Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BŁĄD 1015 - czytaj przed założeniem nowego wątku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#26 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 23 lipca 2011 - 08:38

Powinno ale nie musi spróbuj to nic nie szkodzi ale skoro nie wrzucił się do końca powinno pójść

#27 biskit92

biskit92
  • 5 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 13:51

Przy próbie wgrania CFW 4.3.3 znany powszechnie błąd 3194 opisywany na wielu tematach. Czy istnieje możliwość ominięcia tego problemu. A jeszcze jedno. Moje wgranie oficjalnego firmware'u mimo iż mam BB 6.15.0 wynikało z mojej niewiedzy. Dopiero po przeczytaniu paru tematach zacząłem ogarniać. Mam pytanie co to jest tzw "hosts", pojecie pojawiające się w innych tematach. Wiem że zmiana tam czegoś pomaga, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Pozdrawiam

#28 rosssi

rosssi
  • 77 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 16:06

Mam taki sam błąd jak kolega. Po tym JB wyskakuje ten błąd. Telefon gdy próbuje wlaczyc pokazuje sie Itunes i kabelek. Co mam zrobić napisze mi ktoś?

#29 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 16:10

'hosts' to jeden z plików systemowych. Jeśli telefon miał wcześniej JB, jest szansa że masz SHSH dla 4.3.3 zapisane na serwerze Saurika. Żeby użyć SHSH z serwera Saurika potrzebna jest modyfikacja pliku 'hosts'. Taką modyfikacje zrobi za Ciebie program Tiny Umbrella. Uruchom ten program, sprawdź czy jest zaznaczona opcja 'set hosts to Cydia on exit'. Jeśli nie jest zaznacz, zamknij program i zrestartuj komputer. I spróbuj ponownie zainstalować CF 4.3.3. Jeśli znowu dostaniesz błąd 3194 tzn. że SHSH 4.3.3 u Saurika nie ma i tej wersji oprogramowania nie zainstalujesz.

#30 TheDriver

TheDriver
  • 112 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 09 sierpnia 2011 - 14:26

Miałem też błąd 1015 po chęci przejścia na 4.3.5 (poprzednio 4.2.1). Pobawiłem się redsnow-em i mam teraz znowu 4.2.1. Czysty bez Jailbreak-a. Jednak problem jest taki, że nie mogę synchronizować programów. Muzyka, zdjęcia, dzwonki pykło a programy nie :( Nie wiem co z tym fantem zrobić. Próbowałem nawet przez Appstore bez podłączenia do kompa. Ikonka aplikacji się pojawi i po chwili znika :( Restartowałem telefon, wgrałem nową wersje Itunes i nic. ps. Nie chciałem zakładać nowego tematu. Jeśli jest to problem to przepraszam

#31 HEJTERRR

HEJTERRR
  • 124 postów

Napisano 13 sierpnia 2011 - 00:12

telefon kupiłem na allegro, z simlockiem zdjętym programowo. podczas aktualizacji softu wyskoczył mi blad. 1015. Nie znam sie na tym i postanowilem go sprzedać, gdyż iphone sie nie włącza. jest logo itunes i kabel usb czytalem duzo na temat tego problemu, widze ze duzo osob ma ten blad, ale nie ma wspolnego rozwiazania - dodam ze nie mam tego telefonu ale jest na allegro do kupienia za grosze. Jest jakas szansa na uratowanie go? nawet jakby nie dzialal GPS. Bardzo mi na tym zalezy

#32 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 13 sierpnia 2011 - 22:11

Błąd 1015? Wystarczyło go potraktować programem TinyUmbrella - Fix Recovery a jeśli to nie zadziała to wgrać soft od razu zJailbreakowany przez sn0wbreeze Bo zapewne błąd 1015 pojawia ci się w ok. 60% na pasku stanu na iPhone, tak?

#33 michallox

michallox
  • 4 postów

Napisano 20 sierpnia 2011 - 13:22

Mam ten sam błąd co koledzy powyżej. Tak jak napisałeś "dameon" będę próbował pozbyć się go programem "TinyUmbrella", zgodnie z filmikiem ([URL="http://www.youtube.com/watch?v=BVhx8XjXqz0"]link[/URL]). Tylko teraz napotykam się na pewien problem, więc proszę o nakierowanie mnie. Mianowicie, nie wiem jaka wcześniej była wgrywana wersja iPhona. W każdym razie próbowałem wgrać najnowszą (chyba 4.3.5), po czym pojawił się błąd 1015. Tak więc, jaki/ą wersje firmware mam pobrać z ([URL="http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/"]link[/URL]), aby był odblokowany? Czy jak będę postępował według wskazówek udzielonym na filmiku, uda mi się odblokować Iphone i czy będzie on już bez blokady (JB)? Z góry dzięki za wszelkie rady oraz odpowiedź.

#34 kr1z

kr1z
  • 20 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 16:00

Witam, dołączę się - mam iPhone'a 3G 16GB pod 4.2.1 - zamierzałem go sprzedać więc wgrałem jailbreaka - redsn0w_win_0.9.6b5 (baseband ipada żeby simlocka nie miał, reszta normalnie - żeby był jak najszybszy, bez mulących bajerów) Chciałem go potem wyczyścić, ale.. .ale nie wiedziałem, że telefony po jb nie mogą być 'zerowane' z poziomu iOS'u - było za późno, potem telefon cały czas się resetował, błyskał biało-czarnym ekranem próbując się uruchomić, po 2-3h wprowadziłem go w tryb DFU, próbowałem zrobić ponowny jailbreak by go wybudzić - od tamtej pory cały czas ikona (na iphonie) podpięcia do itunes. Po podpięciu telefonu do pc, iTunes chcę go odtworzyć - i tu po czasie pojawia się błąd 1015 (wyżej wspomniane 60% ładowania oprogramowania i błąd). Pomocy bo nie ukrywam- panikuję już nieco :(

#35 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 sierpnia 2011 - 17:23

Wgrywałeś soft, w ok. 60% wgrywania wyskoczyło 1015 - potraktuj go redsn0w'em i się odpali

#36 Pajaczek1979

Pajaczek1979
  • 2 postów

Napisano 26 sierpnia 2011 - 23:01

Witam, dołączę do tematu, żeby nie zakładać nowego. Mam "maluteńki" problemik... Mam 3GS, podczas wgrywania softu 4.3.5 wyskoczył błąd na końcu 1015, dotąd wszystko jak u wszystkich, ale dalej to już cuda... telefon w trybie recovery cały czas, nic nie działa ireb, umbrella, nic, nic, nic... rednsow w żadnej wersji, normalnie tragedia, pomysły mi się już pokończyły, nie bardzo już wiem za co wziąć, restore nie zrobię, bo jak coś próbuję wgrać to błąd 3194, próbowałem teraz jeszcze softu w wersji 5 ale tu też błąd 1600 lub 21... Jak ktoś z Was ma jakieś sugestie to proszę napisać, będę bardzo wdzięczny...

#37 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 27 sierpnia 2011 - 10:39

3194 to brak SHSH iTunes ma humory i czasami bez powodu wyskakują "errory". Sprawdź czy w pliku hosts masz jakąś zbędną linijkę z "gs.apple.com" - jeśli tak, to ją usuń A w ogóle to moja rada na to: iTunes wykryje Ci iPhone'a w trybie awaryjnym, w iTunes kliknij Odtwórz i niech sam sobie ściągnie soft, prosto z Apple Ja miałem kilka godzin zabawy z tym i okazało się, że mimo iż ściągnąłem czysty soft z internetu to przy kilkunastu próbach wywalał błędy. Pozwoliłem iTunes'owi zrobić wszystko sam i zadziałało

#38 Pajaczek1979

Pajaczek1979
  • 2 postów

Napisano 27 sierpnia 2011 - 21:51

Tak, nie ma shsh... kicha, IP nigdy nie jailbreak'owany. Dzięki Dameon, w zasadzie to dzięki Tobie wpadłem na pomysl, żeby ściągnąć soft jeszcze raz, ten musiał być felerny. No poszło wszystko ładnie, pięknie... aż do momentu aktywacji... I tu nasuwa się kolejne pytanie: jak teraz zrobić aktywację na sofcie 4.3.5 (nie ma mowy o wgrywaniu jakiejkolwiek innej wersji softu, bo cały czas wali błędy 3194) Wersja softu nawet 4.3.3_activated_untethered nie wskakuje. i kolejne pytanie: czy jest już dostępny soft iOS5, jailbreakowalny, untethered z aktywacją? Jak myślicie - wskoczy to? (jeśli takowe jest) A może dać sobie spokój i poszukać gdzieś karty Orange France?

#39 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 28 sierpnia 2011 - 12:19

Najlepiej poszukać karty Orange France, bo w przypadku Hackivation ludzie mają problemy np. z szybkim spadkiem baterii Chwila... Telefon ma SimLock'a w Orange France, więc nawet jak go aktywujesz to jak chcesz używać w polskiej sieci?

#40 kaka188

kaka188
  • 56 postów

Napisano 17 października 2011 - 11:51

witam też mam podobny problem. Iphone 3gs soft 4.2.1 baseband od ipada. Normalnie zaczalem robic restore przez itunes, nie zmieniam softu, chcialem go tylko wyczyscic i jeszcze raz wgrac 4.2.1. Wyskoczyl blad 1015 no ale dobra wyczytalem, ze mozna to pominac i normalnie odpalic redsn0w, wiec tak zrobilem. Zaczałem robić jailbreak przez redsn0w no i przy wgrywaniu jailbreak na telefonie zatrzymalo mi sie na installing activation bundles. Zobaczylem na YT ze trzeba wejsc w tiny umbrela i wybrac exit recovery zeby wyjsc z tego procesu i ze niby wszystko pozniej jest ok. No i telefon uruchamia sie teraz i pokazuje sie kabelek itunes:/ robilem juz dwa razy tak samo i nic:/ co moge robić nie tak? proszę o pomoc

#41 dawid3g

dawid3g
  • 3 postów

Napisano 20 października 2011 - 17:03

Witam Jestem nowy na forum , mam Iphone 3g z softem 3.1.3 i zachciało mi sie w wgrania 4.2.1 właściwie to tylko próbowałem bo sie nie dało bo proces instalacji staje gdzieś w 1/3 i juz dalej nie chce iść nie wyskakuje żaden błąd wiec postanowiłem spróbować z 4.1 wszystko pieknie ładnie na iphonie pasek instalacji był już bliżej końca i wyskakuje błąd 1015 probuje iReb ale to mi tylko wraca do 3.1.3 mogli byscie mi cos poradzic jak rozwiazac te problemy z 4.2.1 albo 4.1

#42 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 21 października 2011 - 19:41

Spróbuj wgrać CF zrobionego snowbrezem.

#43 etNovsky

etNovsky
  • 4 postów

Napisano 22 października 2011 - 12:41

Witam, Chciałem dziś zrobić downgrade z 4.2.1 do 3.1.3 (miałem zrobionego JailBreake), chciałem zrobić to przez iTunes, ale wyskoczył błąd 1015, i wprowadził mojego iPhone'a w stan awaryjny. Na ekranie mam wyświetlony kabel i ikonkę iTunes'a . Bardzo proszę o pomoc, jestem zielony w tych sprawach, więc bardzo proszę nie używać skomplikowanych terminów Jesli byłaby taka możliwość to bardzo proszę pokierować mnie tak żeby postawić Go już na 3.1.3, ponieważ 4.1.2 to tragedia. Z góry dziękuję, Pozdrawiam Marcel.

#44 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 22 października 2011 - 13:57

użyj ireba

#45 etNovsky

etNovsky
  • 4 postów

Napisano 22 października 2011 - 14:13

mógłbyś mi to wytłumaczyć? Na prawdę jestem zielony.

#46 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2011 - 16:35

Użyj google.

#47 etNovsky

etNovsky
  • 4 postów

Napisano 22 października 2011 - 16:38

Ok, użyłem tylko teraz problem się zmienił: mianowicie na telefonie pokazuje mi że brak karty sim, a w iTunes w trybie DFU jest napisane że podłączono ale nie rozpoznano, natomiast w normalnym trybie iTunes każe mi włożyć sim ;/ bardzo proszę o pomoc

#48 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2011 - 17:34

To może najzwyczajniej ją włóż ? .

#49 wrogalik

wrogalik
  • 3 postów

Napisano 27 października 2011 - 17:13

Hej, miałem 4.2.1 z BB od ipada na iphone'ie 3g, przeinstalowywałem go na najnowszym itunes'ie też do 4.2.1 i mi się pojawiło connect to itunes. Próbowałem redsn0w i próbowałem ireb'a, nic nie dało. Jest jeszcze inny sposób dla 3g?

#50 misiu0126

misiu0126
  • 374 postów

Napisano 27 października 2011 - 17:39

Może CF wrzuć ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych