Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MMS Orange


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 14 grudnia 2010 - 15:53

Witam, mam taki mały problem z wysyłaniem MMS'ów na iPhone 4 w Orange, wysyłając zdjęcie pokazuje się wykrzyknik i nic więcej się nie dzieje. Domyślam się, że podobnie będzie w przypadku odbioru MMS'a, czy mógłby mi ktoś powiedzieć co trzeba zrobić, żeby problem znikł. Dodam, że na stronie operatora nie ma ustawień konfiguracyjnych do iP4 Pozdrawiam.

#2 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 14 grudnia 2010 - 20:29

Masz włączony internet na iPhone? Nie po WiFi, tylko po GSM?

#3 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 grudnia 2010 - 13:04

Masz włączony internet na iPhone? Nie po WiFi, tylko po GSM?


jest włączony :)

#4 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 15 grudnia 2010 - 14:18

To dziwne, że nie działają - ustawienia mmsów są wpisane na stałe do telefonu i muszą być poprawne. Telefon jest w zasięgu Edge/3G w momencie wysyłania? Może masz JB i zainstalowałeś jakąś dziwną paczkę? Wejdź w Ustawienia -> Ogólne -> Wyzeruj -> Wyzeruj ustawienia sieciowe oraz Wyzeruj ostrzeżenia. Uruchom telefon ponownie i sprawdź czy działa.

#5 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 grudnia 2010 - 14:23

To dziwne, że nie działają - ustawienia mmsów są wpisane na stałe do telefonu i muszą być poprawne. Telefon jest w zasięgu Edge/3G w momencie wysyłania? Może masz JB i zainstalowałeś jakąś dziwną paczkę?


Telefon jest w zasięgu 3G w momencie wysyłania. JB mam, ale nie instalowałem jeszcze żadnych aplikacji z Cydii, kupiłem jedynie oryginalną grę z App Store, ale to chyba nie może być przyczyną mojego problemu. Telefon kupiony w salonie Orange. Jeszcze jakieś pomysły? Przekładałem kartę sim do Nokii E52 i mmsy działają normalnie.

#6 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 15 grudnia 2010 - 14:35

Wejdź w Ustawienia -> Ogólne -> Wyzeruj -> Wyzeruj ustawienia sieciowe oraz Wyzeruj ostrzeżenia. Uruchom telefon ponownie i sprawdź czy działa. ?

#7 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 grudnia 2010 - 15:05

Wejdź w Ustawienia -> Ogólne -> Wyzeruj -> Wyzeruj ustawienia sieciowe oraz Wyzeruj ostrzeżenia. Uruchom telefon ponownie i sprawdź czy działa.

?


Poszło ;) Dziękuję kolego!

#8 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 15 grudnia 2010 - 15:13

Proszę bardzo ;-)

#9 magnesja

magnesja
  • 7 postów

Napisano 27 marca 2012 - 21:52

no to u mnie jest bledne kolo - wysyla i odbiera mms tylko po wlaczeniu 3G i wlaczeniu "Dane sieci kom." . Wszystko byloby super gdyby nie fakt, że wlaczona opcja 3G i "Dane sieci kom." powoduja pobieranie danych bez przyczyny - i nie mowie tu o pobieraniu zwiazanym z wysylaniem mms- (dane pobiera chyba wtedy gdy telefon sie blokuje, bo przeskakuje z wi-fi na 3G, wiem bo jak go odblokowuje to widze, ze z 3G wskakuje znow na wi-fi) . sprawdzalam to kilkakrotnie zerujac statystyki. pobiera 12KB, 1 KB, niby nic ale w miesiacu nastuka... rozwiazanie z wlaczaniem i wylaczaniem tych opcji to marne rozwiazanie, bo dziala tylko kiedy ja chce wyslac mms. gorzej z przewidywaniem odbioru takowego :) ktos ma jakis pomysl?

#10 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 marca 2012 - 22:06

Nie odświeżaj wątków starszych niż 6 miesięcy.

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Znajdź aktualny wątek traktujący o tym samym problemie i w nim kontynuuj dyskusję. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych