Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Netflix i Pandora na iPad lub iPhone legalnie i prawie za darmo.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 kowalski

kowalski
  • 84 postów

Napisano 05 grudnia 2010 - 23:23

Witam,

Chciałbym tutaj podzielić się informacją w jaki sposób można oglądać filmy z Netflix lub słuchać muzyki z Pandory w iPadzie/iPhonie będać w Polsce legalnie i to za darmo - tj. prawie za darmo

Potrzebne nam będą:

1. Aplikacja Netflix / Pandora dostępne za darmo w Appstore.
2. Konto VPN - polecam konto z Super VPN Service ponieważ jest naprawdę szybkie i niezawodne oraz najtańsze jakie do tej pory znalazłem dające możliwość skonfigurowania iPada miesięcznie to tylko 4$ - poza tym można je też wykorzystać do słuchania Pandory / Last.fm itd.
3. Karta kredytowa / płatnicza (im więcej kart mamy tym lepiej - możemy też użyć kart małżonki) chodzi o to iż netflix oferuje 1 miesiąc serwisu za darmo. W ciągu miesiąca można zrezygnować i nie są wtedy pobierane opłaty. Możemy więc na inną kartę założyć nowe konto - ja już korzystam z Netflix 4 miesiąc. Wykorzystałem do tego 3 moje karty oraz kartę znajomego (oczywiście za jego zgodą) - za każdym razem rezygnując dzień przed upływem darmowego miesiąca.
Jeżeli ktoś jednak nie chce się bawić w zakładanie nowych kont to opłata miesięczna za serwis kosztuje 7.99$ i nieograniczoną liczbę filmów do oglądnięcia.

Nie jest to olbrzymia suma biorąc pod uwagę tysiące filmów któe oferuje Netflix.

Jak większość osób wie Netflix to firma oferująca oglądanie filmów na komputerze lub iPadzie przez tzw. streaming niestety w związku z prawami autorskimi które wyglądają w USA trochę inaczej niż w Europie - streaming Netflixa możliwy jest jedynie na terenie USA - chyba że ma się Amerykański adres IP i tutaj z pomocą przychodzą firmy oferujące takie serwisy przez VPN.

Jak wspominałem polecam firmę Super VPN Service ponieważ w łatwy sposób można przy jej pomocy skonfigurować iPada oraz jest naprawdę tania. Za 4 dolce otrzymujemy brak ograniczeń na ilość ściągniętych danych co jest bardzo ważne przy oglądaniu filmów z Netflix lub słuchaniu muzyki z Pandory poza tym mają bardzo rzetelne wsparcie.

Po wykupieniu konta w Super VPN Service otrzymamy mejla z instrukcją w jaki spsób skonfigurować iPada (lub iphona do Pandory).

Powiem tylko że wykorzystuje to wbudowany w iPad / iPhone system do zakładania kont VPN można to skonfigurać w 3 minuty po połączeniu z kontem nasz iPad otrzymuje amerykański adres IP przez co możemy cieszyć się usługami które blokowane są poprzez IP różne niż Amerykańskie.

Są to Netflix, Pandora, ABC Player.

Mając uruchomiony Netflix w iPadzie i będąc pod odpowiednim IP zakładamy sobie nowe konto.
Potrzeban będzie do tego karta kredytowa lub płatnicza ale tak jak już wspominałem przez pierwszy miesiąc nie będzie pobrana żadna opłata.

Pandora i ABC Player są za darmo nie trzeba się rejestrować.

Pozdrawia,
kowalski

#2 haro

haro
  • 428 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 06 grudnia 2010 - 00:36

co do legalności to nie byłbym taki pewien. Hotspot shield na iphone i ipada jest za darmo i działa z pandorą i netflixem.

#3 kowalski

kowalski
  • 84 postów

Napisano 06 grudnia 2010 - 10:12

hotspotshield znam bo testowałem. Jest bardzo wolny. Netflix po kilku minutach zmienia jakość obrazu tak że pixele widać a następnie się buferuje. Poza tym nie raz już zdarzyło mi się iż nie mogłem się połączyć z hotspotshield :(

#4 simonek

simonek
  • 284 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 grudnia 2010 - 10:45

a jak z używaniem tego na mac'u lub apple tv, wiesz może coś na ten temat?

#5 kowalski

kowalski
  • 84 postów

Napisano 06 grudnia 2010 - 11:29

Witam, VPN da się skonfigurować w MAC a ten oferowany przez Super VPN daje taką możliwość proszę tam o tym poczytać. Ja do tej pory korzystałem tylko z VPN dla Windows 7 i wszystko śmiga jak należy. Potem wystarczy tylko się już zalogować na stronę netflixa i oglądać. Z tego co wiem to Apple TV nie daje możliwosci skonfigurowania.?

#6 K@M!L

K@M!L
  • 395 postów

Napisano 14 grudnia 2010 - 17:16

A ja wykupiłem Free UK & USA VPN , Premium VPN Service, Hide/Change IP VPN, Unblock Hulu, Unblock ITV, BBC | HideIpVPN i o ile na macbooko działa super to na iphonie i ipadzie nie daje rady. Tz. BBC działa bez zarzutu ale ABC player ani Netfix nie. Na żadnym z serwerów które przesłało mi hideipvpn nie da się nic oglądnąć, cały czas łąduje. Czy z Super VPN Service nie ma tego problemu?

#7 macmaciek

macmaciek
  • 14 postów

Napisano 09 kwietnia 2011 - 20:13

Kurcze, tylko 4$ jest jak sie wykupuje na 2 lata a normalnie conajmniej 8$. Chyba jednak najlepiej zrobić wpis na blogu i dostać free acount..

#8 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 12:54

Wlasnie dostalem iPada (w prezencie od kuriera), do tej pory (placac) korzystalem z Netflixa na PC. Chcialem sciagnac aplikacje Netflix'a (zreszta BBC iPlayer'a tez) na swojego nowego iPad'a i dupa - w polski app store ich nie ma. Ktos moze mnie poinstruowac co dalej i gdzie mam czytac? Zakladam, ze musze zrobic ten magiczny jailbrake, tak? Jak... co potem? Nie zepsuje iPada? Gdzie "noob" powinien prosic o pomoc? Zaczynam sie zastanawiac czy ipad to byl dobry pomysl zamiast GT 10.1 czy Transformera - chyba nie mialbym takich problemow jak teraz. :-(

#9 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 21 lipca 2011 - 13:05

Żeby używać Netflixa trzeba mieć kartę kredytową z USA. Galtom, te aplikacje są dostępne w App Store USA, wystarczy założyć amerykańskie konto w iTunes i ściągnąć je sobie.

#10 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 13:08

1. Netflixa oplacam od kilku miechow - spoko - netflix to nie klopot, mam dziala - tylko nie na ipadzie :-( 2. Konta w itunes z usa nie udalo mi sie zalozyc bo moje karty sa nie akceptowane - nie wiem jak to obejsc :-(

#11 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 21 lipca 2011 - 13:36

Wpisz sobie w google coś stylu: jak założyć konto w amerykańskim iTunes, jest sporo tutoriali, na youtube również. Sprawa jest bardzo prosta. A jak opłacasz Netflixa?

#12 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 14:00

Karta kredytowa :-)

#13 Marriu-4088b2fcfa

Marriu-4088b2fcfa
  • 802 postów

Napisano 22 lipca 2011 - 07:42

Witam, Czy ktoś mógłby w miarę łopatologicznie podać, co i jak należy wpisać w Windows 7 i w iPod Touch, żeby usługa SUPER VPN działała? Wykupiłem miesięczny dostęp, ale nie mogę się zarejestrować, wyrzuca błąd 734..

#14 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 22 lipca 2011 - 10:38

Ile zaplaciles?
Nie wiem jak z super VPN - ja korzystam z hideipvpn.pl - Dostep do HULU, BBC, iPlayer, TV online, anonimowe p2p i torrent.
W windows 7 po prostu tworzy sie nowe polaczenia (w opcjach centrum sieci jest VPN), podajesz nazew serwera z ktoym chcesz sie laczyc (nazwy ma od uslugodawcy), login + haslo i juz. Mozesz sobie ewentualnie wybrac tryb pracy/szyfrowania polaczenia i rodzaj pptp,l2tp lub "auto" i to czy komp bedzie sie pytal za kazdym razem o haslo czy nie.
Potem hulaj dusza piekla nie ma. Mnie hideipvpn (mam dostep do serwerow w UK i USA) chodzi rewelacyjnie i w desktopie i laptopie i teraz na ipadzie (netflix, abc player [zamiast hulu], bbc iplayer, 4oD (uk) player, ITV (uk) player - wszystko dziala. A z BBC iPalyerem to sie nawet bbc 1,2 i inne da na zywo ogladac. Zgadnij na czym bede F1 dzis ogladal :-)

#15 Marriu-4088b2fcfa

Marriu-4088b2fcfa
  • 802 postów

Napisano 22 lipca 2011 - 22:03

Ja wykupiłem supervpn, za 8 USD pierwszy miesiąc, przy 24-miesięcznej, zednorazowej opłacie koszt miesiąca wynosi 4 USD. Problem w tym, że mi to działa tylko na iPodzie Touch, bo w PC z Windows 7 nie mogę uruchomić... Dobra wiadomość to taka, że wystarczy porządny kabel do iPoda i mozna w TV oglądać. Co do jakosci to nie powala...tzn z Netfliksa. Szkoda, że na stare ATV1 nie ma Netfliksa i innych, nie wiem nawet czy jest VPN... A może ktoś z forumowiczów wie, jak założyć VPN np na ruterze???

#16 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 07:03

HideIpVPN.pl kosztuje $5.99/miesiecznie za IP z USA I to jak sie place co miesiac Wieczorek jest taniej. Ja mam pakiet za $9.99/miesięcznie z dostępem do serwerów wusa i w uk. Działa mi i na kładzie i na Windows 7. Bez problemu. A jak krok po kroku konfigurujesz połączenie.... i co się potem dzieje?

#17 Marriu-4088b2fcfa

Marriu-4088b2fcfa
  • 802 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 10:37

Wyskakują jakieś dziwne błędy na tym windows 7. Ja to robię zgodnie z zaleceniami z USA, ale nic...
Raz mi się połączył z tym VPN-em, ale w tej chwili przestał działać internet przez VPN...
Na iPodzie wszystko gra, ale nie podłączę go do projektora a Airplay mi nie działa. Wiem, że nowe ATV ma już wbudowany Netflix.
Wrażenie jest niesamowite, szczególnie ta możliwość oglądania amerykańskich filmów z napisami po angielsku.

Co do Windows7, czy mógłbyś wkleić/przesłać screeny z ustawieniami (oczywiście kluczowe wpisy wymazane) do Windows 7.
Nigdzie nie mogę znaleźć dobrego samouczka...

Apropos VPN znalazłem jeszcze to: http://unblock-us.com/
Na razie zrobiłem subskrypcję 7 dni darmowych, jak zadziała to zamawiam ATV2 z netfliksem i zacznę regularnie czuć się jak US citizen, przynajmniej wirtualnie z całym sprzętem a nie tylko na iPodzie...

P.S. Mogę powiedzieć tylko tyle... Works great!!!

Podsumowując:

Dzięki wykupieniu za ok 6 USD usługi VPN (wpisujemy 2 DNS do rutera) i zarejestrowaniu się w netfliksie - koszt to 8 USD miesięcznie, mamy dostęp do jednej z największych kolekcji filmowych streamowanych z USA na wielu urządzeniach, w tym ATV2:

http://www.netflix.c...id=Home Theater

#18 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 grudnia 2011 - 20:14

mam pytanie odnośnie rejestracji na netflixsie. Można wpisać się tam bez karty kredytowej lub paypala ? Mam lekkie obawy co do podawania danych karty przez VPN. A jeśli chodzi o rodzaj karty to może być z dowolnego banku ? jaki adres podać wtedy w netflixsie ? A i czy przy neostradzie będę mógł odpalić netflixa na ATV 2 ?

#19 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 15:42

Nie da sie. Od razu podajesz wszystkie dane czyli nr karty (bo po miesiacu zaczynaja Cie obciazac) oraz adres (w USA). A co do VPN'a sprawdz czy to powazna firma czy nie. jesli cena nie jest podejrzanie niska (nie ma nic za darmo!!!) a usluga ma opisy i komentarze juz od kilku lat to ja bym sie nie martwil. Paypalem nie zaplacisz. Ja korzystam z hideipvpn.pl. Tu moj lik referencyjny, jesli zdecydujecie sie na konto w usludze to ja skubne z tego kilka centow (a Wy nie stracicie).. Do tgo za Netflixa place karta z BZ WBK (MasterCard) i nie ma klopotow. Jedyny problem jaki byl to to, ze BZWBK chcialo zastopowac platnosc, 3 razy musialem do nich dzwonic, ze jest OK i zeby poscili (w koncu "odflagowali"). Teraz uwazam, ze Netflix i tego typu uslugi to rewelacjia. Gdyby durne studia filmowe i wlasciciele prawa autorskich pozwolili na otwarcie tego rynku na swiat (zeby nie trzeba bylo z VPNem cudowac) itd... to piractwo od razu by sie mocno zmniejszylo a oni mieli (w sumie) wiecej kasy. Ci co chca ogladac w TV i tak by ogladali w TV a Ci co dzis sciagaja w czesci by placicli za taka usluge.

#20 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 grudnia 2011 - 18:20

ok. Wszedłem na tą stronę i chciałem wypróbować :) niestety netflix nie przyjmuje żadnej mojej karty :/ Mam w 3 różnych bankach karty Visa ale żadna nie działa :( co może być nie tak ?

#21 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 18:25

Karta... lub adres - zalezy jaki dostajesz komunikat...

#22 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 grudnia 2011 - 19:28

O_o to rozumiem że bywa różnie ? :D mam komunikat o kartę i niestety nie działa :/ karta którą podawałem w innych serwisach np. iTunes chodzi bez problemów. Co może być nie tak ? :D

---------- Wpis dodano o 19:28 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:13 ----------

zamówiłem sobie kartę internetową w BZWBK, zobaczymy może będzie działać.

#23 kondzio42

kondzio42
  • 120 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 grudnia 2011 - 17:37

Potwierdzam, karta internetowa BZWBK działa bez problemów :)

#24 grzech987

grzech987
  • 387 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 19 stycznia 2012 - 15:09

ile pobiera z karty przy rejestracji? bo rozumiem ze jak sprawdza kartę to pobiera jakąś opłatę jak itunes w celu weryfikacji, którą potem zwracają? nie przyjmuje moich kart z itunes, i chce przelać na kartę prepaid i zastanawiam się ile kasy to mam szykować na netflix, potrzebuje jeden film tylko obejrzeć a tyle problemów:)

#25 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 15:12

Netflix po miesiacu obciazyl mnie 7.99 ale kwota wczesniej zostala na karcie zamrozona.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych