Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

1Password 3.51 polska wersja!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 listopada 2010 - 21:06

Osoby, które ostatnio zostały obdarowane 1Password i chcą popracować w polskiej wersji proszę o PM z adresem @mail na który wyślę:
sam plik z lokalizacją Polish.lproj, który należy skopiować do programu (daje to gwarancję, że otrzymujecie tylko samą lokalizację bez ingerencji w program).
Po zakończeniu prac i zebraniu uwag postaram się przesłać tłumaczenie do producenta.

Obecnie posiadam przetłumaczone 50% programu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Aby zainstalować lokalizację:
1. Kliknij lewym przyciskiem myszy na ikonie programu 1Password 3, by ją zaznaczyć, teraz kliknij prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierz Pokaż zawartość pakietu
2. wejdź do folderu Contents potem Resources
3. przeciągnij Folder Pl.lproj do folderu Resources:

Jeśli masz wybrany w preferencjach j. polski program uruchomi się w j. polskim.

Aby usunąć polską wersję wykonaj poprzedni kroki 1 i 2, usuń katalog Pl.lproj
Będę wdzięczny za uwagi.

#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 listopada 2010 - 23:52

Teraz ukończyłem ok 63% lokalizacji. Zapraszam do testów. Osoby, którym wysłałem lokalizację proszę o przesyłanie uwag.

#3 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 18 maja 2011 - 17:32

Wiem, że późno odświeżam ale jeśli jeszcze nie skończyłeś, czy mógłbym jakoś pomóc? Z chęcią bym wziął udział w spolszczaniu 1password bo jest to genialny program. Również mógłbym przetłumaczyć aplikacje mobilne 1password.

#4 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 18 maja 2011 - 22:42

W nowych wersjach niby do lokalizacji są odchudzone co uniemożliwia lokalizację. Mogę jedynie posługiwać się plikami z innych języków ale to strasznie wydłuża proces tłumaczenia.

#5 Śfieży

Śfieży
  • 909 postów

Napisano 19 maja 2011 - 19:10

A próbowałeś skontaktować się z autorami programu? Odwaliłeś kawał świetnej pracy i szkoda byłoby to zmarnować.

#6 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 maja 2011 - 11:01

Dla osób zainteresowanych mam najnowszą polską wersję 1Password 3.6.0.BETA-37 build 31037 - proszę o PM z adresami e-mail, na które odeślę wam program do testów. Nadal zostało mi kilka rzeczy do zrobienia. Jeśli chodzi o tłumaczenie głównego menu mam 100% - zostały tylko pliki zawierające szablony dla np. haseł do serwerów itd. (beta obsługuje system 10.7 Lion).

#7 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 21 czerwca 2011 - 10:11

Dla osób zainteresowanych mam już polską wersję 1Password 3.6.0 build 31043. Zainteresowanych proszę o maile lub PW (w wiadomościach pamiętajcie o podanie adresu @mail). Pisałem do producenta i obecnie nie będą rozszerzać programu o nowe lokalizacje.

#8 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 25 sierpnia 2011 - 10:15

Dla zainteresowanych: ciągle aktualizuję projekt, obecnie posiadam polską wersję dla 1Password 3.8.1 build 31115 (najnowsza) - niestety plugin dla Safari nie mogę przetłumaczyć.

#9 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 15 listopada 2011 - 22:30

za szybko następują nowsze wersje, obecnie jest już 3.8.10, trzeba by było napisać do producenta chyba już teraz żeby nadesłali plik w wersji ang do najnowszej wersji nad którą dopiero pracują i wspólnymi silami byśmy przyspieszyli proces, na tyle szybko żeby nadążać. A z pewnością szykują nową bo ta z tym numerkiem nie integruje się z najnowszym firefoxem.

#10 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 15 listopada 2011 - 23:04

3.9 jest w przygotowaniu i ma byc dostepna tylko poprzez MacAppStore

#11 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 15 listopada 2011 - 23:12

No to ciekawe jak rozwiążą problem z aktualizacjami, dotychczas program sam mi je ściągał. Teraz Wyjdzie na to że będę musiał kupić na nowo i appstore będzie mi je upgradował już po nowemu.

#12 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 15 listopada 2011 - 23:43

Jak weszło 3.8 do Mac App Store to faktycznie trzeba było kupić od nowa ale jak obiecują autorzy: kupując już teraz za pół ceny (bo dali zniżke w MAS) będziesz miał darmową aktualizację do 4.0 . A 4.0 już będzie tylko dla Liona i tylko w MAS.

#13 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 15 listopada 2011 - 23:47

Nawet nie zauważyłem ze dodali do appstore, jakoś nie zaglądam tam zbyt często. O 4.0 mogę zapomnieć i to nie tylko dlatego że nie posiadam, ale dlatego że nie dałbym rady nawet zainstalować bez kupna nowego komputera.

#14 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 30 grudnia 2011 - 12:00

Agile uruchomił program lokalizacyjny (Crowdin) można więc przypuszczać, że nowa wersja 1Password będzie również po polsku (AppStore). Żadnych konkretnych dat niestety nie mogę podać, program nadal jest tłumaczony.

#15 piotko

piotko
  • 18 postów

Napisano 04 lutego 2012 - 12:44

Witam
Mam pytanie, czy 1Password z AppStore jest już również po Polsku? W informacji widnieje, że język Polski jest. Ja aktualnie mam wgraną wersję testową ze strony producenta https://agilebits.com/onepassword i nie mam języka Polskiego. Kończy mi się okres próbny i nie wiem czy kupować z AppStore.
Pozdrawiam

#16 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 04 lutego 2012 - 16:58

Na crowdin lokalizacja nie jest jeszcze w 100% ukończona dlatego dziwie się, że wrzucili już polską lokalizację do AppStore. Ja nie mam wersji z AppStore więc raczej Ci nie pomogę. Jak kupisz to napisz czy jest w 100% przetłumaczony program bo jakoś w to nie wierzę.

#17 piotko

piotko
  • 18 postów

Napisano 08 lutego 2012 - 15:42

Witam Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie 1password. W sieci można znaleźć kody promocyjne na ten program, które wpisujemy w trakcie zakupu na stronie producenta i mamy np. 10% zniżki. Czy to naprawdę działa, i czy jest bezpieczne. Bo w dalszym ciągu nie zdecydowałem gdzie zakupić, czy w App Store gdzie jest niby Polski język (chociaż dalej nie znalazłem potwierdzenia czy naprawdę jest po Polsku, może jednak ktoś posiada tą aplikacje z App Store i może napisać czy jest pl) czy jednak na stronie producenta ze zniżką. Pozdrawiam

#18 piotko

piotko
  • 18 postów

Napisano 11 lutego 2012 - 09:25

Witam Zakupiłem 1password jednak w App Store i sam program jest w języku Polskim. Natomiast rozszerzenia przeglądarek w dalszym ciągu są po angielsku. Pozdrawiam.

#19 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 30 marca 2019 - 16:44

Ja nadal uzywam 1password 3.8.22 ale stracilem extensions z chroma, a strona producenta do ktorej odwoluje sie program nie posiada juz tej wtyczki, szukam w googlach ale nie moge znalezc pliku






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych