Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Który kolor iPada 2 jest ładniejszy/jakiego byście wybrali?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który kolor iPada 2 jest ładniejszy/jakiego byście wybrali? (0 użytkowników oddało głos)

  1. Czarny (2 głosów [28.57%])

    Procent z głosów: 28.57%

  2. Biały (5 głosów [71.43%])

    Procent z głosów: 71.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 cobytuwpisać-945fbb9a76

cobytuwpisać-945fbb9a76
  • 454 postów

Napisano 05 marca 2011 - 00:39

jaki jest cel tej sondy? tylko nabijanie licznika postów?

#27 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 05 marca 2011 - 01:02

Jest równo uprawnienie. Jako chłop będe brał białego:P cobytuwpisać: w zeszycie zapisuje wyniki i pod koniec powie jak wyszło:D

#28 adredy

adredy
  • 450 postów

Napisano 05 marca 2011 - 07:58

Jako chłop wezmiesz takiego jakiego ona wybierze hehe

#29 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 05 marca 2011 - 08:33

Może jeszcze kiedyś wrócą do białasów z taką przezroczystą skorupką, taka wersja była zawsze najładniejsza. Chociażby taka lampka Dołączona grafika


W ogole ekran lampki jest podobny do białego iPada - ktoś powinien zrobić stację dokującą w kształcie pomniejszonego iMaca lampki :D

---------- Wpis dodano o 08:33 ---------- Poprzedni wpis dodano o 08:33 ----------

jaki jest cel tej sondy? tylko nabijanie licznika postów?


Nie od dziś wiadomo, że ilość postów na MA wpływa bezpośrednio na jakość życia seksualnego.

#30 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 05 marca 2011 - 08:36

Biały, zdecydowanie! Chodziaż iPhone'a 4 nie kupiłbym w tym kolorze.

---------- Wpis dodano o 08:36 ---------- Poprzedni wpis dodano o 08:34 ----------

Nie od dziś wiadomo, że ilość postów na MA wpływa bezpośrednio na jakość życia seksualnego.

.

Hahaha! Prawda, prawda ;)

#31 tery

tery
  • 66 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 marca 2011 - 08:54

wziąłbym czarnego...

#32 bazi22

bazi22
  • 132 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 05 marca 2011 - 09:14

Na chwilę obecną biały, ale musiałbym sprawdzić, która ramka mniej odbija słońce.

#33 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 05 marca 2011 - 10:14

Jest równo uprawnienie. Jako chłop będe brał białego:P

cobytuwpisać: w zeszycie zapisuje wyniki i pod koniec powie jak wyszło:D

Dokładnie :)

Na chwilę obecną biały, ale musiałbym sprawdzić, która ramka mniej odbija słońce.


Wydaje mi się, że to czarna będzie bardziej podatna na słońce.

#34 emigrant

emigrant
  • 2 397 postów
  • SkądBiałystokNew York-Bklyn

Napisano 05 marca 2011 - 12:29

Biały kolor odbija promienie, czarny pochłania promienie, tylko, że ta ramka ma szkło to może być różnie. Mimo, że chcę białego to chyba jednak kupię czarnego, ale to jeszcze się okaże. Biały iPhone 4 wygląda źle, biały iPad wygląda dobrze, wtf? :)

#35 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 marca 2011 - 12:31

Biały kolor odbija promienie, czarny pochłania promienie, tylko, że ta ramka ma szkło to może być różnie. Mimo, że chcę białego to chyba jednak kupię czarnego, ale to jeszcze się okaże. Biały iPhone 4 wygląda źle, biały iPad wygląda dobrze, wtf? :)


Weź monetę :) albo kup dwa.

#36 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 marca 2011 - 13:20

Ja kupie bialego

#37 emigrant

emigrant
  • 2 397 postów
  • SkądBiałystokNew York-Bklyn

Napisano 05 marca 2011 - 13:53

Czarna ramka w ipadzie zlewa się w pewnym sensie z lcd, chociaż odcieniami się różnią i to widać z bliska, ale jak mamy wyłączony lcd to ramka i lcd tworzą całość i jakoś to ładniej wygląda, czy tylko tak sobie wmawiam żeby jednak wziąć czarnego? ;). @arturcisz Dwa bym kupił jakbym miał komu dać, narazie niestety nie mam komu. Rzutu monetą nie lubię.

#38 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 marca 2011 - 13:59

Dwa bym kupił jakbym miał komu dać, narazie niestety nie mam komu. Rzutu monetą nie lubię.

Poczekaj, zaraz znajdą się chętni ;)

#39 emigrant

emigrant
  • 2 397 postów
  • SkądBiałystokNew York-Bklyn

Napisano 05 marca 2011 - 14:15

Poczekaj, zaraz znajdą się chętni ;)


Miałem na myśli jakąś bliższą kobietę, faceci nie mają szans :).

#40 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 05 marca 2011 - 14:58

Czarna ramka w ipadzie zlewa się w pewnym sensie z lcd, chociaż odcieniami się różnią i to widać z bliska, ale jak mamy wyłączony lcd to ramka i lcd tworzą całość i jakoś to ładniej wygląda, czy tylko tak sobie wmawiam żeby jednak wziąć czarnego? ;).


Ale będziesz miał zasłonkę, więc jak będzie uśpiony, nie będzie widać czarnego ekranu. A jak odchylasz Smart Cover, to automatycznie się budzi. Dlatego wezmę białego. W iPhone białym jednak wyróżnia się ekran, tutaj będzie zasłonięty.

#41 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 marca 2011 - 01:38

czarny, jak dla mnie wygląda stylowo natomiast biały tak trochę lansersko, lecz zdecydowanie zbyt delikatnie

#42 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 marca 2011 - 10:44

Czarny, często w nocy się bawię bez światła na ipadzie i ta biała ramka by mi jakoś tak nie grała. A tak to widzę tylko ekran i czerń nocy :) .

#43 Balin0

Balin0
  • 1 448 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 marca 2011 - 11:54

Chyba jednak czarny, bardziej jak ACD i MBP.

#44 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 09 marca 2011 - 12:50

iPhone'a 3G mialem bialego, 3GS'a mam bialego, ale 4ke i iPada 2 tylko i wylacznie czarne. Biale warianty iUrzadzen podobaly mi sie (i nadal podobaja) gdy w gre wchodzil obly tyl. Bialy front z bialym home buttonem wyglada szkaradnie jak dla mnie. Tak wlasnie Apple malujac przody na bialo zburzylo moje zamilowanie do bialych sprzetow (a przy okazji powstal chocapic).

#45 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 marca 2011 - 14:21

A IMO właśnie białe przody są lepsze niż czarne, mimo tego cały czas uważam, że czarny kolor jest bardziej korzystniejszy :)

#46 stolik

stolik
  • 396 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 10 marca 2011 - 15:24

heh... wg mnie to białe są dobre mackbooki (czarne - wrednie wyglądają), odwrotnie mam z ipadami... ipad musi byc czarny i już ;] w sumie ten biały to taki babski ;]

#47 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2011 - 20:12

w sumie ten biały to taki babski ;]


Też tak sądzę, że bardziej jest chyba skierowany do kobiet, co nie oznacza, że facet z białym iPadem wyglądałby głupio ;)

#48 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 11 marca 2011 - 20:34

Biały ! Mam słabość do białych rzeczy Appla, nie jestem w stanie opisać mojego smutku i rozczarowania jak nie mogłem kupić białego iPhona 4!


Hm..Ja też Kocham biale rzecz od Apple i nie tylko :)

#49 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 12 marca 2011 - 11:18

Ja również żałuję do tej pory że nie ma iP4 w białej wersji chętnie bym mojego zamienił na białego.

#50 Jazz

Jazz
  • 18 postów

Napisano 12 marca 2011 - 11:23

Ja mam zdanie mieszane. Czarny to kolor dla Apple legencki, ale dla iPada już znany. Biały to znak, że masz w rękach nowego iPada, można się lansować, ale na to trzeba dobrego wizerunku. Dla kobiety buiały najbardziej by pasował, dla faceta również, ale nie zawsze. tak samo jest z szkocką spódnicą - mężczyźni noszą, ale dla innych jest to po prostu śmieszne. Podzielam wasze zdanie, że biały to kolor Apple, iPad nie zbyt dobrze wygląda dla chłopaka w moim wieku (16 lat). Jeszcze do tego, na jakim osiedlu mieszkam. Brr... Jeśli chodzi o kontrastowanie się z ekranem, lepiej wybrać czarny. Czarny zlewa się z ekranem (nie zawsze, kiedy jest uśpiony), ale dla przykładu oglądanie filmów. Czasami filmy odtwarzają się z dwoma czarnymi paskami (na górze i na dole), aby obraz był wyraźny. Czarny zatuszuje to, biały tylko powiększy tą... wadę? Wybieram czarnego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych