnych pęknięć itp.


  • Giallorosso lubi to

#1229 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 12 lutego 2016 - 10:23

Te etui (Puro, Tucano) to wlasnie mają taką przypadłość, że z czasem pękają narożniki. Wina to albo mało elastyczne plastiki, albo naprężenia w codziennym użytkowaniu.

#1230 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 17 lutego 2016 - 13:29

Dokładnie to etui po 10 miesiącach lajtowego użytkowania (przez 99% czasu w domu na kanapie) popękało w 3 na 4 narożnikach na "plecach", wytrzymał tylko ten gdzie jest najmniej wycięć. Wyglądało to tak:
https://drive.google...iew?usp=sharing

Nie miałem problemu z reklamacją i już mam nowe etui ale jeżeli chodzi o jakość to jednak pozostawia dużo do życzenia. Pamiętam, że swego czasu do iPada 2 też miałem etui Puro (Booklet Cover) to ono przeżyło ponad 3 lata i owszem było widać ślady zużycia ale żadnych pęknięć itp.

 

Zobaczymy jak będzie u mnie, czasem faktycznie się zdarza że coś się stanie. Ale najważniejsze jest aby reklamacja była uznana jeśli problem nie wystąpił z naszej winy. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#1231 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 lutego 2016 - 17:36

Dla niezdecydowanych, szukających etui które nie dość, że będzie chronić iPad-a AIR 2 mogę z czystym sumieniem polecić produkt marki PURO, a dokładnie model Zeta Slim Case. 

 

Z tabletów apple korzystam od pierwszej wersji iPada, za każdym razem kupowałem etui Apple, które niewątpliwie jest najlepiej wykonanym etui, świetnie pasującym nie tylko wymiarami ale też stylistykom do produktów Apple. Ale mają jedną zasadniczą wadę… cenę. Ja wiem, że za ceną idzie jakość ale mimo wszytko cena jest przesadzona. 

 

Więc po co przepłacać? Nie kupiłem pierwszego lepszego etui, przeglądałem wiele ofert i firm. Założenia były trzy. Pierwsze to cena która miała nie być wygórowana, drugie to wygląd który miał idealnie współgrać z iPad-em. Trzecie to idealne spasowanie oraz funkcja wybudzania po podniesieniu okładki.

 

Zeta slim spełnia wszystkie te założenia. Oczywiście można się przyczepić że okładka nie jest tak idealna jak w oryginalnym etui Smart Case czy okładce Smart Cover. Ale nie można zarzucić złego działania czy spasowania. Ale porównując ceny oryginalnych akcesoriów Apple 379 zł przy 1 i 179 zł przy drugim to cena PURO jest bardzo niska bo zaledwie 139 zł. 

 

Jak pisałem wcześniej jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie i nie odbiega mocno od produktów Apple. Zaletą a przy zakupie wg mnie wadą miała być tylna przezroczysta obudowa z miejscem do włożenia okładki okazała się największą zaletą. Dzięki możliwości zaczepienia okładki iPad jest dużo bardziej stabilny niż w akcesoriach Apple i do tego świetnie prezentuje się tył bo nie zasłania pięknego iPada:) 

 

Materiały użyte to też duża zaleta produktu PURO, okładka wykonana z materiału skóropodobnego o dość dużej twardości i małych szansach na zarysowanie. 

Ja osobiście zachęcam do zakupu osoby niezdecydowane, mam nadzieję że moja opinia okaże się pomocna. Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie odpowiem. Zdecydowanie mogę też polecić sklep w którym zakupiłem etui: www.puro.com.pl

 

Galeria zdjęć w dropbox: TUTAJ

 

Przepraszam za nienajlepszą jakość zdjęć, wykonane iPhone 6s w dość słabym oświetleniu.

 

30jt5yvgsq87_t.jpg  s2qzdrh9rvbg_t.jpg  m2shn3pabbal_t.jpg

 

avwz8iliova7_t.jpg  faohkhv487io_t.jpg  5h3fizrp46ff_t.jpg

 

71asgmj0fsh7_t.jpg  ztfcu9h2zlcg_t.jpg

 

Również posiadam to etui. Jestem z niego zadowolony, ALE...

 

Dokładnie to etui po 10 miesiącach lajtowego użytkowania (przez 99% czasu w domu na kanapie) popękało w 3 na 4 narożnikach na "plecach", wytrzymał tylko ten gdzie jest najmniej wycięć. Wyglądało to tak:
https://drive.google...iew?usp=sharing

Nie miałem problemu z reklamacją i już mam nowe etui ale jeżeli chodzi o jakość to jednak pozostawia dużo do życzenia. Pamiętam, że swego czasu do iPada 2 też miałem etui Puro (Booklet Cover) to ono przeżyło ponad 3 lata i owszem było widać ślady zużycia ale żadnych pęknięć itp.

Podobnie kupiłem dziesięć miesięcy temu i identycznie pękło w 3 narożnikach, wskutek OSTROŻNEGO zdejmowania co jakiś czas w celu wyczyszczenia. W jaki sposób reklamowałeś?


<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#1232 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 20 lutego 2016 - 21:40

Teraz w ogóle mam wrażenie dużo się pojawiło etui na iPada Air 2. Pamiętam, że jak rok temu szukałem, było tylko Apple Smart Case za 300zł;D

 

Ja sam zdecydowałem się na to etui: http://www.puro.com....r-2,3,3854,3854 (Puro BookLet Slim Case)

 

iPad łapany jest w trzech miejscach, na rogach przez niewielkie zaczepy i po drugiej stronie na boku przez podstawkę, którą można także wykorzystać do postawienia iPada (osobiście korzystam z tego tylko do filmów, ale sprawdza się zdecydowanie lepiej niż w applowskim etui). Chwyt jest stabilny, nic nie trzeszczy, bardzo dobrze wszystko jest spasowane. Jak widzę po opisie kolegów, jest tu inny system zdejmowania, nie trzeba przy nim naprężać narożników. Odczepia się podstawkę boczną i tablet normalnie wyciąga. Podejrzewam, że przez to też nie mam do tej pory żadnych problemów z pękaniem, a zdejmuję etui dosyć często.

 

Etui jest bardzo slim, ma ładny, prosty design z przeszyciami na obwodzie. Dostęp do przycisków głośności mógłby być nieco lepszy, pewnie przez to, że są ustawione w boku i do tyłu i etui trochę je zakrywa. Przycisk Power jest naciskany przez przycisk wbudowany w zaczep, wciska się bardzo dobrze. No i super sprawa z funkcją automatycznego wybudzania po otwarciu etui. Do pełnego działania (czyli otwieramy etui i iPad jest od razu odblokowany) trzeba wyłaczyć ochronę kodem i TouchID - inaczej po otwarciu etui po prostu włączy się ekran. Używam iPada tylko w domu, więc wybrałem pierwszą opcję i działa super;)

 

Podsumowując, bardzo dobra alternatywa za połowę tego, co chce Apple za swojego Smart Case, które moim zdaniem jest zdecydowanie za drogie;)

 

Poniżej kilka fotek:

 

Załączony plik  img_0215.jpg   42,28 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  img_0216.jpg   39,77 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  img_0217.jpg   43,85 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  img_0218.jpg   44,29 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  img_0219.jpg   49,37 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  img_0220.jpg   42,78 KB   0 Ilość pobrań



#1233 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 21 lutego 2016 - 13:39

Również posiadam to etui. Jestem z niego zadowolony, ALE...

 

Podobnie kupiłem dziesięć miesięcy temu i identycznie pękło w 3 narożnikach, wskutek OSTROŻNEGO zdejmowania co jakiś czas w celu wyczyszczenia. W jaki sposób reklamowałeś?

 

Ja nie pamiętam czy w ogóle to zdejmowałem, może z raz czy dwa. Jak reklamowałem? Zrobiłem zdjęcia i wysłałem do sklepu gdzie go zakupiłem. Początkowo odesłali mnie do puro.com.pl ale tam odpowiedzieli, że nie rozpatrują gwarancji wszystkich produktów Puro i powinienem to zgłosić do sprzedawcy. Wróciłem więc z tematem do sklepu i już to normalnie obsłużyli - tj. wysłałem, poczekałem ok. 2 tygodni i otrzymałem nowe etui.


  • Giallorosso lubi to

#1234 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 24 lutego 2016 - 12:12

Ja aktualnie mam Cover firmy Stilgut cały ze skóry Nappa i na pękające narożniki mam taki patent, ze od środka dałem dwa paski taśmy samoprzylepnej dwustronnej i nakleilem. IPad się nie przesuwa i nie naprężaja sie rogi. A jak juz coś pęknie, to i tak reszta się trzyma. :)

#1235 sokalska

sokalska
  • 8 postów
  • SkądJelenia Góra/Wrocław

Napisano 24 lutego 2016 - 21:16

cześć, orientuje się ktoś z was czy na iPada Air pasuje smary case z iPada Air 2? Pozdrawiam

#1236 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 01 marca 2016 - 08:02

Również posiadam to etui. Jestem z niego zadowolony, ALE...

 

Podobnie kupiłem dziesięć miesięcy temu i identycznie pękło w 3 narożnikach, wskutek OSTROŻNEGO zdejmowania co jakiś czas w celu wyczyszczenia. W jaki sposób reklamowałeś?

 

2 miesiące użytkowania nowego i już widać pęknięcia na rogach. Nie było ani razu zdejmowane ani w inny sposób narażone na uszkodzenia także niezła lipa z tego etui...



#1237 Yoozek

Yoozek
  • 16 postów

Napisano 20 marca 2016 - 21:34

A ja zapytam odwrotnie - czy na Ipada Air 2 będzie pasować takie etui dedykowane do Ipada Air?

 

http://pancernik.eu/...o-iPad-Air/2801



#1238 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 20 marca 2016 - 23:38

W obu przypadkach przeciętnie będą pasować, ponieważ iPady różnią się o 1,4mm grubością. Lepiej szukać stricte do iPada Air 2.


Użytkownik North edytował ten post 20 marca 2016 - 23:38


#1239 Yoozek

Yoozek
  • 16 postów

Napisano 20 marca 2016 - 23:54

Dzięki.

Szkoda, bo mi na tym motywie Ducati zależało.


Ja tam bym się na Twoim miejscu zastanowiła na etui z klawiaturą, mi akurat ona się często przydaje. Daltego kupiłam sobie logitecha http://nowa-cena.pl/...r-ipad-air.html . Sprawdza się super szczególnie, jak np. musisz gdzieś wyjechac na parę dni a nie chcesz zabierać kompa.

 

Ale jak funkcjonuje takie etui z klawiaturą?

Czy to nie jest niewygodne jeśli po prostu siedzisz sobie na kanapie i coś czytasz, albo przeglądasz internet?



#1240 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 07 lipca 2016 - 09:59

iPad Air 2 jako netbook? Dlaczego nie! Incipio ClamCase Pro Aluminum załatwi sprawę.

 

ac9535bae63d2013gen.jpg

 

Zawsze sceptycznie podchodziłem do sprawy przekształcania urządzeń w inne. Choć oczywiście nie które pomysły wydawały mi się fajne i udane to mimo wszystko wolałem kilka urządzeń, które były przeznaczone do konkretnych celów. Może i moje podejście nie zmieniło się w tym kierunku jakoś znacząco to obudowa Incipio ClamCase do iPad Air 2 oraz iPad Pro 9,7 pokazała mi, że warto jednak spojrzeć w tym kierunku i dać im szansę.

 

adb143db534e6346gen.jpg

 

44ae635ffd5f0c4cgen.jpg

 

Obudowa prędko wyjąłem z ładnego estetycznego pudełka. Pierwsze co rzuciło się w oczy to jakoś wykonania która jest na najwyższym poziomie (aluminum i dobrej jakość plastik), ale z drobnymi problemami… pękającymi plastikami. Choć od razu należy zaznaczyć, że nie otrzymałem nowej obudowy tylko już po kilku testach a nie każdy tak jak ja ostrożnie podchodzi do takiego gadżetu:) Sądzę, że w moich rękach nie było by takiej sytuacji. Dlatego nie będę tego zaliczać jako wadę.

 

8e3ada6b22fe929bgen.jpg

 

Obudowa prezentuje się świetnie, iPad wygląda w niej doskonale, jak jedna całość… właśnie jak netbook.Nie nie jak netbook jak MacBook Air! Oczywiście jest grubszy, cięższy ale coś za coś. Na klawiaturze piszę się świetnie choć dla mnie ma ona za duży skok klawiszy, tylko należy tu wziąć pod uwagę, że ja używam MacBook-a 12”, który ma minimalny skok klawiszy. Oczywiście obudowa łączy się z Ipadem poprzez bluetooth i ma wbudowaną baterię która wytrzymuje 100h pracy! A ładowanie do pełna zajmuje tylko 120 min! 

 

d30765ce40721588gen.jpg

 

74db93e9e5b9322fgen.jpg

 

Na klawiaturze znajdziemy wszelkie możliwe klawisze funkcyjne, tak więc na ogół nie trzeba naciskać placem na ekran naszego iPad-a. Dla mnie jednak największą wadą jest brak gładzika, ale oczywiście to nie wina ClamCase tylko apple. Ale touchpad na pewno podniósł by użytkowość tego sprzętu. Ale nie można mieć oczywiście wszystkiego. 

 

44ae635ffd5f0c4cgen.jpg

 

Podsumowując sprzęt w szczególności dla osób dużo piszących, klawiatura zdecydowanie lepsza niż ekranowa. Nie ma się też co ukrywać zwiększa ona funkcjonalność iPad-a, jednak wadą dla niektórych może okazać się cena.

 

Tu dodatkowe zdjęcia mojego autorstwa jak i test.


Użytkownik EMU edytował ten post 07 lipca 2016 - 10:05

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#1241 tokar

tokar
  • 36 postów
  • SkądOpole, Poland

Napisano 31 lipca 2016 - 21:33

Pomóżcie, chce swojego Air 2 wsadzić w case w którym na jednej stronie byłaby możliwość wsadzić jakiś notes/kartki, Ew. karty, wizytówki itp. (Po wewnętrznej). Najlepiej skóra lub coś podobnego, nie musi się odblokować przy otwieraniu.
Ktoś coś poleca?

#1242 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 23 sierpnia 2016 - 10:58

Jak bardzo brązowy, skórzany smary case do iPada mini 2 się niszczy? Jest w ogóle wart oszczędzenia 70 zł czy lepiej dopłacić i kupic czarny (szukam czegoś co już będzie na nim do końca, bez potrzeby zmieniania).

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#1243 krissolek

krissolek
  • 431 postów
  • SkądLubań/Wrocław

Napisano 23 sierpnia 2016 - 11:38

Miałem brązowy, skórzany do iPad'a Air 2 i po dwóch latach używania mogę go z czystym sumieniem polecić. Rogi zaczęły się robić czarne i plecki miejscami były poprzecierane ( ciemniejszy kolor ), ale uważam, że jak na case jest świetnie wykonany. Ocalił mojego iPad'a nie raz i do tego świetnie wygląda. Oczywiście mówię tu o oryginalnym Apple. 


 iPhone X  iPad Pro 12,9  Pencil  Macbook Pro 13" Retina  Watch Steel


#1244 lm81

lm81
  • 2 postów

Napisano 23 sierpnia 2016 - 22:51

Jako świeżo upieczony użytkownik iPada Pro 9.7 informuję zainteresowanych, że jest mały problem z etui (case'ami). Przeważnie etui pasują i do iPada Air 2 i do iPada Pro. Pojawia się jednak mały zgrzyt - w iPadzie Pro nie działa wybudzanie/usypianie przy pomocy okładki etui. Podobno Apple zmieniło polaryzację magnesów czy czegoś w iPadzie Pro i to powoduje brak pełnej kompatybilności uniwersalnych etui.

 

Z tabletem nabyłem Tucano Angolo i okładka nie wzbudza lub nie usypia iPada. Generalnie etui bardzo ciekawe - muszę się trochę przestawić z Puro Booklet Cover, które jest mega wytrzymałe (od premiery iPada Air w Polsce nie wykazuje żadnego zużycia), zwarte i wygodne (chociaż okładka jako podstawka nie działa idealnie).



#1245 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 24 sierpnia 2016 - 11:49

Jako świeżo upieczony użytkownik iPada Pro 9.7 informuję zainteresowanych, że jest mały problem z etui (case'ami). Przeważnie etui pasują i do iPada Air 2 i do iPada Pro. Pojawia się jednak mały zgrzyt - w iPadzie Pro nie działa wybudzanie/usypianie przy pomocy okładki etui. Podobno Apple zmieniło polaryzację magnesów czy czegoś w iPadzie Pro i to powoduje brak pełnej kompatybilności uniwersalnych etui.
 
Z tabletem nabyłem Tucano Angolo i okładka nie wzbudza lub nie usypia iPada. Generalnie etui bardzo ciekawe - muszę się trochę przestawić z Puro Booklet Cover, które jest mega wytrzymałe (od premiery iPada Air w Polsce nie wykazuje żadnego zużycia), zwarte i wygodne (chociaż okładka jako podstawka nie działa idealnie).


Trąbili kiedyś o tym, że Apple chce aby kupować nowe etui.

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#1246 usiak2002

usiak2002
  • 17 postów

Napisano 07 czerwca 2017 - 22:06

Witam
Czy może ktoś polecić jakiekolwiek plastikowe lub silikonowe plecki na nowego IPada 2017 kompatybilne ze Smart Coverem?
Nie ma w sklepie Apple, nie ma w iSpocie, na Allegro też nie znalazłem.

#1247 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 04:44

a to nie jest to samo co AIR1 ?



#1248 usiak2002

usiak2002
  • 17 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 21:40

Nie wiem. Dzisiaj dzwoniłem do iSpota to powiedzieli, że od Aira nie będzie pasował, a do iPada 2017 jeszcze nie mają plecków i w sumie to nawet nie wiedzieli czy i kiedy będą mieli.

#1249 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 09 czerwca 2017 - 12:28

Kupiłem ostatnio filcowe etui firmy Mujjo, model iPad Envelope Sleeve (na nowego iPada 2017). Generalnie jestem bardzo zadowolony, pokrowiec uszyty naprawdę perfekcyjnie, wszystko na najwyższym poziomie. Mam tylko jedno zastrzeżenie - ciężko wkłada się do niego urządzenie (bez firmowego smart covera trochę łatwiej). Nie chodzi o wymiary (te są jak najbardziej ok), tylko o strukturę filcu - jak wiadomo jest dość "tępy"... Macie jakieś doświadczenia z filcowymi etui? "Wyrabiają" się z czasem, czy zawsze pozostają "oporne"?



#1250 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 09 czerwca 2017 - 12:53

Ja z kolei do iPada 2017 zamówiłem coś takiego:

http://flavour-desig...ray,id7284.html

Nie mam zastrzeżeń. Poprawnie wykonane, wybudza i usypia iUrządzenie. Pozwala na jego postawienie jak i położenie w pozycji do pisania na klawiaturze ekranowej. Cena OK, więc polecam.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)