Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Firefox 3.6.12 - irytujący problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#26 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 18:05

żebym nie był gołosłowny, załączam zrzut ekranu ;)
może ja coś źle robię ?

Dołączona grafika

#27 Lotherok Andarin

Lotherok Andarin
  • 38 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 01:45

Zobacz czy z tym motywem tak samo będzie:
https://addons.mozil...ox/addon/12612/

#28 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 06:23

dziąki, teraz działa, potrzebne są obie wtyczki, żeby wyglądało to jak u Ciebie :)

#29 Lotherok Andarin

Lotherok Andarin
  • 38 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 11:00

O wiele ładniejszy jest ten motyw, niż ten domyślny ;)

#30 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 11:03

no bez 2 zdań :) ps- jak ustawić żebym wchodząc do folderów, czy tam teczek po waszemu, widział ścieżkę dostępu, widziałem gdzieś jakiś zrzut ekranu makowy, i na dole okna była beleczka ze ścieżką :)

#31 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 11:06

O Findera chodzi?
Show full directory path in Finder window title bars

A jak na dole to jest to w preferencjach Findera.

#32 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 12:20

Dziękuję, chodziło o findera :) Swoją drogą, czy jest na forum topic, w którym można zadawać takie lamerskie pytania jak ja zadaję ? Nie chcę z każdą pierdołą otwierać nowego tematu. No chyba, że nie złamię prawa, jak w tym temacie zrobię mały burdelik ;) Przeskoczyłem z windowsa, i pewnie coś się jeszcze urodzi w praniu. Np poszukuję minimalnego programiku do odsłuchu radyjek online, mam fstream, fajny, prosty, tylko nie zapamiętuje stacji, trzeba za każdym razem z pliku odpalać każdą stację. Jak włączyć automatyczną minimalizacje programu po stracie systemu, chcę żeby mi się torrent ładował, ale chował po starcie do docka.

#33 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 12:29

fstream bez problemu zapamiętuje stacje, trzeba tylko ręcznie daną stację dodać do jego Stream managera.

Odnośnie chowania aplikacji przy starcie to zobacz w Preferencje systemowe => Konta => Startowe i tam odznacz "checkbox".

#34 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 12:33

właśnie nadodawałem kilka stacji do fstreama, nie wiedziałem jak je zmieniać, sprawdzę to raz jeszcze jak w domku będę skoro twierdzisz, że się jednak da z tym chowaniem, nie wpadłbym na to, jak to dobrze kogoś mądrzejszego zapytać :)))

#35 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2010 - 13:25

@meeron: na przyszłość zakładaj sobie osobne wątki na takie pytania, będzie porządek i łatwiej da się szukać ;-)

#36 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 17:21

ok, będę zakładał nowe tematy :) o ostatnią rzecz jeszcze zapytam w tym, uważam, że o takie pierdoły pytam ze szkoda zaśmiecac forum ;) używam Transmissions (klient torrent) świetny jest, ale... czy da się wyłączyć zapytanie programu czy aby na pewno go wyłączyć, w momencie jak klikam zamknij system ? większość programów mi się ubija sama, a ten za każdym razem pyta.

#37 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 17:24

Zobacz w preferencje i tam jest "Prompt user for:". W ogóle co to za moda żeby nie popatrzeć w ustawienia programów które się używa. Dla mnie to nie pojęte bo zawsze każdy nowy program zaczynam od ustawień.

#38 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 17:32

dzięki, nie wpadłem na to, ze to będzie to :) uwierz proszę, że nim zadam pytanie, to kombinuje na wiele sposobów ale tak..., tutaj to przyznaje, że angielski prze przerósł natomiast fstream, to nim znalazłem ze menue się rozwija ta malutka pół kulką .... byłem pewny ze zmienia się górą głośnośc up, dolna głośność down :D

#39 koniu

koniu
  • 362 postów
  • SkądSe

Napisano 03 grudnia 2010 - 22:20

watek o firefox wiec i ja wcisne 2 grosze przy wyszukiwaniu w google potrafi sie zamulić , nie mozna nic wyszukać a wyniki sa jakby zabielone




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych