Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy coś ciekawego dzieje się w Krakowie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 electron

electron
  • 25 postów

Napisano 13 marca 2011 - 12:27

Ktoś się orientuje czy jest w Krakowie miejsce w którym można sobie sprzęt organoleptycznie obadać (może bez lizania?) i pobawić się przed dokonaniem zakupu?

#2 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 marca 2011 - 12:28

iMad ul. św. Filipa, iSpot Galeria Krakowska, Bonarka. Do tego wszelkiego rodzaje Media Markty i Saturny.

#3 electron

electron
  • 25 postów

Napisano 13 marca 2011 - 18:47

Dzięki, chyba poprzestanę na iSpocie GK, bo potrzebuję też podpytać o różne rzeczy, a panów z MM i Saturna bardzo nie lubię. W sumie wiem, że tam jest sklep, tylko jak bywam w galerii to dzikie tłumy są. Jeżeli nie nadużywam Twojej cierpliwości, możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie jest spoko obsługa, która pomoże, doradzi i rozwieje wątpliwości?:-)

#4 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 marca 2011 - 21:36

Ja zdecydowanie najbardziej polecam iMad. Mogą mieć najlepsze ceny a do tego nigdy nie ma tam aż takich tłumów jak w galeriach. Do tego myślę, że kwalifakcje sprzedawców przy Filipa są o wiele wyższe od tych pracujących w iSpotach.

#5 sztukus

sztukus
  • 21 postów
  • SkądAndrychów, Poland

Napisano 13 marca 2011 - 23:12

A ja polecę RCS na ul. Wieniawskiego. (koło salonu black red white). Miła obsługa, na spokojnie wszystko Ci doradzą, mozesz siedziec, testować, bawić się sprzętem przed zakupem. Sklep internetowy RCS Apple Authorized Reseller :: komputery Apple Mac, iPod, iPhone, akcesoria iPod, iPhone, oprogramowanie.

#6 electron

electron
  • 25 postów

Napisano 15 marca 2011 - 20:04

Byłem w iSpocie w Galerii Krakowskiej. Wszystkie sprzęty były wystawione do pobawienia się i działające, na środku sklepu stoisko z Ipadami, i bardzo kumaty długowłosy sprzedawca do porozmawiania. Dzięki za pomoc!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych