Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GG & Gadu-Gadu HD ~ Gadu Gadu na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#26 karaluchy

karaluchy
  • 19 postów

Napisano 19 marca 2009 - 15:18

->>mikospl : tylko do 7 dni używania :) później będziesz musiał bulić hehe :P

#27 albert107

albert107
  • 142 postów

Napisano 19 marca 2009 - 16:06

nie ma poziomej klawiatury? porażkaa...

#28 qtylovsky

qtylovsky
  • 823 postów
  • Skądwołomin

Napisano 19 marca 2009 - 16:15

@naturalbeat, to niech ktos madry powie mi jak zaplaci uzytkownik ipod touch... gadau gadau na iphone nie jest platne, nie wprowadzac uzytkownikow w blad... po z atym taki temat juz istnieja, wiec nie ten temat do zamkniecia

#29 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 marca 2009 - 16:22

Nie otwiera linków. :shock: Dyskwalifikacja - wracam do BeejiveIM.

#30 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 19 marca 2009 - 16:29

@naturalbeat, to niech ktos madry powie mi jak zaplaci uzytkownik ipod touch... gadau gadau na iphone nie jest platne, nie wprowadzac uzytkownikow w blad...

po z atym taki temat juz istnieja, wiec nie ten temat do zamkniecia


widzę ze dla wielu czytanie ze zrozumieniem to zbyt duży wysilek pod koniec tygodnia

gg na IP po 7 dniach uzytkowania wyswietli taki komunikat:

"Błąd połączenia
konto nieopłacone. wejdz na stronę Strona główna | Mobilne Gadu-Gadu i dowiedz się więcej"

#31 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 19 marca 2009 - 16:37

Pokaz zrzut ekrany z iphone'a gdzie masz info o koniecznosci uiszvzenia oplaty. Ani w appstore ani na stronie mobile.gadu-gadu.pl nie ma informacji,ze uzytkownicy GG na iPhone'a beda placic.Owszem,umiem czytac ze zrozumieniem i rozumiem,ze na telefony z symbianem,z java i innymi wymienionymi na stronie GG,za korzystanie z aplikacji placi sie. Moze i czytasz ze zrozumieniem,ale tez dopowiadasz sobie rzeczy,o ktorych nie ma nigdzie mowy.

#32 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 19 marca 2009 - 16:50

Moze i czytasz ze zrozumieniem,ale tez dopowiadasz sobie rzeczy,o ktorych nie ma nigdzie mowy.


zachowujesz się jakbyś był totalnym noobem
rozumiem ze zalerzy Ci na tym aby Twoje pobożne życzenia stało sięrzeczywistością
więc proponuje cierpliwie poczekaj jeszcze dni 7 aż wreszcie podczas logowania będziesz miał szanse otarcia się o rzeczywistość
a moze myslisz ze mam jakies przywidzenia i widze na swoim IP wiecej niż on sam pokazuje albo ze może przez pomylke wziołem jakis inny telefon :D

#33 michael.belfast

michael.belfast
  • 203 postów
  • SkądNY /Belfast/ W-wa

Napisano 19 marca 2009 - 16:51

Ja mysle ze nie moze byc platne Apple nawet na ostatniej konferencji podkreslalo ze jezeli aplikacja jest free to free a nie jakies doladowanie sms-em Jezeli rzeczywiscie tak sie stanie ze po 7 dniach przestanie aplikacja dzialac i GG zarzada od nas kasy to trzeba bedzie to apple zglosic Ja spotkalem sie w app store z kilkoma programami ktore byly free przez okreslony czas a potem wymagaly wykupienia licencji ale wszystko odbywalo sie w ramach app store a nie poza nim. best M.

#34 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 19 marca 2009 - 16:53

Nie otwiera linków. :shock: Dyskwalifikacja - wracam do BeejiveIM.


Porównywanie BeejiveIM do jakiegokolwiek innego komunikatora z appstore to już samo w sobie wręcz nieprzyzwoite jest ;)
Tylko czy masz sposób aby w Beejive pojawiły się kontakty z GG?

#35 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 marca 2009 - 16:57

Mam, zaimportowałem nawet z grupami. Niestety ekipa od BeejiveIM wydy*&^% mnie i resztę osób, które go kupiły - po włączeniu włącza się komunikat z linkiem do filmu na YouTube, który mówi o kradzieży. Dotyczy to raczej Jailbreak'a, bo aplikację kupiłem. Nie wiem co ma jednak Jailbreak do piractwa. W każdym razie $16 poszło w błoto. Szkoda, że nikt o tym nie mówił kilka miesięcy temu - jak kupowałem BeejiveIM. Trochę to nie w porządku... Koniec OT. Jeśli masz jakieś pytania - wal na PW. Tutaj niech dalej toczy się rozmowa o Gadu-Gadu.

#36 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 19 marca 2009 - 17:12

zachowujesz się jakbyś był totalnym noobem
rozumiem ze zalerzy Ci na tym aby Twoje pobożne życzenia stało sięrzeczywistością
więc proponuje cierpliwie poczekaj jeszcze dni 7 aż wreszcie podczas logowania będziesz miał szanse otarcia się o rzeczywistość
a moze myslisz ze mam jakies przywidzenia i widze na swoim IP wiecej niż on sam pokazuje albo ze może przez pomylke wziołem jakis inny telefon :D


Zaargumentowalem swoja wypowiedz konkretnym linkiem,ty natomiast argumentujesz swoja wypowiedz na "uwierz mi" oraz wyzwiskiem od nooba.

Dalsza rozmowa z osoba,ktora w ten sposob ja prowadzi mija sie z celem.
Umiesc tu screenshot to przyznam ci racje,a tymczasem rozmowa jest zakonczona.

#37 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 19 marca 2009 - 17:19

nie powiedzialem ze jestes noobem tylko ze sie zachowujesz jak totalny noob ale znow widze ze czytanie ze zrozumieniem to zbyt wiele i ze jestes na etapie pisma obrazkowego skoro sie tak domagasz screena a jak juz przerobisz w praktyce zamiane pobożnych zyczen na fakty to wtedy bardzo poproszę o tutorial

#38 psajcho

psajcho
  • 1 212 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 marca 2009 - 17:52

Zaargumentowalem swoja wypowiedz konkretnym linkiem,ty natomiast argumentujesz swoja wypowiedz na "uwierz mi" oraz wyzwiskiem od nooba.

Dalsza rozmowa z osoba,ktora w ten sposob ja prowadzi mija sie z celem.
Umiesc tu screenshot to przyznam ci racje,a tymczasem rozmowa jest zakonczona.


Gadu-Gadu na iPhone już w AppStore - Apple Blog

swoją drogą nazwanie kogoś noobem nie wydaje mi się wyzwiskiem.

#39 Haskus

Haskus
  • 69 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 19 marca 2009 - 18:10

Dołączona grafika dla wszystkich niedowiarków

#40 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 19 marca 2009 - 18:15

jeszcze pewnie przylezie jakiś noob co powie ze ta fotka to jest zrobiona w photoshopie i u niego wszystko dziala a platne mobile gg jest tylko na jave, symbiana i wm bo nigdzie nie jest napisane ze aplikacja na jabola jest platna :rolleyes:

#41 NoSacrifice

NoSacrifice
  • 170 postów
  • SkądZagłębie Dąbrowskie

Napisano 19 marca 2009 - 18:15

Płatne jest, wchodzicie tutaj: http://www.konto.gadu-gadu.pl/ potem przechodzicie w zakładkę Usługi, Moje Usługi, Subskrypcja Mobilnego GG. Ja mam Start:2009-03-19 15:37:25 - Koniec:2009-03-26 23:59:59.

#42 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 19 marca 2009 - 18:16

Dzieki Psajcho za info 5,49zl za 90 dni mobilnego gg PS.Screen zamieszczony przez tego chlopca lubiacego szczekac gwara podworkowa nie jest jego autorstwa.Nie widzial on za tem takiego info na swoim iPhonie,co oznacza,ze klamie i nie warto wierzyc jego slowom. W dalszym ciagu brak info na oficjalnej stronie gg,a tylko ta strona jest pewnym zrodlem. W jaki sposob ta informacja(o koniecznosci oplaty)mogla pojawic sie na jakimkolwiek iPhonie skoro musialoby minac conajmniej 7dni od uruchomienia aplikacji..ktora pojawila sie dopiero dzisiaj.

#43 MSQ.

MSQ.
  • 187 postów

Napisano 19 marca 2009 - 18:20

Gdzie najlepiej to zgłosić Apple? Na podstronie aplikacji w iTunes nie widzę żadnego linku. Skoro nie jest przestrzegany regulamon, to powinni po prostu wywalić aplikację ze sklepiku.

#44 Alf_VIP

Alf_VIP
  • 44 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 19 marca 2009 - 18:45

Ja zainstalowałem MGG na swoim iP. Przez WiFi chodzi całkiem nieźle. Oby tak dalej.

#45 DeanDesign

DeanDesign
  • 201 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 19 marca 2009 - 19:06

Mi wyskakuje cały czas komunikat "konto nieopłacone bla bla ..." Mam wyłączone EDGE, włączone WiFi i komunikat jest ;/ o co cho ?

#46 Dami107-7bfb8b3684

Dami107-7bfb8b3684
  • 186 postów

Napisano 20 marca 2009 - 14:01

DeamDesing, czy korzystales kiedykolwiek z Mobilnego GG (nie tylko na iP, ale i na symbian/java/etc.) ? Jesli tak, to czy od pierwszego zalogowania sie na swoje konto GG z Mobilnego GG minelo wiecej niz 7 dni ? Jesli tak, to czy nie przedluzales uslgu slac smsa? Jesli tak, to skonczyla ci sie darmowa subskrypcja. Jesli tak, to napisz o tym tutaj, bede miec spokojne sumienie.

#47 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 marca 2009 - 17:21

a ja ma problem bo jak pod wifi wchodze do tego gg to na chwile jestem dostepny to potem nie zdążę nawet napisać do kogoś i już jestem niedostepny...:/

#48 DeanDesign

DeanDesign
  • 201 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 20 marca 2009 - 19:36

No właśnie domyśliłem się, że chodzi o pierwsze zalogowanie. Kupiłem kiedyś dla przetestowania na komórkę z Javą. Dlatego mi teraz nie działa. Ale wykupiłem subskrypcję więc jest ok ;)

#49 pablo3113

pablo3113
  • 3 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 17:26

Moim zdanie to gg jest fajne,ale...ale to, że trzeba mieć opłacać konto to jest zupełna paranaoja, można równie dobrze pobrać program np. Nimbuzz.

#50 nigass80

nigass80
  • 171 postów
  • SkądDortmund, DE

Napisano 03 kwietnia 2009 - 19:34

nie przesadzajcie :/ 5,49zł na 90 dni to nie jest jakiś majątek wydaje mi się ze spokojnie na 3mc można tyle zapłacić :) Dzisiaj pojawiło się uaktualnienie dla 2 błędów związane z sortowaniem listy kontaktów z polskimi znakami jak i błąd z kliknięciem podwójnym w status (wywalało) czy jakoś tak :) Widzę że nadal nie jest poprawione widoczność długich statusów (brak zawijania tekstu, nie widać całego tekstu) :/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych